Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stosunek przerywany - DYSKUSJA

23 sty 2017 - 18:12:26

matko dziewczyny tu jest epoka kamienia łupanego.
Stosunek przerywany nie jest dla nikogo przyjemnością.
facet jesli chce to potrafi długo trzymać napięcie.
widać tu chyba dzieci piszą.
zadne tabletki antykoncepcyjne nie są bezpieczne , jak i prezerwatywa .
Powtarzam tu musi kobieta i mężczyzna dazyć do tego aby nic nie wypaliło i tyle.
To facet jest od nasienia a nie kobieta .

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

20 lut 2017 - 21:14:35

A ja bym sie bała metody stosunku przerywanego. Nawet preejakulat zawiera plemniki i w przypadku kiedy nie dojdzie do wytrysku może dojść do zapłodnienia. Osobiście postawiłam na tabletki anty i ginekolog przepisał mi belare. Są to tabletki jednoskładnikowe z mniejszą zawartością hormonów a po każdej paczce jest tydzień przerwy od brania.

01 mar 2017 - 18:28:17

nie neguję tego sposobu antykoncepcji, natomiast zabiera on z seksu to co najważniejsze - przyjemność

24 cze 2017 - 10:18:16

Lepiej stosować antykoncepcję i być pewnym, że nie będzie czekała nas niespodzianka w najbliższym czasie. Idź do ginekologa i poproś o przepisanie tabletek. Niech zrobi Ci wszystkie badania i przepisze odpowiednie. Ja jestem bardzo zadowolona z tabletek belara. Nie czuje się po nich źle, a nawet i ochota jest większa :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

22 lip 2017 - 13:38:45

A zamiast się męczyć nie lepiej rozpocząć terapię hormonalna?? Przecież, teraz jest tyle fajnych pigułek anty które mają bardzo niską dawkę hormonów, na przykład Vines ?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

29 lip 2017 - 10:44:57

Jak czytam te niektóre komentarze o kalendarzyku i stosunku przerywanym to wątroba mi się wywraca na drugą stronę. Seks bez zabezpieczenia moze oznaczać ciąze ! Jest tyle metod, tyle możliwosci.. Ja sama biore tabletki belara i mam spokojną głowę bez względu na to czy partner doszedł czy nie, czy mialam orgazm czy nie, czy seks trwal 2 minuty czy 20. Idzcie do lekarza i ustalcie metode antykoncepcji. To naprawde nie jest trudne. Pozdrawiam wszystkich

23 lis 2017 - 20:14:28

Ja już przerabiałam i pierścienie i tabletki przez co libido spadało do zera, a gumki uczulały. Zawsze też z partnerem uważaliśmy za głupotę stosunek przerywany i sam mój partner kiedyś mówił, że nigdy się do tego nie przekona. Od roku jednak stawiamy na tą metodę + kalendarzyk i do tej pory nic, z tym że już jesteśmy gotowi na ewentualne dziecko. Rozważamy również komputer cyklu :)

niezweryfikowana

14 cze 2018 - 11:37:25

stosunek przrywany jest beznadziejny, nie daje tyle satysfakcji

niezweryfikowana

08 lis 2018 - 00:03:57

Dokladnie tak nie zalecam go

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwny telefon.