Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

40 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 409
Ostrzeżenia: 1/5

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 01:24:46

Chyba za dużo tv, jak Julita i Radek z "Pierwszej Miłości" :D
Teraz serio, któreś z Was przy tym pocierpi, jak nie oboje, kwestia czasu. Konsekwentne decyzje się kłaniają.

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 02:26:51

jak to ktos kiedys powiedzial " milosc i sraczka przychodza znienacka " moze niezbyt ladnie, ale to co robicie na 99% skonczy sie uczuciem, pytanie tylko czyim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 02:31 przez eilka.

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 07:48:22

Miałam taką sytuację. To mój partner się pierwszy zakochał. obecnie 17.09 minie rok po naszym ślubie. ale w życiu różne bywa, nie zawsze kończy się tak jak u mnie...

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 20:15:13

przczytalam caly watek i zrozumialam ze ja musze porozmawiac z facetem z ktorym sie spotykam ,podkresle ze nie bylo seksu ale pieszczoty i pocalunki zawsze, spotykamy sie od roku i 3miesiecy ale bardzo sporadycznie i nawet raz kilka miesiecy sie nie widzielismy. i tak jak u autorki to on zawsze odzywa sie pierwszy ale zaczyna mnie to meczyc..czekam mnie z nim powazna rozmowa uswiadomilam sobie ze woz albo przewoz bo jeszcze kilka spotkan i serio sie zakocham :(

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 20:20:52

Czemu to jest powiedziane, że akurat Ona się zakocha w facecie? Może być przecież wprost przeciwnie - że to On coś do Niej poczuje.

W każdym bądź razie - układ beznadziejny, nie ma takiego czegoś jak seks bez zobowiązań na dłuższą metę. Tak to można sobie wyrwać laskę na dyskotece i po jednej nocy zapomnieć.

Sex bez zobowiązań..

15 wrz 2012 - 20:25:23

Cytat
ona_anita
przczytalam caly watek i zrozumialam ze ja musze porozmawiac z facetem z ktorym sie spotykam ,podkresle ze nie bylo seksu ale pieszczoty i pocalunki zawsze, spotykamy sie od roku i 3miesiecy ale bardzo sporadycznie i nawet raz kilka miesiecy sie nie widzielismy. i tak jak u autorki to on zawsze odzywa sie pierwszy ale zaczyna mnie to meczyc..czekam mnie z nim powazna rozmowa uswiadomilam sobie ze woz albo przewoz bo jeszcze kilka spotkan i serio sie zakocham :(

U mnie jest dokładnie ta sama sytuacja. Z tymże, idzie nam 2 rok.
Niestety, zakochałam się...

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:41:40

Cytat
bardotka90
Cytat
ona_anita
przczytalam caly watek i zrozumialam ze ja musze porozmawiac z facetem z ktorym sie spotykam ,podkresle ze nie bylo seksu ale pieszczoty i pocalunki zawsze, spotykamy sie od roku i 3miesiecy ale bardzo sporadycznie i nawet raz kilka miesiecy sie nie widzielismy. i tak jak u autorki to on zawsze odzywa sie pierwszy ale zaczyna mnie to meczyc..czekam mnie z nim powazna rozmowa uswiadomilam sobie ze woz albo przewoz bo jeszcze kilka spotkan i serio sie zakocham :(

U mnie jest dokładnie ta sama sytuacja. Z tymże, idzie nam 2 rok.
Niestety, zakochałam się...

nie wiem czy to dobrze pewnie nie bo Twoj jak i moj traktuja nas jak kolezanki:( nie jako dziewczyny/partnerki.

ja dzis do swojego napisalam ze chce sie spotkac ale napisal ze zobaczy i bedzie dzwonic.. nigdz nie lubil pisac jak cos to dzwonil, ale ostatnimi czasy wiecej pisze niz dzwoni.. sama niee wiem czego chce! bo wiem ze ciezko bedzie mi sie odwazyc i powaznie porozmawiac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 12:43 przez ona_anita.

