Obecnie rozmawiamy o:

Weryfikacja

dzisiaj o 19:45

Zbiórka charytatywna

dzisiaj o 19:44

25 zł za free?

dzisiaj o 16:37

Co zrobic

wczoraj o 13:23

salony kosmetyczne katowice

przedwczoraj o 14:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Ja próbowałam stimea i efekt zerowy. Czy jest coś skuteczniejszego, może być nawet na receptę bo sypie mi się wszystko w życiu, teraz nie mam ochoty na seks, facet zły a co ja mogę zrobić:(
Szukam w sieci różnych specyfików, teraz znalazłam coś takiego http://dopilar.pl/recenzje/feminplus-na-libido/ - świetne opinie wszędzie gdzie czytam ale czy działa? Tani nie jest... Miała któraś was do czynienia z takimi tabletakmi?

To jest ciekawy wątek, chociaż odpowiedzi jednoznacznej ciężko udzielić, bo „to zależy”. A zależy dokładniej mówiąc od przyczyny braku ochoty na seks i popędu… jeżeli to jest typowe właśnie zmęczenie i po prostu nasze czasy i tryb życia dają się we znaki, to takie tabletki mogą pomóc (tutaj nieźle opisali jak działają tego rodzaju wspomagacze libido: http://wtabletkach.pl/tabletki-na-poped-seksualny-dla-pan/).

Jeżeli natomiast przyczyna leży gdzieś głębiej, to już raczej tego typu suple nie pomogą i trzeba skierować się do lekarza, poszukać konkretnej przyczyny. Na pewno dobre jest to, że nie przyglądamy się bezczynnie tylko chcemy działać, a rozwiązanie prędzej czy później samo się znajdzie ;)

feminam libido to coś co nas podnieca,to nasza broń kobieca.

Pomogą mój problem leży gdzieś głębiej ponieważ biorąc leki przeciwdepresyjne i silnie przeciw bólowe ( morfina) moje libido zgasło jak świeczka zdmuchnięta przez wiatr. Dlatego szukamy na tym forum leku na poprawienie naszego libido. używałam wywołany tutaj do tablicy feminam libidoi bardzo dobrze działał i na mnie i na moją koleżankę mającą podobne problemy, następnie ostatnio zakupiłam nowy produkt play women firmy medica- group nie jest zbyt drogi ale szukamy tu taniego produktu. Dziewczyny jeżeli używacie produktów zwiększających libido i przywracających przyjemność z seksu to dajcie znać. Ja będę szukała dalej. pozdrawiam

Cytat
maryann2
Cześć dziewczyny!
Trafiłem tu z tego samego powdu, co Wy... No, tylko z innego punktu widzenia- szukam czegoś dla swojej żony.
Zaciekawiło mnie, czy moja też ma takie wyrzuty, czy też by chciała chcieć? Też podaje tysiąc powodów, czasem nawet te prawdziwe, ale jest to temat wstydliwy raz- sam w sobie, a dwa, bo nie umie go opanować i woli się poddać.
A ponoć wszystkiemu winne hormony. Ale czy to nie jest trochę tak, że te hormony same sobie blokujecie, poprzez świadomy bądź niekontrolowany sposób myślenia i pogląd na 'te sprawy'? Może trzeba pomyśleć nie przez pryzmat "inne to mają, ja też chcę", "kocham swojego męża i chce to dla niego robić" czy "kiedys było dobrze, teraz też ma być!", etc.? To, że chcesz chcieć to połowa sukcesu. U mnie dobrze było może miesiąc miodowy i tyle, a teraz 'ty erotomanie', 'to jest brudne', 'ty tylko o jednym'... Ja sposobem myślenia mogę sporo na siebie wpłynąć- kiedy choroba, 'te dni' albo miał przyjść na świat dzidziuś- igraszek nie było i wcale nie brakowało. Ale włączam potrzeby kiedy są potrzebne. Więc może tą drogę spróbować trzeba?

Świetnie że chcesz pomóc żonie oczywiście bardziej pomagając sobie, ale to dobrze, dobrze żebyście razem z żoną spokojnie spróbowali o tym porozmawiać te teksty które cytujesz są normalne twoja żona na pewno się wstydzi mówić o tych sprawach , dodatkowo deprymuje ją sam fakt iż nie odczuwa przyjemności ze zbliżeń i pewnie po takim stosunku czuje się trochę wykorzystana i traci szacunek dla samej siebie. Seks jest bardzo ważnym elementem małżeństwa dlatego ciesze się że tutaj trafiłeś. Jeżeli trzeba będzie zgaś światło i w ciemnościach porozmawiaj z żoną czy ona wie z z jakiego powodu jest taka sytuacja i zaproponuj jej tabletki które wspomogą jej libido i nabierze chęci do wspólnych igraszek.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 17:04 przez grafi_gg.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Używałam dwóch rodzajow tabletek. Pierwsze to były wlasnie stimea i pomogły, potem przerzucilam sie na libido therapy i moim zdaniem jeszcze lepsze.Brałam regularnie i przy regularnym przyjmowaniu libido się poprawiło. Wiadomo, ze nie od razu i nie jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki ale było o wiele lepsze niż wcześniej, tak więc u mnie różnica zdecydowanie na plusik.

jakby ktoś szukał feminam libido to tutaj możecie kupić feminam libido ciężko znaleźć sklep nie reklamują się szeroko mają stałych klientów i nie zależy im po wpisaniu do wyszukiwarki długo trzeba szperać. Produkt feminam libido jest rewelacyjny dla kobiet z niskim libido i menopauzą. Można poszaleć w łóżku. Ktoś tam jakiś blog też prowadzi feminam libido blog virtuosso trudno powiedzieć co to jest.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

No nie ukrywam, ze mam obecnie bardzo duży spadek libido który nie wiem czym jest w sumie spowodowany. Jak jest ze skutecznością tych tabletek? Macie ogólnie jakieś porównanie? Bo znalazłam kilka tabletek, które mają w sumie dobre opinie ale nie wiem które rzeczywiśćie są dobre a których unikać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trójkąt:dwie kobiety i mezczyzna