Obecnie rozmawiamy o:

Co myslicie

gorący temat

Kosmetyczka w Warszawie

wczoraj o 14:10

Kosmetyki Faberlic

przedwczoraj o 9:30

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stosunek przerywany - DYSKUSJA

09 kwi 2014 - 13:10:28

Popieram w 100%, mam 27 lat i nie wyobrażam sobie że mam brać tabletki jeszcze przez 30 lat. Przed urodzeniem dziecka nigdy nie brałam tabletek, nie miałam żadnych problemów z zajściem w cięże, jak również w jej trakcie.Zależy mi na zdrowiu i nie mam zamiaru truć się tylko dlatego żeby zrobić wygodę mojemu mężowi. I nie ma to związku ani z moją wiarą ani ze staroświeckimi poglądami, ani tym bardziej z wykształceniem.

13 maj 2014 - 18:49:15

stosunek przerywany to nie jest rodzaj antykoncepcji jak dla mnie.stosowałam go przy pierwszym dziecku.przynajmniej tak mi się wydawało bo mąż starał się jak mógł aby nie dojść we mnie ale jak widać nie udało mu się to.

13 maj 2014 - 19:01:17

Cytat
KasiaKE
stosunek przerywany to nie jest rodzaj antykoncepcji jak dla mnie.stosowałam go przy pierwszym dziecku.przynajmniej tak mi się wydawało bo mąż starał się jak mógł aby nie dojść we mnie ale jak widać nie udało mu się to.

starał się jak mógł ale jednak skończył w Tobie więc wiesz skąd jest dzidzia, gdybyś też zaszła gdy on nigdy nie skończył w Tobie to byłoby potwierdzenie dla nieskuteczności.

owszem to żadna antykoncepcja a stosunek przerywany i inaczej się go nie nazywa.

27 cze 2014 - 22:26:39

my 6 lat tak się kochalismy i nie wpadlismy

08 wrz 2014 - 01:23:46

Cytat
GaBrYsiAa1996
jak dla mnie traciło by wszystko urok, stres ,że już no i przerywanie w najlepszym momencie.
a w gumie i tak nic nie czujesz to co powinno sie czuć chemia dla mnie odpada a dreszczyk emocji najlepszy.
To nie metoda dla anty beayby ale dla tych którzy są wstanie i biora pod uwagę ewentualność ciąży.
Cytat
KasiaKE
bo po prostu spartolił i wolał lać w środek.
Wy lepiej ruszcie muzgownicami zamiast wierzyć w badania które mają na celu zwiększyć chemiczną czy też mechaniczną antykoncepcję dla zwiększenia obrotów korporacją które obracają się w środkach antykoncepcyjnych.
W chemi nie widzicie efektów ubocznych w worku lateksowym widzicie i czujecie to co producenci narzucili... i kto tutaj jest w tyle bądź nie myśli jak to w innych postach piszecie o tych którzy chwalą sobie taką metodę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-08 01:37 przez ZnawcaCipek.

08 lis 2014 - 17:19:00

Jak dla mnie jest metoda dla par które wiedzą, że jak się przydarzy dzieciątko to nic się nie stanie. Z pewnością nie dla nastolatek czy studentek które nie mają nawet stałej pracy.

Ot, może się udawać przez 10 lat a w 11 się wpadnie, kwestia tego jakie podejście do tematu dziecka nawet już, zaraz, teraz mają partnerzy.

Wielu moich znajomych zdecydowało się zrezygnować z chemicznych metod zapobiegania ciąży kiedy mieli już mocno ustabilizowaną sytuację osobistą ale chcieli się np. wstrzymać do momentu przeprowadzki do wspólnego mieszkania czy innej chwili, ale wiedzieli, że jeżeli maluszek się przytrafi to nic się nie stanie.

I taki sex wcale nie musi oznaczać "Kochhhaniiieeeee kończzzzeeeee, kończ szybko!!!"

15 lis 2014 - 20:52:20

2 lata, a jak się przydarzy to będę najszczęśliwszą mamą na świecie

15 lis 2014 - 21:03:27

Dla mnie to żadna metoda antykoncepcji, a raczej - metoda wyznawana albo przez bezmózgie gówniary bez podstawowej wiedzy, albo, co gorsza, przez jeszcze głupsze dorosłe kobiety. Nie znam normalnych dziewczyn, które by się tym szczyciły, jedynie jakieś patologiczne niunie się szczycą głupotą, a potem szok, że ciąża. Przecież się zabezpieczała z misiem! Albo z drugiej strony - jak można latami uprawiać taki seks, nie zajść w ciążę i nie dziwić się? Wszystko sprowadza się do inteligencji i dla mnie osoby chwalące się tym i wyznające taką metodę jej nie posiadają. Tyle.

Dodam jeszcze jedno: jest to jedynie dobre wtedy, gdy para jest dojrzała na tyle, że wpadka, która jest kwestią czasu, jest im na rękę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-15 21:06 przez classyissue.

15 lis 2014 - 21:05:52

dla mnie to bez sensu, seks powinien dawać ludziom odprężenie a nie przynosić stres, bo jednak facet ciągle musi być skupiony i zakończyć kiedy zaczyna mu się robić naprawdę przyjemnie, nie pojmuje tego......poza tym nasienie można znajdować się także w ejakulacie (to płyn ustrojowy który wycieka czasem z penisa niezależnie od wytrysku, taki jakby rodzaj śluzu) także niedoinformowane panie pragnę poinformować że nie potrzeba wytrysku u mężczyzny aby mógł zapłodnić partnerkę.....

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

18 lis 2014 - 17:34:07

Dla mnie stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji. W ten sposób możesz próbować wtedy gdy wiesz że jeżeli byś wpadła to weźmiesz to na klatę bo kilka kilkanaście razy się uda ale jak zajdziesz w ciąże to już nic nie zrobisz

03 lut 2015 - 08:57:23

podsumowując? stosunek przerywany jest dla osób podejmujących ryzyko i zdających sobie sprawę że jedyne co z tego może być to dzidzia ;) jedni maja więcej szczęścia , zaufania , samodyscypliny a drudzy wolą nie myśleć ;)
każdemu pasuje co innego:)
bez emocji kochane , jednak nie radzę młodym dziewczyną które jeszcze nie chciałyby zostać mamusiami tej metody ;)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

03 lut 2015 - 09:04:22

Cytat
pppaattrryyccjjaaa
my 6 lat tak się kochalismy i nie wpadlismy

30 kwi 2015 - 15:23:48

Ludzie przecież partnet nie musi dojść w was żeby doszło do zapłodnienia. Ciemnogród nadal widzę panuje.

30 kwi 2015 - 15:32:35

hmm. stając w obronie koleżanki. Nic nikomu do tego kto od jakiego czasu współżyje :) i nie Tobie oceniać.pozdrawiam

01 lip 2015 - 13:09:36

też uważam, ze to żadna antykoncepcja. ja myślę, ze to dobra wymówka na niby odkładanie dziecka na później, ale niby chęć jego posiadania, trochę dla takich niezdecydowanych. Jak niby chcą, a niby nie i czekają na to czy los za nich zdecyduje. Dla mnie to głupie, choć jak byłam nastolatką to tez mi sie to zdarzyło, ale z wiekiem zmądrzałam. Do dziś się przepraszam za głupotę i dzięuję losowi, ze jednak dziecka mi nie dał :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Test ciążowy