Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:01:17

Tak :)
Spotykałam się z facetem tylko dla seksu,nie wiem co się wtedy ze mną działo że weszłam w taki układ,
nigdy też nie przypuszczałabym że coś z tego bedzie, a jednak... dzis jesteśmy małżeństwem :)

I nie wyobrażam sobie życia bez niego,
a seks wciąż jest tak cudowny jak wtedy :)

Jeśli tylko jest Wam dobrze razem to warto!!!

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:03:17

"aaerial" nie jest to facet bez którego nie potrafię żyć, traktuję go jak dobrego kolegę, mogę z nim pogadać o wszystkim. Wspólnie rozmwialiśmy na ten temat, nie wiem może on mnie zwodzi, może chce żeby to przerodziło się w coś więcej.. ale sam mi kiedyś powiedział, że cieszy się z tego że mamy podobne podejście i chcemy korzystać z życia po takich przeżyciach jakie doznaliśmy z poprzednimi partnerami.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:03:59

1. Wbrew pozorom seks bez zobowiązań pustoszy nam w móżdżku. Nauczysz się innych emocji, o tych właściwych typu cierpliwość, miłość, zaufanie zapomnisz (zapomnisz w sensie jak to jest), nie będziesz przez to umiała stworzyć harmonijnego i długoletniego związku. Przez takie kombinowanie pierdzielą nam się nasze priorytety.

2. Bierzesz pod uwagę ewentualną wpadkę :]?

3. Któryś z was się zakocha, nie wierz w brednie z filmów, że oboje, życie to nie film. Nie znasz typa do końca, jeśli to on coś poczuje, a Ty dasz na wstrzymanie to możesz zagwarantować sobie, że on będzie zachowywał się w porządku wobec Ciebie?

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:05:03

Cytat
_obojetna_
Podoba mi się, owszem.. ale na razie nie chciałabym chyba się wiązać, najprawdopodobniej spowodowane jest to tym, że porządnie się sparzyłam, on podobnie. I są tu pewnego rodzaju uczucia, bo całujemy się, itp. Nie jest to od razu przejście do konkretów.

Mi chodzi o miłość do drugiej osoby. Pocałować się z takim "kolegą" też bym nie potrafiła jeżeli nie czułabym coś do niego. Poprostu szukasz bliskości,bo jesteś sama. Gorzej jak prędzej czy później się zakochasz,a on tego uczucia nie odwzajemni i znów będziesz zraniona....

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:09:42

Rozmawialiśmy na ten temat co by było w sytuacji "wpadki". Odp. że może i dobrze i możliwe, że byśmy byli razem do końca życia, podał przykład swoich znajomych, którzy mieli tak i są szczęsliwi już w kilkuletnim małżeństwie. Jednak wiem doskonale, że w takich sytuacjach trzeba być pewną tej drugiej osoby. Ale jakoś nie potrafię spotykać się z innym chłopakiem, żaden nie interesuje mnie jako przyszły partner a on jest fajnym przyjacielem. Zdaję sobie sprawę też z tego że on może w każdej chwili poznać inną kobietę, zauroczyć się nią a mnie odstawić na bok, mam nadzieję tylko że nie przeżyje tego zbyt emocjonalnie..

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:12:23

to nie ma sensu, bo sie zakochasz, zawsze tak jest.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:15:34

znalazł sobie <moderacja> za darmo.. ja tak to widze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 19:36 przez moderator.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:18:10

"<moderacja>" to chyba zbyt mocne słowo.. bo ja dostaję od niego to samo i to nie tylko on korzysta.. ale byłam na to nastawiona, że różne podejście mają ludzie i liczyłam się z takimi opiniami



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 19:37 przez moderator.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:19:37

ja miałam podobnie, byłam po rozstaniu z facetem, takim, ze to niby miłość zycia (18 miesięcy razem bez seksu), a on po 3 letnim zwiąku.. no i sie spotykaliśmy ot tak tylko, zeby cos robic, nie myśleć o tych osobach.. z tym, ze było tylko całowanie, a po jakims czasie pieszczoty..
seks po 4 miesiącach (mój pierwszy raz :D), i potem dopiero po dwóch miesiącach byliśmy na powaznie razem no i to juz ponad 4 lata :D
a jego dwie byłe probowały mi go odbić ;[

co do Ciebie hmm.. po prostu nie angazuj sie pierwsza, jak on sie zaangazuje a Ty bedziesz miała ochote na związek - to wtedy ok :)