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:44:23

Nie miała i nie będe mieć, dla mnie sex bez zobowiązań nie isteniej, ale każdy ma prawo do robienia i myślenia jak się mu podoba, więc się nie przejmuj i rób jak uważasz:)

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:47:41

skoro chodzicie na spacer, oglądacie filmy, przytulacie się, całujecie i jest sex to czym różnicie się od par w normalnych związkach? chyba tylko się nie chcecie przyznać że jesteście razem

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:50:45

Cytat
ona_anita
Cytat
bardotka90
Cytat
ona_anita
przczytalam caly watek i zrozumialam ze ja musze porozmawiac z facetem z ktorym sie spotykam ,podkresle ze nie bylo seksu ale pieszczoty i pocalunki zawsze, spotykamy sie od roku i 3miesiecy ale bardzo sporadycznie i nawet raz kilka miesiecy sie nie widzielismy. i tak jak u autorki to on zawsze odzywa sie pierwszy ale zaczyna mnie to meczyc..czekam mnie z nim powazna rozmowa uswiadomilam sobie ze woz albo przewoz bo jeszcze kilka spotkan i serio sie zakocham :(

U mnie jest dokładnie ta sama sytuacja. Z tymże, idzie nam 2 rok.
Niestety, zakochałam się...

nie wiem czy to dobrze pewnie nie bo Twoj jak i moj traktuja nas jak kolezanki:( nie jako dziewczyny/partnerki.

ja dzis do swojego napisalam ze chce sie spotkac ale napisal ze zobaczy i bedzie dzwonic.. nigdz nie lubil pisac jak cos to dzwonil, ale ostatnimi czasy wiecej pisze niz dzwoni.. sama niee wiem czego chce! bo wiem ze ciezko bedzie mi sie odwazyc i powaznie porozmawiac

No proste, że złe. Mi zależy, a jemu nie, bo traktuje mnie jak koleżankę. Boli strasznie. Spotykamy się baaaaardzo rzadko. Oczywiście mydli mi oczy, że czasu nie ma. A kiedy chce się spotkać, to oczywiście pisze do mnie, a ja lecę, jak głupia. Na spotkaniach zachowujemy się jak para, co lepsze.

Czas zapomnieć. Bo to prowadzi. Do nikąd.

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:51:46

Cytat
festucarubra
skoro chodzicie na spacer, oglądacie filmy, przytulacie się, całujecie i jest sex to czym różnicie się od par w normalnych związkach? chyba tylko się nie chcecie przyznać że jesteście razem

Dokładnie tak. Myślę, że trafiłaś w samo sedno.

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 12:55:10

ja tak miałam. z czsem zaczęłam coś do niego czuć, on nie chciał się anagażować, a wiadomo, to nie jest nic miłego jeżeli jest taka sytuacja. dlatego też to zależy od Was, jak to tylko kolega, to ok, ale jak zaczniesz się w nim zakochiwać, to moze być juz bardziej skomplikowane

Cytat
patssy11
nie wierze ze on w ogole ci sie nie podoba, jakby ci sie nie podobał to nie potrafiłabys tak robic na dłuższą mete(przynajmniej ja bym nie mogła). I jak poprzedniczka napisała w koncu sie zakochasz

dokładnie.miłe spędzanie czasu z sexem włącznie to prosta droga do zakochania - przyjnamniej dla dziewczyny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 12:56 przez Ingel.

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:02:02

Eee seks bez zobowiązań to nie dla mnie...
ja tam wolę związki,co innego mnie nie kreci.
Jak się z kimś kochać to z miłości a nie od tak..

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:02:42

Ja miałam tak, ale narobiłam sobie tylko nadziei.. On to wykorzystywał, powtarzał, że być może z tego coś wyniknie, a nic nie wynikło. Zdążyłam się "zakochać" powiedzieć mu o tym, to dopiero wtedy dał mi do zrozumienia, że nic z tego nie będzie ;) I się skończyło ..

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:04:30

glupota totalna, nie wyobrazam sobie chodzic z facetem na randki i wszedzie, przytulac sie, calowac i uprawiac seks i nie byc jego dziewczyną, to takie 'dziwkarskie' według mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny co sadzicie o hobby swoich ukochanych mezczyzn??