Obecnie rozmawiamy o:

25 zł za free?

gorący temat

Weryfikacja

dzisiaj o 19:45

Zbiórka charytatywna

dzisiaj o 19:44

Co zrobic

wczoraj o 13:23

salony kosmetyczne katowice

przedwczoraj o 14:41

Jakie macie meble w kuchni?

przedwczoraj o 13:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stosunek przerywany - DYSKUSJA

01 lip 2015 - 13:29:03

Dziewczyny, a żadna z Was nie zauważyła negatywnego wpływu chemicznych metod zapobiegania ciąży?? To tylko się cieszyć... może dlatego, że mam wykształcenie kierunkowe około biologiczno-chemicznego tak samo jak mój mąż jesteśmy akurat zgodni, ze ta metoda odpada na dłuższą metę.

Prezerwatywa tez jest tak na prawdę ochroną przed chorobami a nie przed zajściem w ciążę...

Dodam może, że gdybym miała córkę która właśnie zaczyna współżycie w zyciu bym jej takiej metody nie poleciła i wręcz odradzała, ale dla dziewczyny lat dwadzieścia parę czy trzydzieści, pracującej, ustabilizowanej życiowo - czemu nie, wpadnie się to wpadnie, nie to nie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-01 13:38 przez I_Love_Uszlo.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

10 sie 2015 - 11:05:18

Ja nie mam nic przeciwko takiej metodzie. Stosowaliśmy ją z mężem prze lata a w ciążę zaszłam dopiero wtedy kiedy zaczęliśmy się o dziecko starać.

10 sie 2015 - 11:29:49

Stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji i aż nie mogę uwierzyć w to, że bardzo wielu ludzi ma tak małe pojęcie na temat seksu i antykoncepcji. Nie tylko w spermie są plemniki ! Są one także w płynie ejakulacyjnym, który wytwarzany jest u faceta w momencie silnego podniecenia! Fakt iż plemniki w tym płynie są o wiele słabsze od tych w spermie ale zawsze jakiś % na zajście jest. Kobiety z własnej nie wiedzy pchają się w nie chcianą ciąże a później tylko kombinują jak by tu usunąć albo oddać. Ludzka głupota mnie przeraża. Uprawiacie seks a nie macie o nim zielonego pojęcia. To, że jedna z drugą stosowali taką metodę przez 2-5 lat nie znaczy, że ich to za chwile nie spotka. To samo z tabletkami ... tyle się teraz czyta, że kobieta brała tabletki a zaszła w ciąże - zaszła z własnej głupoty. Żeby brać takie tabletki trzeba pierw zapoznać się z ulotką w której wyraźnie napisane jest, że niektóre czynniki mogą osłabić jej działanie i skutkiem ubocznym może być właśnie ciąża ale o tym też nie wiele kobiet wie. Jeśli tabletki bierzesz regularnie i wiesz, że np podczas brania antybiotyku zakłóca on prawidłowe funkcjonowanie tabletek anty to po prostu nie współżyjesz.

17 sie 2015 - 23:13:30

To nie dla mnie, za duży strach przed ciążą ;)

18 sie 2015 - 06:46:31

Cytat
lidia661
Popieram w 100%, mam 27 lat i nie wyobrażam sobie że mam brać tabletki jeszcze przez 30 lat. Przed urodzeniem dziecka nigdy nie brałam tabletek, nie miałam żadnych problemów z zajściem w cięże, jak również w jej trakcie.Zależy mi na zdrowiu i nie mam zamiaru truć się tylko dlatego żeby zrobić wygodę mojemu mężowi. I nie ma to związku ani z moją wiarą ani ze staroświeckimi poglądami, ani tym bardziej z wykształceniem.
Wygodę mężowi? A może czasami pomyslałąbys o nim a nie tylko o sobie?Jesli tak do tego podchodzisz, wygoda dla męza to mu współczuję.Może pomyślałąbyś o tym by mąz był rownie usatysfakcjonowany uprawiając sex tak jak i ty, bez strachu nerwów że cos się stanie. Ale widząc jakie masz odejście to chyba tego sexu często nie uprawiacie:)

