Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

25 lip 2012 - 22:04:33

Cytat
naughty_
A ja gdzieś ostatnio widziałam artykuł, że piwo pomaga na biust.



Jeśli chodzi o picie to od razu mówię - nie działa. Polewać nie próbowałam:D

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

25 lip 2012 - 22:11:00

Cytat
aguska9216
bawarka moje drogie Panie to jest dobra ale na laktacje, aby pokarmu w piersiach po ciązy przy karmieniu piersią było więcej. Ale zeby to miało pomóc na rozmiar biustu??? pierwsza słysze.
Jedyną sprawdzona metodą jest zakupienie motylka czy jak ja to nazywam agrafką i ćwiczenie mięśni rąk, dzieki czemu wyćiczysz, ujędrnisz i ...powiększysz o rozmiar możesz sobie biust. Ja stosuje juz to półtora tygodnia do ćwiczeń i efekty na prawdę widać. Urodziłam dzieciątko, wiec i piersią karmiłam, a biust miałam cały czas taki 'zwiędły'. ALe jak zaczełam ćwiczyc na agrafce, to od razu widze juz po tygodniu efekt. Piersi juz sie delikatnie podniosły i nie zamierzam sie z agrafką rozstawać:) Zamierzam ćwiczyć i ćwiczyc, bo to pomaga:) Nie oddam jej:)jest Ona dobra również na wyćwiczenie innych partii ciała.

O :0 zainwestowałabym :) uwielbiam ćwiczyć ręce :) a przy okazji ujędrnić co nie co :) są jakieś filmy w internecie z jakimiś ćwiczeniami??

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

26 lip 2012 - 09:27:46

Cytat
monikaaaa149
Cytat
aguska9216
bawarka moje drogie Panie to jest dobra ale na laktacje, aby pokarmu w piersiach po ciązy przy karmieniu piersią było więcej. Ale zeby to miało pomóc na rozmiar biustu??? pierwsza słysze.
Jedyną sprawdzona metodą jest zakupienie motylka czy jak ja to nazywam agrafką i ćwiczenie mięśni rąk, dzieki czemu wyćiczysz, ujędrnisz i ...powiększysz o rozmiar możesz sobie biust. Ja stosuje juz to półtora tygodnia do ćwiczeń i efekty na prawdę widać. Urodziłam dzieciątko, wiec i piersią karmiłam, a biust miałam cały czas taki 'zwiędły'. ALe jak zaczełam ćwiczyc na agrafce, to od razu widze juz po tygodniu efekt. Piersi juz sie delikatnie podniosły i nie zamierzam sie z agrafką rozstawać:) Zamierzam ćwiczyć i ćwiczyc, bo to pomaga:) Nie oddam jej:)jest Ona dobra również na wyćwiczenie innych partii ciała.

Jak się tym ćwiczy ? . ;P.

Kochana zobacz tutaj sama. Po prostu łapiesz za końce i dociągsz do siebie ręce, albo łapiesz rękami za środek i samymi łokciami ćwiczysz. Ale tak jak mówie, to słuzy do ćwiczenia calej sylwetki ciala, więc warto:) To bardzo proste ćwiczenia, które mozna wykonać praktycznie wszedzie i nie trzeba zbytnio sie wysilać. Najlepiej jest leżąć przed telewizorem, to czas szybciej leci:)Juz podaje linka, to bedzie łatwiej. Zobacz sobie na te zjdecia

https://www.google.pl/search?q=motylek+cwiczenia&hl=pl&client=firefox-a&hs=wYJ&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&prmd=imvnsfd&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1275&bih=919&ech=1&psi=M-8QUOSdFc2UsgaZl4CoCA.1343287090529.3&emsg=NCSR&noj=1&ei=Ru8QUI2BBMzXsgaWx4GgAw
Cytat
Haflinger
Cytat
aguska9216
bawarka moje drogie Panie to jest dobra ale na laktacje, aby pokarmu w piersiach po ciązy przy karmieniu piersią było więcej. Ale zeby to miało pomóc na rozmiar biustu??? pierwsza słysze.
Jedyną sprawdzona metodą jest zakupienie motylka czy jak ja to nazywam agrafką i ćwiczenie mięśni rąk, dzieki czemu wyćiczysz, ujędrnisz i ...powiększysz o rozmiar możesz sobie biust. Ja stosuje juz to półtora tygodnia do ćwiczeń i efekty na prawdę widać. Urodziłam dzieciątko, wiec i piersią karmiłam, a biust miałam cały czas taki 'zwiędły'. ALe jak zaczełam ćwiczyc na agrafce, to od razu widze juz po tygodniu efekt. Piersi juz sie delikatnie podniosły i nie zamierzam sie z agrafką rozstawać:) Zamierzam ćwiczyć i ćwiczyc, bo to pomaga:) Nie oddam jej:)jest Ona dobra również na wyćwiczenie innych partii ciała.

