Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Pomogą mój problem leży gdzieś głębiej ponieważ biorąc leki przeciwdepresyjne i silnie przeciw bólowe ( morfina) moje libido zgasło jak świeczka zdmuchnięta przez wiatr. Dlatego szukamy na tym forum leku na poprawienie naszego libido. używałam wywołany tutaj do tablicy feminam libidoi bardzo dobrze działał i na mnie i na moją koleżankę mającą podobne problemy, następnie ostatnio zakupiłam nowy produkt play women firmy medica- group nie jest zbyt drogi ale szukamy tu taniego produktu. Dziewczyny jeżeli używacie produktów zwiększających libido i przywracających przyjemność z seksu to dajcie znać. Ja będę szukała dalej. pozdrawiam

Cytat
maryann2
Cześć dziewczyny!
Trafiłem tu z tego samego powdu, co Wy... No, tylko z innego punktu widzenia- szukam czegoś dla swojej żony.
Zaciekawiło mnie, czy moja też ma takie wyrzuty, czy też by chciała chcieć? Też podaje tysiąc powodów, czasem nawet te prawdziwe, ale jest to temat wstydliwy raz- sam w sobie, a dwa, bo nie umie go opanować i woli się poddać.
A ponoć wszystkiemu winne hormony. Ale czy to nie jest trochę tak, że te hormony same sobie blokujecie, poprzez świadomy bądź niekontrolowany sposób myślenia i pogląd na 'te sprawy'? Może trzeba pomyśleć nie przez pryzmat "inne to mają, ja też chcę", "kocham swojego męża i chce to dla niego robić" czy "kiedys było dobrze, teraz też ma być!", etc.? To, że chcesz chcieć to połowa sukcesu. U mnie dobrze było może miesiąc miodowy i tyle, a teraz 'ty erotomanie', 'to jest brudne', 'ty tylko o jednym'... Ja sposobem myślenia mogę sporo na siebie wpłynąć- kiedy choroba, 'te dni' albo miał przyjść na świat dzidziuś- igraszek nie było i wcale nie brakowało. Ale włączam potrzeby kiedy są potrzebne. Więc może tą drogę spróbować trzeba?

Świetnie że chcesz pomóc żonie oczywiście bardziej pomagając sobie, ale to dobrze, dobrze żebyście razem z żoną spokojnie spróbowali o tym porozmawiać te teksty które cytujesz są normalne twoja żona na pewno się wstydzi mówić o tych sprawach , dodatkowo deprymuje ją sam fakt iż nie odczuwa przyjemności ze zbliżeń i pewnie po takim stosunku czuje się trochę wykorzystana i traci szacunek dla samej siebie. Seks jest bardzo ważnym elementem małżeństwa dlatego ciesze się że tutaj trafiłeś. Jeżeli trzeba będzie zgaś światło i w ciemnościach porozmawiaj z żoną czy ona wie z z jakiego powodu jest taka sytuacja i zaproponuj jej tabletki które wspomogą jej libido i nabierze chęci do wspólnych igraszek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 17:04 przez grafi_gg.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Używałam dwóch rodzajow tabletek. Pierwsze to były wlasnie stimea i pomogły, potem przerzucilam sie na libido therapy i moim zdaniem jeszcze lepsze.Brałam regularnie i przy regularnym przyjmowaniu libido się poprawiło. Wiadomo, ze nie od razu i nie jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki ale było o wiele lepsze niż wcześniej, tak więc u mnie różnica zdecydowanie na plusik.

jakby ktoś szukał feminam libido to tutaj możecie kupić feminam libido ciężko znaleźć sklep nie reklamują się szeroko mają stałych klientów i nie zależy im po wpisaniu do wyszukiwarki długo trzeba szperać. Produkt feminam libido jest rewelacyjny dla kobiet z niskim libido i menopauzą. Można poszaleć w łóżku. Ktoś tam jakiś blog też prowadzi feminam libido blog virtuosso trudno powiedzieć co to jest.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

najlepsze sa te tabletki feminam libido a to dzieki temu ze dzialaja praktycznie po jednej zwiekszonej dawce wiec nie trzeba ich lykac codziennie lecz tylko wtedy gdy chcemy sie zabawic. Poczytajcie na forach i w opiniach jak kobiety je stosuja bo w ulotce nie moga napisac wiecej niz 1 tabletka dziennie. Z reka na sercu powiem wam ze sa najlepsze jakie mozecie kupic. trzeba tylko poszukac w internecie zeby znalezc

dzięki:) działają rewelacyjnie te Feminam Libido wcześniej przetestowałam 4 inne i nic ciągle brałam i brałam i dalej nic a tutaj dosłownie po jednym dniu widziałam poprawę. Podobno można rozpuszczać te tabletki czy ktoś stosował w ten sposób? jak wtedy z wchłanalnością ??

ja je rozpuszczałam kilka razy i z obserwacji wynika że działają tak samo mocno jak połykane w całości ale trochę szybciej, są bez smaku.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Zdecydowanie libido therapy, w moim przypadku wiekszość tabletek miała działanie zerowe, te przynajmniej działały i podnosiły libido

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

No wlasnie chętnie bym spróbowała ale te libido therapy wcale nie są takie tanie...

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

A moim zdaniem wcale nie sa takie drogie. Brałam wiele innych tabletek i w porównaniu do nich libido therapy mają naprawdę dobrą moc i co najważniejsze nie jest to sciema i rzeczywiśćie mogą wpływać na podniesienie libido. Ogólnie uwazam, że dobrze jest zaplacić nawet trochę więcej za coś co będzie działało.

Dla mnie to rewelacja te ziółka z Ameryki Południowej - Feminam Libido. Naprawdę szybkie działanie nie trzeba brać miesiącami bez skutku jak inne. Ochota wróciła po kilku obłędnych miesiącach bez seksu. Mąż zadowolony ja też ;)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

A macie możliwość przenocować w innym miejscu niż dotychczas? Mam na myśli jakiś fajny wyjazd na weekend i nockę w ładnym hotelu/apartamencie. U nas zmiana otoczenia bardzo się sprawdza. Do tego świeczki, seksi strój (jeśli lubicie te klimaty) i będzie cacy .

Mozna się tez zastanowić nad ziółkami - pisze tutaj o całkowicie bezpiecznych środkach:
https://loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/

Świetne działanie przy regularnym spożywaniu ma Loremvit.


Z tabletek dla kobiet są takie opcje jak Ladygra - https://potencja.net.pl/ladygra-100. Tak naprawdę to opcja dla kobiet dobra ze względu na to, że będzie można poprawić libido więc jak ktoś się z tym zmaga to warto szukać rozwiązań takiego problemu.

Możesz zacząć od czegoś stymulującego produkcję dopaminy https://potencja.net.pl/lovegra-100mg, a przez to podniecenia. Rozwiązanie uniwersalne dla kobiet i mężczyzn. Niektóre pary biorą, żeby po prostu poprawić komfort w sypialni. Warto czasami eksperymentować z nowościami farmakologicznymi w materii seksualnej.

W sieci dostępne są także takie propozycje, które są przeznaczone dla kobiet jak https://pewnylek.pl/ladygra-100. Rozwiązanie, które ma umożliwić obu stronom uzyskanie seksualnej satysfakcji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

erotyczne napisy