Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Hej jestem w podobnej sytuacji jak Ty:( z tym, że niby czasami wydaje mi się że mam ochote na seks ale gdy przychodzi co do czego to jakos nie sprawia mi to przyjemnosci;/ dodam, że sama też próbowałam cos działać ale to nic nie daje;/ powiedzialam o tym swojemu ginekologowi ale w odpowiedzi dostalam tylko tyle, że pewnie sie stresuje itd ale wcale tak nie jest:( tez nie wiem co to moze byc ale jest naprawde uciazliwe:( a no i dodam ze mam 20 lat

Moze dowiedz sie jak rozbudzic seksualnosc w sobie?;p napewno sa jakies metody, albo z czasem dojrzewania poczujesz potrzebe. Faceci sa w tym wieku bardziej napaleni kobiety mniej,a z wiekiem faceci juz nie wyrabiaja a kobitki sa bardziej swiadome swojej seksualnosci i potrzebuja tego bardziej.

Cytat
dama_20
(...)mężczyznę, z którym zdecydowałam się być w związku. Układało nam się w wspaniale, poza tym że nie podniecał mnie, ale stwierdziłam że żaden mężczyzna do tej pory mnie nie podniecał i że to może przyjdzie z czasem.(...)
- stres – nie jestem osobą która się stresuje
-nadwaga – nic z tych rzeczy, ( jestem atrakcyjna, mam powodzenia, akceptuję się)
-depresje – nic z tych rzeczy
- lęk przed wpadką, nieodpowiednio dobrana antykoncepcja – odpada (zabezpieczamy się na dwa sposoby)
-brak komfortu psychicznego podczas stosunku – mam komfort psychiczny
- złe skojarzenia z dzieciństwa – nie było żadnej sytuacji która mogła wpłynąć na moją psychikę
- niskie poczucie wartości – mam poczucie własnej wartości
- nieodpowiednie pieszczoty – przetestowane wiele pozycji i pieszczot
- problemy hormonalne – byłam badana, wszystko w normie
- pociąg do kobiet – nigdy w życiu nie pociągała mnie kobieta.
Tak myślę... jesteś fajną laską, która wie o tym, że jest fajna. Dr House kiedyś przedstawił teorię o tym kto z kim w związek: czwórki z czwórkami, siódemki z siódemkami, etc... Ty jesteś dziesiątką, no może dziewiątką. Trudno znaleźć faceta, który Ci zaimponuje, który będzie odpowiednio dobry, a tym bardziej- lepszy! A często(jeśli nie zawsze) kobiety takiego szukają. Jeśli pojawi się taki "Beckham", to może właśnie on dostatecznie mocno zawróci w głowie i uznasz, że jest na tyle dobry, by mu się oddać? Może potrzeba kogoś lepszego od Ciebie, żebyś straciła dla niego głowę, uznała jego autorytet i to, że "stać go na Ciebie"? Dopiero on Cię "uruchomi"?
Powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Na libido polecam http://***/aff/kaspriana/balsam-podniecajacy-kobiet-p-1241.html , jest świetny, jestem z niego bardzo zachwycona

bierzesz tabletki anty? skutecznie obniżają libido jeśli są źle dobrane. ja sama się przekonałam o tym na własnej skórze ale na szczęście naprawiłam to najzwyczajniej w świecie zmieniając tabletki.

zweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 1/5

hmm w sumie to pewnie siedzi w głowie. może warto porozmawiać z psychologiem skoro ginekolog się wymiguje od problemu?

Ja rzadko kiedy mam ochotę na seks, mój facet mnie całuje i pyta czy chcę, ja mówię że nie, on jednak dalej mnie całuje,pieści.. w końcu doszło do tego i nie chciałam przestać a on już nie mógł :D zawsze tak mam.... troszke dziwne. Idź do dobrego ginekologa powiedz mu to samo co nam napisałaś nie wstydź sie, powinien Ci coś doradzić na to.... będzie dobrze!:)

Może jesteś antyseksualna albo nie dotknął cię właściwy mężczyzna? Mnie wiele facetów dotykało(oczywiście bez pozwolenia ee więc to też pewnie dlatego) Myślałam że w życiu nikogo nie zaakceptuję i dotyku też. A się okazało że 1-st facet, z którym chodzę na mnie działa. Po sobie bym się nie spodziewała.

Powinnaś iść do seksuologa. To dość poważne zaburzenie.

Cytat
maryann2
Cytat
dama_20
(...)mężczyznę, z którym zdecydowałam się być w związku. Układało nam się w wspaniale, poza tym że nie podniecał mnie, ale stwierdziłam że żaden mężczyzna do tej pory mnie nie podniecał i że to może przyjdzie z czasem.(...)
- stres – nie jestem osobą która się stresuje
-nadwaga – nic z tych rzeczy, ( jestem atrakcyjna, mam powodzenia, akceptuję się)
-depresje – nic z tych rzeczy
- lęk przed wpadką, nieodpowiednio dobrana antykoncepcja – odpada (zabezpieczamy się na dwa sposoby)
-brak komfortu psychicznego podczas stosunku – mam komfort psychiczny
- złe skojarzenia z dzieciństwa – nie było żadnej sytuacji która mogła wpłynąć na moją psychikę
- niskie poczucie wartości – mam poczucie własnej wartości
- nieodpowiednie pieszczoty – przetestowane wiele pozycji i pieszczot
- problemy hormonalne – byłam badana, wszystko w normie
- pociąg do kobiet – nigdy w życiu nie pociągała mnie kobieta.
Tak myślę... jesteś fajną laską, która wie o tym, że jest fajna. Dr House kiedyś przedstawił teorię o tym kto z kim w związek: czwórki z czwórkami, siódemki z siódemkami, etc... Ty jesteś dziesiątką, no może dziewiątką. Trudno znaleźć faceta, który Ci zaimponuje, który będzie odpowiednio dobry, a tym bardziej- lepszy! A często(jeśli nie zawsze) kobiety takiego szukają. Jeśli pojawi się taki "Beckham", to może właśnie on dostatecznie mocno zawróci w głowie i uznasz, że jest na tyle dobry, by mu się oddać? Może potrzeba kogoś lepszego od Ciebie, żebyś straciła dla niego głowę, uznała jego autorytet i to, że "stać go na Ciebie"? Dopiero on Cię "uruchomi"?
Powodzenia!
Czerpanie wiedzy medycznej z serialu, takie rzeczy tylko na szafie!
Tez uważam, że jesteś aseksualna.

Skąd ja to znam...
Na pierwszy orgazm czekałam 5 lat.
Myślałam z chłopakiem, że już po prostu nie będę odczuwać przyjemności, że taka już jestem. Ale przyszedł niespodziewanie ;) A kochaliśmy się jak od lat.. w tych samych pozycjach więc nie wiem czemu się to zmieniło.
Z tym, że nadal nie jest najlepiej, do tej pory miałam 3 razy..a lata lecą.

podobno tabletki z żeń-szeniem zwiększają libido

może jestes lesbijką?

Jak brałam tabletki anty to też nie miałam ochoty. Nie czułam potrzeby seksu. Od roku nie uprawiam seksu (mój chłopak z pewnych zdrowotnych względów nie może ), w tym czasie odstawiłam tabletki, no i stało się :p Libido jest podkręcone na maksa, a ja nie mogę! :D
Abstynencja seksualna + odstawienie tabletek, u mnie to podniosło libido.
Szkoda tylko że w momencie, gdy nie mogę :P

Cytat
fantazja2645
może jestes lesbijką?
Przecież napisała, że nie pociągają ją kobiety...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużenie stosunku