Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

6 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:54:41

Cytat
pauula17

A moje to jest seks w autobusie na tylnim siedzeniu, ewentualnie pociągu, i w basenie tudzież w morzu ;))):d

Z tym autobusem mam to samo :D Ale morze i plaża zaliczone ;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 18:55:10

no dziewczyny co z tymi marzeniami??posmiejmy sie pozartujmy :) piszcie :)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:01:32

Ja marzę o seksie w przymieżalni w sklepie :P i nocą na brzegu plaży.

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:03:37

2K+M ;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:04:04

Cytat
jalubiehardcorex33
My z moim mamy zamiar w cieplejsze dni pojechać gdzieś autem, za las, nad jezioro ;) nie muszę chyba opisywać o co chodzi ;)

My bez czekania na ciepłe dni :D W miniony weekend byliśmy "w lasku" :D
A marzy mi sie na środku gorącej(takiej po upalnym dniu) plaży, wieczorkiem, ahhh :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 19:05 przez Kaja0.

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:05:10

no właśnie dawajcie pomysły... ; ) ja jeszcze chce grupowy ;D

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:06:40

Podobnie jak ja:)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:08:59

Hmm.. Z kościołem może być ciężko, bo raczej są zamykane na noc o ile się nie mylę.

Co do mojej fantazji. Plaża i morze może być, ale ja raczej nie tyle miejsce mam w marzeniach co pełen spontan i takie zwyczajne szybkie i mocne tu i teraz...

haha... Od razu się usprawiedliwiam, że ostatnio tylko planujemy kiedy seks... ehh, a takie TU I TERAZ by się przydało. :P

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:09:06

Ojjj grzeszne, masz i to bardzo:P

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:11:37

Cytat
aniusieek
chce zeby moj chlopak przebral sie za mala owieczke i mnie zgwalcil


zwierzeta mnie nie kreca, ale on jako owieczka mala slodziutka niewinna tak :P glupie to strasznie

aha mam ochote potem ogolic ta owieczke

omg ;-)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:12:29

Cytat
junpat
Hmm.. Z kościołem może być ciężko, bo raczej są zamykane na noc o ile się nie mylę.

Co do mojej fantazji. Plaża i morze może być, ale ja raczej nie tyle miejsce mam w marzeniach co pełen spontan i takie zwyczajne szybkie i mocne tu i teraz...

haha... Od razu się usprawiedliwiam, że ostatnio tylko planujemy kiedy seks... ehh, a takie TU I TERAZ by się przydało. :P,,,,,,,,,,,no wiem wiem ze zamykane ale wiesz facet zeby jakos otworzył wrecz włamał sie do niego :) te wielkie koscielne drxzwi dodatkowy dreszczyk amocjii ze ktos zobaczy jak sie włamuje hi hi hi :)
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:13:27

A mnie się marzy szybki numerek w windzie......

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 19:20:10

Ja po oglądnięciu "Pamiętnika nimfomanki" mam ochote na scene gdzie kobieta idzie ulicą, uwodzi samym spojrzeniem gościa stojącego na przystanu, idzie za nią i w ciemnym zaułku bez słowa, na szybko, przelici ją i każde odchodzi w swoją strone :) aż mam ciarki :D

Kolejna to jak chyba większość z nas, seks na dzikiej plaży przy zachodzącym słońcu, pełen romantyzm :)

I seks w przymierzalni, kiedyś już by do tego doszło, ale spanikowaliśmy i nie wyszło ;p

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 21:16:28

Mi się marzy szybki ostry sex tzw "tu i teraz bierz mnie " nie wazne gdzie by to bylo na plazy w samochodzie przebieralni windzie lesie basenie.... wazne zeby czuc te MEGAAAAA podniecenie !!! ;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 21:33:37

Polecam Wam pociąg... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletka PO = aborcja