Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Współczuję bardzo. Ja bez seksu nie mogę wytrzymać długo. Zgodzę się z dziewczynami, żebyś poznała sama swoje ciało. Podotykaj się trochę, dojdziesz do orgazmu i może to CI pomoże. A jeśli nie to tylko seksuolog

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Na wzmocnienie libido mogę polecić tabletki Viamea http://***/aff/jackie/viamea-4tab-zosta-boginia-seksu-p-972.html
Asequrella jak i Stimea niestety nie sprawdziły się

To ja mam na odwrót ;p Ja myślę, że problem masz "w głowie" i żadne leki tu nie pomogą, bo pomogłyby, jeśli to wynikałoby z problemów z narządami. Może jakieś podświadome blokady? Sytuacja w domu? Jeśli nie i wizyta u specjalisty nic nie da, to może znaczyć, że faktycznie możesz być aseksualna oO. Czytałam o tym kiedyś w Newsweeku, jest sporo takich osób, dla nich seks mógłby nie istnieć.

hmm ja tez tak kiedys mialam jak wlasnie mialam 16 - 18 lat calowanie i dotyk na mnie kompletnie nie dzialal, seksu wtedy nie uprawialam wiec nie wiem. Teraz w sumie to sie zmienilo calowac sie luBie ale nie czuje jakiejs super przyjemnosci z tego dotyk czuje i seks tez przyjemny ale orgazmu nie mialam :( a moze po jakims winku ci sie zachce?

ja uwazam, ze skoro cie facet nie podnieca- to niestety nie widze sensu tworzenia takiego zwiazku.

Wielu psychologów zgodnie potwierdzi, ze zwiazek bez udanego seksu nie istnieje.

Facet musi cie podniecac, musisz miec do niego pociag..

moze to glupio zabrzmi, ale czy wąchalas kiedykolwiek jego lekko przepocone (ale tylko lekko, nie za bardzo) koszulki ?? Spróbuj, jesli zapach cie odtraci to niestety nie jest facet do ciebie, jesli ci sie zapach spodoba- to próbujcie sił - problem moze lezec w innej sferze...moze psychicznej

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Sprawdź libido u kobiet, jest naprawdę wiele kosmetyków podnoszących libido.

U mnie z kolei jest tak, że ja mam często ochotę na seks, przynosi mi to przyjemność, ale też nigdy nie miałam orgazmu. Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, bo wiem, że kiedyś nadejdzie taki dzień, że w końcu go dostanę. Mam o tyle lepiej , że na mnie dotyk działa pobudzająco i już mnie podnieca.

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

może porady seksuologa, chociaż to nie jest tani interes ;/

możne po prostu zmień partnera

a może coś z orientacją seksualną?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skutki uboczne.... antykoncepcja