Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

hala łukowa

5 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepiej było jednak stosować specyfiki jak <moderacja-spam> działające głównie na lepsze dokrwienie penisa, ale też i rozszerzanie tego mięśnia co powoduje, że staje się on większy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

A ja bym nie stawiała na specyfiki tylko na gadźety dla par, typu bielizna, wibrator. Najlepiej wciągnąć w to pary, a nie zrzucić odpowiedzialnośc na jedną osobę. Poszperajcie na <moderacja-spam> można tam znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, które przysporzą doznań pociesza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

po ciąży też można stracić ochotę na stosunek niestety, próbowaliśmy z mężem najpierw z podobnymi gadżetami o których tu piszecie, ale u nas się to nie sprawdzało :/ nie wiem jak tabletki stimea, bo ich nie stosowałam, ale ja zamówiłam sobie te <moderacja-spam> i jeśli chodzi o działanie to efekt był taki jak chciałam :) także polecam wam kobietki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:23 przez moderator.

Są takie ciekawe tabletki które odkryłam dopiero nie dawno po tym jak te wszystkie badziewia oferowane przez panią farmaceutkę nie dawały dosłownie nic. Mój facet ściągnął mi jakiś czas temu z USA mazywają się Feminam Libido biorę tylko przed planowanym stosunkiem ;) to było ponad rok temu z tego co zauważyłam jest jeden sklep w Polsce co je sprzedaje całkiem nie drogo mam nadzieje że to te same jak skończę butelkę zamówię u nich teraz

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Mam pytanie. A czy jest jakiś środek na libido na receptę? Coś w stylu viagry dla kobiet? Bo widzę,ze wiele z Was pisze,że środki bez recepty nie działają. Czy w takim przypadku jest moze coś ale na receptę, które mogłoby mi pomóc z kiepskim libido? Zrobiło mi sie coś 3 lata po ślubie.Zupełnie nie mam ochoty na seks. Zmuszam sie. ale już nie chcę. Chciałabym coś zmienić ale jak?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
sonial
Mam pytanie. A czy jest jakiś środek na libido na receptę? Coś w stylu viagry dla kobiet? Bo widzę,ze wiele z Was pisze,że środki bez recepty nie działają. Czy w takim przypadku jest moze coś ale na receptę, które mogłoby mi pomóc z kiepskim libido? Zrobiło mi sie coś 3 lata po ślubie.Zupełnie nie mam ochoty na seks. Zmuszam sie. ale już nie chcę. Chciałabym coś zmienić ale jak?

Nie wiem jakie działanie ma stimea ponieważ nie brałam, ale wyprobuj sobie libido therapy. Nie wiem czy czytałaś tutaj niektóre wątki.Wiele dziewczyn poleca soboie właśnie te tabletki. Dowiedziałam się o nich własnie na tym forum i jestem z nich zadowolona. Im dłuzej się je bierze tym ochota jest wieksza.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

No wlaśnie powiem Wam,że sama ze stimei średnio jestem zadowolona. Pierwsze tabletki super, ogólnei zdziwiona byłam że to działa. Jednak z każdą kolejną tabletką było coraz gorzej. Mam wrażenie, ze było to jedynie chwilowe podniecenie wynikające z faktu, że to jednak coś nowego. Aktualnie zaczynam brać libido therapy. No ochota na seks jest. Ale czy minie czy nie minie jak po stimei to się zobaczy. Napiszę ;)

U mnie akurat spadek libido był spowodowany źle dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Wiele się mówi o ich skutkach ubocznych i ja niestety tego też doświadczyłam. Ale poszłam do innego ginekologa i przepisał mi belarę. Po nich nic mi złego się nie dzieje w organizmie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-27 10:02 przez klaudia_131.

