Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

na poprawę libido jedynie pomoże zaprzestanie brania tabl anty - nie działają żadne suplementy bez recepty (przynajmniej na mnie) wiem po sobie bo brałam aż 8 lat a jak przestałam to myślałam że rozszarpię mojego faceta i na dodatek przyjemnoiść o wiele większa:)))

Ja po zastosowaniu Stimei co prawda nie odczułam wzrostu apetytu na seks, ale za to znaczny spadek natężenia PMS :)Żadnych nadętych bolących piersi, zatrzymania wody czy wilczego apetytu. Jestem zaskoczona, pozytywnie :)

Przez pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne Kontracept i zmiotło mi libido z powierzchni ziemi. Do dziś żałuję, że w ogóle je brałam, no ale trudno, stało się. Dodatkowo częste kłótnie z partnerem odbierały mi ochotę na współżycie. Często też kłóciliśmy się właśnie z powodu jego braku. Tak więc utworzyło się koło zamknięte i z obawy przed rozstaniem podjęłam decyzję o jak najszybszym zakupie jakichś tabletek na zwiększenie libido. Po przeczytaniu opinii na tym forum i paru innych tak wyglądał przebieg mojego testowania tabletek:
1. Kupiłam 2 opakowania tabletek Stimea i cynku. Brałam je regularnie przez 60 dni. Odczucie: przez 2 miesiące stosowania poczułam efekt zaledwie 3 razy, było to uczucie lekkiego podniecenia, przyjemnego pulsowania w okolicach intymnych, lecz trwało to zaledwie kilkanaście sekund. Więc uważam, że pieniądze poszły w błoto.
2. Po kilkutygodniowej przerwie kupiłam 1 opakowanie Avenea Essence - 0 efektu.
3. Od kilku dni biorę Asequerellę, na razie wzięłam 6 tabletek i nareszcie czuję, że powoli wraca do mnie uczucie podniecenia (dawno już zapomniane). Tym razem nie jest to uczucie pulsowania tam na dole, lecz takie przyjemne, lekko podniecające ciepło. Nie jest droga, w mojej ulubionej aptece kosztowała 11,50 (20 tabletek). Polecam, ale nie gwarantuję, że zadziała na każdą. Jak można zauważyć w licznych komentarzach - na jedne dany suplement działa, na jedne nie. Trzeba testować aż znajdzie się ten, który zadziała.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 23:06 przez Tiruriruru.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Na niskie libido kupiłam sobie te oto tabletki za ok.60zł
http://***/aff/kaspriana/viamea-4tab-zosta-boginia-seksu-p-972.html.
Jestem zachwycona Polecam. Są wzupełności Naturalne.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 16:49 przez makarena01.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Ja stosowałam tabletki Viamea kupiłam je w sex shopie Naprawdę działają :)

asequrella działa.

Widać większy popęd tzn nie wiem czy o to im chodziło ale "łaskocze".
Tabletkę biorę o 21, aseq o 23
Rano jest zwiększony popęd ewidentnie, mi to przeszkadza, nie mam problemu z popędem ale z zatrzymaniem wody...
:)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Stosowałam Tabletki Stimea - niestety w moim przypadku nie sprawdziły się. Na zwiększenie libido pomogły tabletki Viamea http://***/aff/jackie/viamea-4tab-zosta-boginia-seksu-p-972.html
Na stronie można poczytać opinie innych użytkowniczek

Tabletki Stimea, mają swoje plusy i minusy i nie zawsze będą pasować do każdej kobiety, osobiście polecam żel Libidizer jest bezpieczny dla zdrowia i bardzo zwiększa wrażliwość miejsc imtymnych.

jezeli chodzi o zwiekszenie libido to ja polecam produkt z tej strony http://dla-kobiet.jimdo.com/ sa tam ciekawe artykuly, preparat pomogl mi, wczesniej probowalam zwiekszac libido naturalnie aczkolwiek niestety nic nie dzialalo.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

O to widzę,że stosowałyśmy ten sam środek ! :) My również razem z mężem wypróbowaliśmy Sex Elixir ;) Szczerze to na początku nie wiedziałam ,że może tak na mnie podziałać ale kupiliśmy sobie ponieważ atmosfera niestety ale z czasem w naszym związku trochę siadła ... Tak więc trzeba było ją nieco naprawić.
Generalnie warto jako urozmaicenie i w szczególności na specjalne okazje.

Zgadzam się, antykoncepcja to pogrzebanie chęci na łóżkowe igraszki, biorę od półtora roku qlairę i podniecenia za grosz nie czuję. To jest okropne, dlatego dziś też wybiorę się na poszukiwanie tych tabletek. Mam nadzieję, że zadziałają, bo dłużej tak nie mogę.
Czy wiecie może jaki wpływ mają środki zwiększające libido na działanie antykoncepcji? Czy nie obniżają ich działania?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 06:59 przez boharoha.

dieta ma duży wpływ, odpowiednio dobrana może przynieść dobre rezultaty, gorzej u mojego faceta, ale wspomaga się spedrą i chociaż efekty widać od razu..

Zwiększyć <moderacja-spam> można poprzez stosowanie różnego rodzaju suplementów, które znaczniej poprawiają ochotę na seks i pozwalają cieszyć się wysokim poziomem libido, którego często kobietom brakuje. To może bardzo często przekładać się na wiele różnych płaszczyzn życia. Oferowane na rynku środki są sprawdzone i przetestowane dużą grupę kobiet, których opinie potwierdzają ich skuteczność.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:20 przez moderator.

Ja czytalam wiele dobrych opinii na temat tego leku, ale mojemu mezowi nie pomagalo...znalazlam dzieki stronce <moderacja-spam> gdzie jest naprawde imponujacy wykaz leków taki suplement max men i stosujemy, czekamy na efekty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:21 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skuteczność tabletek antykoncepcyjnych