Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

22 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:50:37

Cytat
7medeis
Cytat
igusiaczek
a co my wróżki jesteśmy?? Czemu nikt nie rozumie, że ROZMOWA to PODSTAWA ??

bo to pewnie z nami on ją zdradza. Tak wyprzedzając kolejne wpisy o kochankach.
dziewczyna naucz się czytać to nie ja jestem tą dziewczyną , ale widocznie nie umiesz powiedzieć nic mądrego więc lepiej zhejtować

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:51:32

poł roku to wcale nie az tak długo, moze chce poczekać w koncu jest młody a moze nie chce zaliczyc wpadki tak od razu????

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:53:00

Cytat
milenav
Cytat
7medeis
Cytat
igusiaczek
a co my wróżki jesteśmy?? Czemu nikt nie rozumie, że ROZMOWA to PODSTAWA ??

bo to pewnie z nami on ją zdradza. Tak wyprzedzając kolejne wpisy o kochankach.
dziewczyna naucz się czytać to nie ja jestem tą dziewczyną , ale widocznie nie umiesz powiedzieć nic mądrego więc lepiej zhejtować

a możesz łaskawie wyjaśnić o jakiego diabła ci teraz chodzi??

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:53:45

Cytat
milenav
Cytat
mimi2506
Noo, współczuję Ci. Ty jesteś gotowa i napalona a on nic. Może go po prostu nie pociągasz?
NIE UMIESZ CZYTAĆ?! to nie ja!!!!!!!
A umiem, umiem ale jakoś Ci nie wierzę.

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:55:42

mimi2506 padłam:) potrafisz fajnie i do rzeczy napisac:)

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:56:07

może szanuje ją, zależy mu i nie chce naciskać, żeby nie zepsuć tego co jest między nimi, kurczę... nie lepiej jego o to zapytać?

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 22:00:58

mówisz, że wcześniej współżył może teraz doszedł do wniosku, że warto poczekać żeby nie było jak z każda poprzednią może ta dziewczynę darzy szacunkiem i nie chce jej przelecieć ot tak ot siup. Zresztą po co ingerować w czyjeś intymne życie ? Dlaczego to Cię interesuję?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 22:01 przez dzina55.

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 22:07:04

SWASLNIE,MOZE ON JA SZANUJE,CHOCIAZ KURCZE TERAZ FACET MIEC OKAZJIE NIE CHCEIC? HMM

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 22:19:05

Cytat
onaaaaaa777
SWASLNIE,MOZE ON JA SZANUJE,CHOCIAZ KURCZE TERAZ FACET MIEC OKAZJIE NIE CHCEIC? HMM

nie wiem o co chodzi, ale albo jestes mega wscibska, ze tak sie interesujesz czyims zyciem seksualnym albo sprawa dotyczy Ciebie, ale zupelnie nie potrafie pojąć dlaczego tak sie wypierasz.
Zreszta najpierw piszesz, ze CHYBA nie jest prawiczkiem, a post pozniej ze na pewno nim nie jest i ze ma doswiadczenie, krecisz :]

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:21:15

Może nie chce sie spieszyć? Jeśli to jego pierwszy związek to pół roku to nie jest jakoś strasznie dlugo... może ją szanuje i nie chce tak poprostu wykorzystać bo są mlodzi i chce zeby związek sie wcześniej rozwinął? a może poprostu dlatego ze ona tak naciska i boi sie że jej tylko o to chodzi? Są też wrażliwi mężczyżni którzy nie chcą czegoś robić byle jak ;)

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:24:08

Może zwyczajnie dziewczyna go nie kręci :D

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:26:48

może się boi pół roku to mało czasu, może nie jest gotowy albo dziewczyna go nie kręci po prostu znam przypadki z opowiadań, że chłopak był z dziewczyną a nie miał na nią ochoty bo się np.zapuściła, bo nie zdbała o siebie a może mu się nie chce i tyle

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:27:42

wstydzi sie swojego ciała..ma jakies kompleksy..porozmawiaj z Nim..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:29:43

czasem jest tak ze jak chłopakowi dziewczyna podoba sie bardzo az za bardzo to z tego wszystkiego nie chce mu stanąć bo chciałby jak najlepiej ale stres bierze górę :P wiem z własnego doswiadczenia hehe

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

nie chce tego robić

17 wrz 2012 - 11:29:45

i po co odświeżacie wątki z czerwca ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja miejsc intymnych.