14 wrz 2015 - 17:21:34

Nie wiem ile masz lat(17?), ale po twojej wypowiedzi wnioskuję, że sex jest dla Ciebie najważniejszy w życiu. Otóż pragnę cię powiadomić, że potrafię na wiele sposobów zaspokoić mojego Męża i vice versa. I nie odpowiadaj proszę na mój komentarz ponieważ zupełnie nie jestem zainteresowana twoją opinią na ten temat.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

08 paź 2015 - 10:38:09

Uważam, że to kwestia ustalenia z partnerem, na pewno taki sposób wymaga ogromnego zaufania

24 lis 2015 - 17:29:24

To nie jest antykoncepcja i szczerze dla mnie masz po prostu szczęście. U mnie albo tabletki albo prezerwatywy. Bez tego ani rusz.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

29 gru 2015 - 21:18:52

Stosunek przerywany? W połaczeniu z kalendarzykiem może się sprawdzić, ale to nie jest metoda antykoncpecji na pewno. Wiecej strsu za to gwarantowane.

26 lut 2016 - 10:14:14

Plemnik aby zapldnic kobietę musi być silny. A jesli sex jest uprawiany częściej niż raz w tygodniu to nie ma szans na zapłodnienie jesli plyn ejakulacyjny się dostanie do kobiety. No chyba ze kobieta ma najplodniejszy dzien.
Jesli sie uważa z dniami i wie sie kiedy kbieta ma dni plodneto można szaleć nawet bez gumy do końca. Sprawdzilismy i jakos ponad rok mija a ja w ciąży nie jestem;P

26 lut 2016 - 10:25:21

nie wierze w to co czytam, rece opadaja swiadomosc seksualna u niektórych zatrzymała sie na poziomie przedszkola, litosci !!!!!!!!!! stosunke przerywany nie jest metoda antykoncepcji , tak samo jak nie jest prawda ze nie zajdzie sier w ciaze bez penetracji. Co niektórym proponuja szklanke zimnej wody zamiast sexu bo z taka wiedza to nawet lepiej ze tych dzieci nie macie. Dodam ze ta metoda która stosujecie powoduje u faceta zaburzenia i to ze teraz ich nie ma to nie znaczy ze w przyszłosci ich nie bedzie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

18 kwi 2016 - 06:38:23

To jest wg mnie niepotrzebne ryzyko.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

24 sie 2016 - 11:31:15

warto po prostu przypomnieć, że w trakcie stosunku przerywanego, zwłaszcza bez gumki też mozna zajść w ciążę, tak więc mówienie o nij, jako o metodzie antykoncepcji jest śmieszne :)

11 lis 2016 - 13:06:05

Też mi się wydaje, że to zbyt niebezpieczne. Bardzo łatwo można zajść w ciąże. Wystarczy, że facet nie zdąży wyjąć i już po jałbkach jak to mówią. Moim zdaniem o wiele lepiej łykać tabletki. Oczywiście z umiarem i tylko te przebadane nano protector. Zbyt długotrwałe łkanie tabletek nie jest za dobre bo może potem prowadzić do jakichś dziwnym komplikacji na te hormonalnym.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:46 przez Szymonnowak.

23 sty 2017 - 17:34:05

Również uważam że to żadna antykoncepcja ale faktem jest że u nie których się to sprawdza ;) czy to szczescie ? Nie wiem ;). Również często tą metodę stosowaliśmy przez naprawde wiele lat ;) moja koleżanka przez 10 lat stosowała z partnerem tą metodę i żadnej wtopy ;) zaczeli starania o dzidzie i bała się że może mają jakiś problem skoro tyle lat przerywani i nic a tu hop udało się i jest w ciązy mimo nie regularnych cykli itp ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet zbyt szybko kończy