Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam moje libido jest na pozycji straconej...:P
ile one kosztują??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 21:21 przez kasiulekasiek.

Cześć dziewczyny!
Trafiłem tu z tego samego powdu, co Wy... No, tylko z innego punktu widzenia- szukam czegoś dla swojej żony.
Zaciekawiło mnie, czy moja też ma takie wyrzuty, czy też by chciała chcieć? Też podaje tysiąc powodów, czasem nawet te prawdziwe, ale jest to temat wstydliwy raz- sam w sobie, a dwa, bo nie umie go opanować i woli się poddać.
A ponoć wszystkiemu winne hormony. Ale czy to nie jest trochę tak, że te hormony same sobie blokujecie, poprzez świadomy bądź niekontrolowany sposób myślenia i pogląd na 'te sprawy'? Może trzeba pomyśleć nie przez pryzmat "inne to mają, ja też chcę", "kocham swojego męża i chce to dla niego robić" czy "kiedys było dobrze, teraz też ma być!", etc.? To, że chcesz chcieć to połowa sukcesu. U mnie dobrze było może miesiąc miodowy i tyle, a teraz 'ty erotomanie', 'to jest brudne', 'ty tylko o jednym'... Ja sposobem myślenia mogę sporo na siebie wpłynąć- kiedy choroba, 'te dni' albo miał przyjść na świat dzidziuś- igraszek nie było i wcale nie brakowało. Ale włączam potrzeby kiedy są potrzebne. Więc może tą drogę spróbować trzeba?

ja bralam asequrelle - cos w podobie,dla mnie to lipa, czulam sie jeszcze gorzej niz przed, zjadlam 1,5 opakowania (oczywiscie nie na raz)- wiecej nie dalam rady:P

mi nie potrzebne takie coś

Napisz coś nam przydatnego.
Chyba, że....

Ja też od dłuższego czasu szukałam pomocy w temacie niskiego libido. Kupiłam tabletki Stimea (cena około 20 zł) i dopiero zaczęłam brać. Z tego co wiem, to jest nowy produkt - więc trudno znaleźć doświadczone użytkowniczki;)
Trochę poczytałam na temat działania na www.stimea.pl - brzmi rozsądnie.

Ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce. Czekam na pozytywne efekty.

asequrelle stosowalam ja przy tabletkach YAZ. oprocz ladnego wygladu nic to nie dalo, raczej jest to placebo. wmawiasz sobie i widzisz ich dzialanie. w tabletce jest zbior ziol ktore kupisz prawie za darmo, a za aseqrelle placisz znacznie wiecej. chwyt reklamowy swietnie dziala jak ktos nie jest zorientowany albo za glupi zeby czytac ulotke. wiara w slepo jest bez sensu. CZYTAJCIE SKLAD
organizm sie sam nastawia.. wszystkie kobiety swiata sie nie 'zmowily' zeby miec kaprysy, brak ochoty na sex etc. swiat hormonalnej gospodarki czlowieka jest dosc bogaty;) wystarczylo chodzic na biologie w gim. i wszystko by bylo jasne
http://www.meduzo.pl/arginina/ a u macie podsumowanie:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-28 08:36 przez julkaaaa.

Jestem mężatką od 9 lat i taki problem mam od jakiegoś roku może trochę ponad. Zaczęłam już czuć się jak odmieniec :( a tu się okazało, że nie jestem sama. Pocieszyło mnie to trochę, jeśli można tak powiedzieć.
Szukałam właśnie wiadomości na temat tabletek Stimea ale poczytałam o tym cynku i może też w tym coś jest.
Bardzo bym chciała żeby wróciły czasy gdy sex był przyjemnością dla nas obojga :)
Jak w poniedziałek w aptece nie dostanę to na allegro nie ma problemu z dostępem.

ja mam zaburzenia libido ale to od chorej tarczycy więc się przyzwyczaiłam do obniżonej aktywności;) po prostu jeden z objawów;)

Witam kobietki.
Mam 27lat,męzatką jestem od 6 (razem 11lat).Moje łóżkowe kłopoty zaczęły się 3 lata temu :( Zaczęło się od tego,że pierwszą ciążę poroniłam,przy drugiej miałam ograniczać sex.Potem urodziłam swoją pierwszą córeczkę-po porodzie było w miarę przez jakiś rok.W tym czesie staraliśmy się już o rodzeństwo dla córki... zaszłam w kolejną ciążę,na usg okazało się,że to ciąża bliźniacza-zagrożona! Więc znów post przez 9mcy!!! Po urodzeniu dziewczynek była już masakra :(( Dziś dziewczynki mają 3 lata a my kochamy się 1-2razy w mcu :( Lekarz do którego chodziłam poprostu mnie zlał-mówiąc mu o swoim problemie stwierdził,że mam zmienić partnera!! A ja poprostu nie chcę tego robić,kocham swojego męża i chcę być mu wierna,a swoją drogą to nawet na innego nie mam ochoty!!.Od ok tygodnia zażywam TRIBESTAN-wg mnie widać lekką poprawę :) Ale po skończeniu zamierzam spróbować Stimei...zobaczymy...Zmieniłam też lekarza,wizytę mam dopiero we wrześniu więc zobaczymy co ona powie...poproszę też o skierowanie na badania chormonalne.Dodam,że przed ciążami był super,potrafiliśmy się kochać po kilka razy dziennie a teraz...:((( Dla mnie to strasznie kłopotliwy i wstydliwy problem...mam nadzieję,że się z nim uporam.I za Was też trzymam kciuki :)
Pozdrawiam

Ja zapłaciłam za tabletki 16,90. Biorę od 2tyg i POLECAM! :) libido wzrasta :)

a nie pomyslałyście że te teabletki to zwykły efekt placebo? oni tylko kase na tym zbijają

Moje Panie, w tych pigułkach coś jest! Nie wiem jak wy , ale mogę napisać jedno: To działa! Po 4 tabletce zaczęłam odczuwać ochotę na seks.Tak więc będąc w okresie menopauzy i z małą ilością hormonów mogę czerpać radość z seksu. Tylko muszę się jeszcze dowiedzieć dlaczego nie można ich brać dłuzej niż 3 miesiące. Pozdrawiam. :)

Ja biorę prawie miesiąć i wydaje mi się, że zaczynam już delikatną różnicę. Być może bardzo chcę, żeby zaczęło działać, ale rzeczywiście zaczęłam mieć ochotę na... ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 11:22 przez mimoza15.

Cytat
czterdziestolatka
muszę się jeszcze dowiedzieć dlaczego nie można ich brać dłuzej niż 3 miesiące. Pozdrawiam. :)
Podejrzewam, że chodzi o swego rodzaju "przyzwyczajenie się" organizmu do L-argininy. Było w tym linku http://www.meduzo.pl/arginina/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużenie stosunku