Witam wszystkie Panie i młode dziewczęta. Wiadomo że coraz więcej z nas ma problem z libido i to nie tylko spowodowany braniem leków antykoncepcyjnych , ale także przez stres, tempo życie i to o czym wiele osób boi się mówić depresję - leki na depresję chyba najbardziej obniżają libido po tych lekach jest całkowite zimne podejście do faceta i seksu i tutaj myślałam że już nic nie pomoże bo majac 46 lat od 11 lat chorując na bardzo poważną chorobę genetyczną miałam właśnie z tym problem ostatnio jednak wzięłam się za siebie i znalazłam na pewnej stronce preparat feminam Libido był trochę drogi bo za 60 tabletek zapłaciłam około 60 paru złotych z przesyłką ale muszę przyznać że po pierwszych tygodniach już była różnica preparat starcza na 2 miesiace , ale sama szukam czegoś tańszego dlatego spróbuje też stimei .http://tabletkilibidopankobiet.online/
Na pewnym forum przeczytała wypowiedz dziewczyny która uzywała z tego samego powodu suplementu o nazwie elevation plus i napisała że oprócz zwiększonego libido ma także jędrne piersi bo preperat tem reklamowany jest własnie na nie można spróbować sama wypróbuję. http://kobietamag.pl/suplement-elevation-plus-zdrowe-i-naturalnie-pelne-piersi/
Szukając pewnych tabletek o których wspominam na jakimś forum pewien chłopak że sa w aptece po jakies 13 złotych czy coś takiego ale bardzo tanie i mają w nazwie coś jak feminam ale nie wiem dokładnie jak ta nazwa brzmiała jak zapytam w aptece to wam napiszę znalazłam cos nowego jakąś bombę ale dość drogą ale myślę że raz na jakiś czas można sobie pozwolić tj. Viamea wow 60 zł za 4 tabletki ale na kilku forach przeczytałam opinie i jeżeli prawda to gra warta świeczki https://swiat-doznan.pl/viamea
Jeżeli któreś z tych wypróbuje to zaraz wam napiszę ale feminam libido pomaga i to gwarantuje na sobie.

A jeżeli chodzi o wszystkie posty dotyczące zmian tabletek, i takie tam to widocznie te osoby nigdy nie miały tego problemu i nie wiedzą do czego to prowadzi oprócz własnej satysfakcji dbamy także o satysfakcję swoich kochanych a po za tym nawet najbardziej kochający mąż nie będzie czekał w nieskończoność aż głowa przestanie boleć, aż zmienię tabletki i po 10 razie może się uda lub inne wymówki które im mówimy aby jakoś oddalić ten proces i nie zostać samej bo niestety facet to facet nawet najbardziej kochający i on też ma potrzeby.

Dlatego kochane nie słuchajcie i nie czytajcie tych postów o zmianach itp.:ale próbujcie wszystkiego co ktoś poleci bo musicie wiedzieć że nie na każdego dany lek lub suplement podziała . Powodzenia drobie moje i zaczynamy próbować i dzielimy się konkretnymi efektami. :)))))

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Cytat
klaudia_131
U mnie akurat spadek libido był spowodowany źle dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Wiele się mówi o ich skutkach ubocznych i ja niestety tego też doświadczyłam. Ale poszłam do innego ginekologa i przepisał mi belarę. Po nich nic mi złego się nie dzieje w organizmie.

U mnie osobiście zmiana tabletek anty nic nie dała a zmieniałam je kilka razy. Po prostu przy każdych obniżało mi się libido i nie miało znaczenia jakei tabletki akurat przyjmowałam.
Co do stimei to brałam kiedyś, ale potem przeszłam na libido therapy. Dla mnie okazały sie lepsze.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Kojarzę te tabletki. Ostatnio wspominała mi o nich pani ginekolog, do której obecnie chodzę ale jakoś nie mogę się przekonać do czegoś takiego. Przecież nastrój jest generowany przez hormony.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Niekoniecznie. Liczy się również niedobór witamin i mikroelementów. Poza tym z tego co wiem to tabletki zawierają również pewne roślinne składniki, które mogą zastąpić kobiece hormony ( przynajmniej w pewnym stopniu). Tyle wiem,że mi libido therapy pomogły :)

Ja próbowałam stimea i efekt zerowy. Czy jest coś skuteczniejszego, może być nawet na receptę bo sypie mi się wszystko w życiu, teraz nie mam ochoty na seks, facet zły a co ja mogę zrobić:(
Szukam w sieci różnych specyfików, teraz znalazłam coś takiego http://dopilar.pl/recenzje/feminplus-na-libido/ - świetne opinie wszędzie gdzie czytam ale czy działa? Tani nie jest... Miała któraś was do czynienia z takimi tabletakmi?

To jest ciekawy wątek, chociaż odpowiedzi jednoznacznej ciężko udzielić, bo „to zależy”. A zależy dokładniej mówiąc od przyczyny braku ochoty na seks i popędu… jeżeli to jest typowe właśnie zmęczenie i po prostu nasze czasy i tryb życia dają się we znaki, to takie tabletki mogą pomóc (tutaj nieźle opisali jak działają tego rodzaju wspomagacze libido: http://wtabletkach.pl/tabletki-na-poped-seksualny-dla-pan/).

Jeżeli natomiast przyczyna leży gdzieś głębiej, to już raczej tego typu suple nie pomogą i trzeba skierować się do lekarza, poszukać konkretnej przyczyny. Na pewno dobre jest to, że nie przyglądamy się bezczynnie tylko chcemy działać, a rozwiązanie prędzej czy później samo się znajdzie ;)

feminam libido to coś co nas podnieca,to nasza broń kobieca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL