Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:30:36

no nie wiem z tym szacunkiem to nie wiem czy o to chodzi bo ten chłopak miał przed nią dziewczyny i nie jest święty / wierzący i gejem też nie jest , myślałam bardziej o jakis hcorobach

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:30:38

ja spotykalam sie z facetem 10 miesiecy i nic :) nie czuje potrzeby wspolzycia. chodzilam do seksuologa i nic to nie dalo, to zalezy od psychiki i trzeba leczyc jak nie ma ie ochoty nie fantazjuje nie mastrubuje itp tak mi lekarz powiedzial, niestety u mnie seksuolog jest tylko płatny ale jeślii czujesz ze cos jest nie tak czy że nie jestes pewna a seksuolog jest u was z nfz to sie przejdz bo pewnie tyczy sie to ciebie, albo on albo idzcie razem

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:31:18

a co my wróżki jesteśmy?? Czemu nikt nie rozumie, że ROZMOWA to PODSTAWA ??

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:32:23

Cytat
milenav
no nie wiem z tym szacunkiem to nie wiem czy o to chodzi bo ten chłopak miał przed nią dziewczyny i nie jest święty / wierzący i gejem też nie jest , myślałam bardziej o jakis hcorobach


no to może ta panna go nie kręci?:) skoro wcześniej nie był święty..

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 4/5

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:32:24

Też mi się wydaje, że może traktuje tą dziewczynę poważnie, szanuje ją i nie chce robić "tego" tak szybko:)
Jest jeszcze jedna propozycja: możliwe, że ona mu się nie podoba i już:]

Jednak nie róbmy z każdego faceta zboczeńca, który gdy tylko ma okazje to musi obmacać każdą dziewczynę!

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:33:31

jeszcze raz mówie nie chodzi o mnie!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:34:40

jezeli jest prawiczkiem to sie wstydzi na 90%
mozliwe takze ze wstydzi sie jakiejs choroby albo cos jest nie tak z jego członkiem

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:36:19

jest taka choroba - szacunek do kobiety i poczucie odpowiedzialności. Rzadka w naszych czasach, ale się zdarza

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:40:18

Noo, współczuję Ci. Ty jesteś gotowa i napalona a on nic. Może go po prostu nie pociągasz?

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:42:21

Cytat
mimi2506
Noo, współczuję Ci. Ty jesteś gotowa i napalona a on nic. Może go po prostu nie pociągasz?

to nie chodzi o nią :I

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:42:29

Cytat
mimi2506
Noo, współczuję Ci. Ty jesteś gotowa i napalona a on nic. Może go po prostu nie pociągasz?
NIE UMIESZ CZYTAĆ?! to nie ja!!!!!!!

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:44:47

Boi się. A to że nie jest prawiczkiem to pewnie ściemnia.

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:45:14

Ja bym z tą chorobą to nie przesadzała. Ale wydaje mi się,że najłatwiej będzie jak się jego spyta wprost niż się zastanawiać i głowić dlaczego nie chce seksu. Mi tam by to nie przeszkadzało i bym wprost się spytała i tyle.

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:47:36

Cytat
igusiaczek
a co my wróżki jesteśmy?? Czemu nikt nie rozumie, że ROZMOWA to PODSTAWA ??

bo to pewnie z nami on ją zdradza. Tak wyprzedzając kolejne wpisy o kochankach.

nie chce tego robić

19 maj 2012 - 21:48:19

a moze jest cos w tej dziewczynie co go poprostu odpycha od zblizenia fizycznego mimo ze ja lubi ,moze go cos obrzydza?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja miejsc intymnych.