Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:46:28

Hej dziewczyny. Mam pewien problem i myślę, że jakoś mi pomożecie. Mam 18 lat i jestem ciewicą jestem z chłopakiem 10 miesięcy bardzo sie kochamy no i oczywiscie chcielibyśmy przeżyć swój pierwszy raz. Jednak jest problem.. próbowaliśmy już chyba z 5 razy i nic.. pierwszy raz próbowaliśmy na jego 18 urodzinach w grudniu no ale nie wyszlo mysleliśmy, że to powód tego , że jesteśmy pijani .. jednak za każdym kolejnym razem (na trzeźwo nie było lepiej). Kolejnym razem już prawie "wszedł" lecz usłyszeliśmy, że do domu ktoś przyszedł no i tyle było.. Niedawo miałam wolny dom.. chcieliśmy w końcu spróbować było ok gra wstępna i te sprawy. ale gry już zaczął "wchodzić" mnie zaczęło boleć spięłam się i strasznie mnie rozczęsło.. rozpłakałam sie.. No oczywiście on nie ma mi tego za złe wiem że mnie kocha i nie jest ze mna tylko dla seksu.. ale chciała bym mu to dać.. co mam robic? pomóżcie mi czemu za tym ostatanim razem tak mnie roztrzęsłoi jak zrobić żeby w końcu wyszło? Może któraś z was miała już taką sytuacje ! Bardzo proszę o pomoc bo już na prawdę nie wiem co robić !

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:48:08

Może nie jesteś jeszcze gotowa?Albo okoliczności były niesprzyjające...Jest wiele możliwości.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:50:43

ktoś jeszcze?

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:51:54

a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:52:44

Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O
Pewnie dziewicą :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:53:53

To znak,że powinnaś jeszcze poczekać,moim zdaniem nie dojrzałaś jeszcze do współżycia.Jednak jeżeli już bardzo was ''nagli'' to może wynajmijcie sobie jakiś pokój, żeby było cicho i żeby na pewno nikt wam nie przeszkadzał, ograniczy to trochę stres.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:54:20

wypij coś tlko nie za dużo to się rozluźnisz troche :P

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:54:39

Cytat
madtom
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O
Pewnie dziewicą :)
Nie wie jak się pisze dziewica, a bierze się za seks?
No dla mnie to jest tu coś nie tak...

Swoją drogą na wszystko przyjdzie czas.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:55:18

Nie każda dziewczyna przeżywa to ot tak ;P Niektóre naprawde boli, i są opory. Mnie nie bolało o tyle co bardzo cieżko było "wejsc" ;P Musicie "TRENOWAC" :D wkoncu sie uda ; )

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:55:39

widocznie nie chcesz tego tak bardzo .
boisz się spinasz, jesli jesteś na 100 % pewna to powinno pojsc gladko

niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:55:40

ja też próbowałam z moim chłopakiem pare razy. byliśmy razem długo, ponad 2 lata. nie byłam spięta ale ból był nie do zniesienia za każdym razem jak próbowaliśmy. i krew. pomyślałam że może mam zbyt mocną błonę bo tamponów też nie mogłam używać bo "nie wchodziły". poszłam do ginekologa, przedstawiłam mu problem. powiedział że mam drobną wadę budowy i błona nie jest do przerwania sposobem naturalnym. umówiliśmy się za tydzień na zabieg, znieczulnie miejscowe, kilka szwów. tydzień ze szwami, a potem... potem mogliśmy wreszcie zacząć cieszyć się seksem:) i szczerze żałuję że tyle się męczyłam, stresowałam zamiast wcześniej pójść do lekarza. :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:56:21

praktyka czyni mistrza :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:56:50

Widocznie nie jesteś jeszcze gotowa.. może nie jesteś w 100% pewna ze tego chcesz?? Może Wasza gra wstępna jest zbyt krótka? A może Twój partner nie jest delikatny?
A poza tym dlaczego chcieliście swój PIERWSZY RAZ przeżyc pod wpływem alkoholu???? To już świadczy o tym, że to nie wasz czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-21 18:59 przez GelaV.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:57:09

Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O

O rany dziewicą miało pewnie być.Literówka ;] Ty nie robisz błędów?

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:57:37

Masz 18 lat a takie błędy robisz w pisaniu. Jeszcze nie dorośliście do seksu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z cewką moczową...