O :0 zainwestowałabym :) uwielbiam ćwiczyć ręce :) a przy okazji ujędrnić co nie co :) są jakieś filmy w internecie z jakimiś ćwiczeniami??

kiedys szukałam filmów, ale cięzko jest znaleźć, chyba, ze same dodamy jak ćwiczymy:) ale zobacz sobie na zdjecia w tym linku, który dodałam do komentarza powyzej. Można dużo wywnioskowac, a tym samym odkryc cos nowego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 09:29 przez aguska9216.

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

30 lip 2012 - 18:45:27

Po co Ci większy biust - "Dobrze się pieści co się w ręce mieści" :P
Swoją drogą nie znam żadnych sposobów ja jedynie swój trochę umięśniłam pompkami :)

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

30 lip 2012 - 18:53:16

Skakanie o wschodzie słońca, na jednej nodze z palcem w uchu, twarzą skierowaną na północ, w zielonej bieliźnie.

Nie wierzysz ? A w magiczne herbatki tak ?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 18:54 przez -potui.

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

16 wrz 2012 - 17:21:39

Tylko rzeczy posiadajace hormony dzialaja na wzrost. Nic wiecej wręcz w artykule o hormonach czytałam że chcąc powiększyc biust np pigulkami anty powinno unikać sie kofeiny tak wiec kawy, herbaty wszelkich napojow gazowanych i wszystkiego z kakao :P
Tak poza tym dziewcyny piszecie jej że macie duze biusty i pytacie po co jej większy... Ciekawe ile z was myslałaby inaczej gdyby posiadala inne warunki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 17:23 przez Rouge_Devil.

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

16 wrz 2012 - 17:23:19

Większej bzdury w życiu nie słyszałam

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

16 wrz 2012 - 17:25:30

Ciąża jak na razie bardzo dobrze się sprawdza. ;)

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

16 wrz 2012 - 17:26:42

niezbyt to chyba musi smakować i ja w to nie wierze. myślę, że bardziej sila autosugestii i tak sie po prostu tym, co piły wydawalo :D swoja drogą jestem ciekawa jak dziwne jeszcze kombinacje środków na wiekszy biust wymyslą :D

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

16 wrz 2012 - 17:31:42

Cytat
Lisa1984
Cytat
naughty_
A ja gdzieś ostatnio widziałam artykuł, że piwo pomaga na biust.



Jeśli chodzi o picie to od razu mówię - nie działa. Polewać nie próbowałam:D

To piwo podaje się facetowi, im więcej pije tym bardziej mu się podoba każdy biust...

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

05 paź 2012 - 15:44:20

Nie wiem, czy oby na pewno piwo powiększy biust i w jakich ilościach musiałybyśmy je wypić, żeby zobaczyć efekt :):):)
Pewnym jest za to, że chmiel jest głównym składnikiem wielu tabletek na powiększenie biustu, które mają działanie naturalne za pomocą fitohormonów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 14:33 przez PaniKulka.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

05 paź 2012 - 15:49:46

boże widzisz i nie grzmisz:)

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

05 paź 2012 - 15:51:43

Nie wiem dziwczyny czy słyszałyście co ostatnio pewna "Pani" zrobiła: wstrzyknęła sobie olej roślinny i trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Oglądając ten reportaż w telewizji myślałam, że ktoś robi sobie jaja ale to nie prima aprilis to fakt O_O :D

Naturalne sposoby na wiekszy biust;)

08 paź 2012 - 14:33:01

Sobota 24 też słyszałam o tej sytuacji, podobno kobieta jest obecnie w stanie krytycznym. Nie wiem czym się kierowała, może słyszała, że biust składa się z tłuszczyku i im go więcej tym większe piersi,a olej to tłuszcz... Masakra.
Ehhh do czego jesteśmy zdolne byle tylko upodobnić się do kobiet z tv, kolorowych pism i plakatów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużenie stosunku