Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stosunek przerywany - DYSKUSJA

19 cze 2012 - 20:27:49

Ja stosowałam tą "antykoncepcję" przez 4,5 roku. I nagle.... trach:D jestem z drugim dzieckiem w ciąży:)

19 cze 2012 - 20:27:52

dla mnie to kiepska metoda antykoncepcji. nie lubię się stresować w trakcie, po, przed. wolę zaufaną metodę i spokojną głowę a nie wyczekiwanie z zegarkiem w ręku na okres co miesiąc.

19 cze 2012 - 20:28:00

Ja przed ok 3 lata stosowałam przerywany ale z prezerwatywą dodatkowo a czasem bez i tez nie byłam w ciąży i ani razu nie latałam do apteki po tabletke...

19 cze 2012 - 20:28:29

kolezanka zaczeła praktykowac ta metodę i od miesiaca jest szczesliwa matką ;D

19 cze 2012 - 20:28:37

To czy skuteczna to sprawdzisz dopiero jak odstawisz i bez problemu zajdziesz, bo teraz to na dwoje babka wróżyła :P

A na moje (i z obserwacji otoczenia) to stosunek przerywany skutecznością dorównuje takim metodom jak kalendarzyk z internetu (bez objawów), "dziewica nie może zajść" i "w pozycji na pieska się nie da zajść w ciążę".. czyli urban legend, do tego niewygodne bo trzeba się pilnować.

19 cze 2012 - 20:30:58

jak dla mnie traciło by wszystko urok, stres ,że już no i przerywanie w najlepszym momencie.

19 cze 2012 - 20:31:05

Cytat
catherinaaa
rocznik 92 a wspólżyjesz od 5 lat?masakra

A pisała dziewczyna,że ma 20 lat? To,że w opisie ma 92 niekoniecznie musi oznaczać,że to jej rok urodzenia.

Ja na Twoim miejscu również martwiłabym się czy wszystko jest ok, bo nie zajść przez 5 lat w ciążę..
Raz najadłam się strachu przez stosunek przerywany i więcej nie zamierzam.

19 cze 2012 - 20:33:44

Ja od 3 lat praktykuję i również żadnych powikłań, a doznania o WIELE przyjemniejsze:)) i podczas stosunku ani razu nie przyszło mi do głowy "czy to już", o tym się nie myśli. Wiem, że mój partner zrobi to w odpowiednim czasie i nie muszę się martwić że nie zdąży. Myślę że dużą rolę odgrywa zaufanie:)

19 cze 2012 - 20:34:57

Cytat
milena2706
Ja od 3 lat praktykuję i również żadnych powikłań, a doznania o WIELE przyjemniejsze:)) i podczas stosunku ani razu nie przyszło mi do głowy "czy to już", o tym się nie myśli. Wiem, że mój partner zrobi to w odpowiednim czasie i nie muszę się martwić że nie zdąży. Myślę że dużą rolę odgrywa zaufanie:)

doznania przyjemniejsze w porównaniu z prezerwatywą mam rozumieć?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

19 cze 2012 - 20:37:16

Dyskusja jedna z głupszych bo te które piszą,że praktykują od x czasu to zaraz skacza im do gardeł panny 'wielka antykoncepcja',że z nami coś nie tak jest,że mamy grzyba bądź jestesmy bezpłodne. Zaraz będą kłótnie,kto ma racje. Bezproduktywna rozmowa.

19 cze 2012 - 20:37:23

tak, zapomniałam dodać
to się nazywa dyskusja chyba:)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 20:37 przez milena2706.

19 cze 2012 - 20:39:26

Może i masz farta, ale naprawdę to jest przyjemne dla Was?

"-Kochanie, zaraz dojdę!
-Przepraszam kotku, ale muszę wyjąć, bo ja też zaraz dojdę. Dokończmy pieszczotami".

Nie zdecydowałabym się na taką "metodę". Na pewno co miesiąc kilka dni stresu pt. "Jestem w ciąży?!"

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

19 cze 2012 - 20:40:23

mój kuzyn stosował tą "metodę" 7lat, aż tu naglę dzieciątko.... a jak skomlał, że się pilnował i nie mógł czerpać przyjemności, a się okazało że i tak nie działa.....

19 cze 2012 - 20:41:14

Cytat
catherinaaa
rocznik 92 a wspólżyjesz od 5 lat?masakra

mam 23 lata, to nie moje konto

Ja uważam mimo wszystko, ze jesli juz to należy to robić z glową tak jak wspomniano wyżej.

19 cze 2012 - 20:41:28

Cytat
patusss933
Ja kiedys stosowalam przez ok 1.5 roku i nic trzebamiec poprstu zaufanego partnera a teraz uzywam hormonalnej.

co zaufanie ma do kontrolowania wytrysku? widzisz, a nie grzmisz...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERWSZY RAZ pomocy