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:19:50

Sama siedze w takim związku już od dwóch lat...niestety ja już nie moge bez niego żyć a on wciąż nazywa mnie koleżanką...To przykre i niestety boli próbuje zerwać ten chory układ lecz narazie bezskutecznie on nalega bym nie odchodziła a ja ulegam to chore ! zakończ to dziewczyno!!! Nie polecam tego typu układu zawsze ktos ucierpi...

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:20:14

Cytat
loveparadise
Ja miałam, strasznie pociagał mnie ten facet też spędzaliśmy ze soba dużo czasu i był seks bez zobowiązań i nagle on coś poczuł ja go zwodziłam , aż wkońcu to ja coś poczułam ale on miał już dość . I tak nigdy się nie dograliśmy i po wielkich kłotniach nie mamy kontaktu.


Mam to samo z moim przyjacielem- na razie jesteśmy na tym etapie, że ja zaczęłam coś czuć, jeszcze mu nie powiedziałam, ale już wiem, że on ma tego dość i wczoraj mi oświadczył, że z tym koniec. A ja zostałam na lodzie. Najbardziej się teraz boję, że skończy się właśnie na zerwaniu kontaktu, a przecież jesteśmy (byliśmy?) przyjaciółmi.. :(

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:22:47

Cytat
_obojetna_
<moderacja> to chyba zbyt mocne słowo.. bo ja dostaję od niego to samo i to nie tylko on korzysta.. ale byłam na to nastawiona, że różne podejście mają ludzie i liczyłam się z takimi opiniami

ma cie kiedy chce to tak samo jak by poszedł do burdelu tylko ze u ciebie ma za darmo, on cie nie szanuje bo gdyby cie szanował nigdy nie wszedłby w taki układ, no ale jak om ma miec szacunek do ciebie skoro ty sama do siebie go nie masz. zastanow sie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 19:41 przez moderator.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:24:05

jeśli już się nad tym zastanawiasz to skończ ten układ, bo będziesz później cierpiała. umawialiście się, ze bawicie się bez zobowiązań więc nie oczekuj od niego, ze się zakocha. czujesz, ze Ty możesz się zakochać to uciekaj póki nie jest za późno, żebyś nie cierpiała.

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:24:21

Ja nie nastawiam się pesymistycznie, że nie mogłabym z nim się nigdy związać, bo jak wiadomo uczucia rodzą się z czasem zwłaszcza po takim zbliżeniu.. On spotykał się z jakąś dziewczyną i zakończył tą znajomość, kiedy my zaczęliśmy ze sobą sypiać. Sądzę, że to w porządku z jego strony, choć nikt mnie nie zapewni w przekonaniu, że nie zobaczy się z nią już nigdy, bo mówić to może każdy. "mgirl20" ja jestem po prawie 6 letnim związku i też byłam wprost pewna, że jesteśmy dla siebie stworzeni i że to miłość po życia kres..

Sex bez zobowiązań..

12 lip 2012 - 19:24:57

Cytat
leXiee
Cytat
_obojetna_
<moderacja>to chyba zbyt mocne słowo.. bo ja dostaję od niego to samo i to nie tylko on korzysta.. ale byłam na to nastawiona, że różne podejście mają ludzie i liczyłam się z takimi opiniami

ma cie kiedy chce to tak samo jak by poszedł do burdelu tylko ze u ciebie ma za darmo, on cie nie szanuje bo gdyby cie szanował nigdy nie wszedłby w taki układ, no ale jak om ma miec szacunek do ciebie skoro ty sama do siebie go nie masz. zastanow sie..
a Twój facet nie ma Cię kiedy chce? też wychodzi na to samo, co by do burdelu poszedł, skoro rozkładasz przed nim nogi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 19:42 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki Stimea na zwiększenie libido -ktoś stosował?