Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:12:20

Ja bym tak nie umiała. Z tego względu że ja się bardzo szybko zakochuję:/

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:28:32

Tkwiłam w takiej znajomości jakiś czas. Myślałam że jestem taka cwana, że się nie zakocham, a jednak...co gorsze, koleś bez słowa nagle zniknął z mojego życia. Nie potrafię o nim zapomnieć, cały czas chodzę zdołowana, płaczę, nie umiem sobie poradzić i zapomnieć...

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:36:10

Cytat
Alicja098
Nie miałam, nie chce mieć, ale pewnie skończy się tak, że się zakochasz...

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:36:28

Głupota, nie szanujesz własnego ciała ..

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:39:57

Cytat
phoxola
Cytat
festucarubra
skoro chodzicie na spacer, oglądacie filmy, przytulacie się, całujecie i jest sex to czym różnicie się od par w normalnych związkach? chyba tylko się nie chcecie przyznać że jesteście razem

Dokładnie tak. Myślę, że trafiłaś w samo sedno.


Po przeczytaniu 10 stron tego wątku, dochodzę do takiego samego zdania!!!

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:42:23

JA tak zaczynałam z moim chłopakiem.Miał być tylko sex i nic więcej ale jakoś tak wyszło że jesteśmy razem już 5 i pół roku,kochamy się i planujemy wspólną przyszłość:)

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:52:34

Miałam tak, przez jakieś dwa miesiące. Miało być tak, jak mówisz, tylko łóżko i nic poza tym. Z czasem ja się w to wplątałam, zauroczyłam się, przyzwyczaiłam. A on? Zwiał, mimo że przed tą akcją bardzo nalegał byśmy byli razem... Nie będę tu szczegółów wypisywać,jak byś chciała to priv ;) powiem Ci tylko tyle - szybko się z tego wyplątaj, póki jeszcze żadne z was nic nie poczuło.

Sex bez zobowiązań..

16 wrz 2012 - 13:55:40

Cytat
Annies90
"Oboje nie chcemy wchodzić w nowy związek, bo jak wiadomo pojawiają się ograniczenia, kłótnie, itp." na tym zakonczyłam czytanie tego watku skoro to jest twoje myslenie to powodzenia w sexie bez zobowiazan jak dla mnie to jest tylko dla zwierzat
ogólnie to potrzebne jest tu chyba małe sprostowanie ponieważ zwierzęta nie odczuwają przyjemności ze stosunków seksualnych, kopulują tylko w okresie godowym by spłodzić potomstwo, także porównanie troszkę nietrafione;)

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 12:50:57

hmmm cieżko powiedziec... moze nawet lepiej zeby przyszło uczucie... ja w kazdym razie jakos nie umiala bym tak po prostu z kims chodzic do łózka bez zobowiązań chyba wychodze z założenia ze facet musi sobie na mnie zasłużyc...

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 12:55:21

straszne, nie kochac kogoś i takie rzeczy..

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 13:01:20

Róbta co chceta, ale ja bym jakoś tak nie potrafiła... To "zabawy" nie dla mnie... Duże jest prawdopodobieństwo, że jedna strona coś poczuje, a może obie?

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 13:01:27

Cytat
Blair_89
Tkwiłam w takiej znajomości jakiś czas. Myślałam że jestem taka cwana, że się nie zakocham, a jednak...co gorsze, koleś bez słowa nagle zniknął z mojego życia. Nie potrafię o nim zapomnieć, cały czas chodzę zdołowana, płaczę, nie umiem sobie poradzić i zapomnieć...

miło ze nie tylko ja tak miałam ....

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 13:02:32

Cytat
pasticcino
Głupota, nie szanujesz własnego ciała ..
bo? podaj jakiś argument

Sex bez zobowiązań..

21 wrz 2012 - 13:03:28

Cytat
pp922
Cytat
Annies90
"Oboje nie chcemy wchodzić w nowy związek, bo jak wiadomo pojawiają się ograniczenia, kłótnie, itp." na tym zakonczyłam czytanie tego watku skoro to jest twoje myslenie to powodzenia w sexie bez zobowiazan jak dla mnie to jest tylko dla zwierzat
ogólnie to potrzebne jest tu chyba małe sprostowanie ponieważ zwierzęta nie odczuwają przyjemności ze stosunków seksualnych, kopulują tylko w okresie godowym by spłodzić potomstwo, także porównanie troszkę nietrafione;)

Delfiny uprawiają seks również tylko dla przyjemności :)
Cytat
nnattalla
Cytat
pasticcino
Głupota, nie szanujesz własnego ciała ..
bo? podaj jakiś argument

Bo przecież kobiecie nie wypada mieć przyjemności z seksu bez zobowiązań, tylko faceci moga tak brykać haha. To tak jak z tym stereotypem, ze facet zaliczający wiele lasek to kozak, a kobieta zaliczająca wielu facetów to dziwka, to nigdy nie zniknie ;/.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-21 13:05 przez Cholerka.

Sex bez zobowiązań..

01 paź 2012 - 21:40:26

Życie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-01 23:18 przez Ewelina130787.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

środki antykoncepcyjne. sa jakies bez recepty?