Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:52:44

jak zaszalec to zaszalec:) opiszcie dziewczyny swoje marzenia erotyczne :) zapewna każda z nas je ma lub przynajmniej wiekszosc :) czesto sa one wstydliwe nierealne ale jednak są:) ja sie odwaze jako pierwsza ,moje marzenie niespełnione (mąz nie chce sie zgodzic chyba ze go upiję:)) SEX w kosciele,w małym kosciólku na uboczu wieczorkiem,pusto w srodku i my :) pozycja obojetna, najlepiej brutalnie na szybko przy scianie na stojąco :)zapach kadzideł twarze z figur i obrazów patrzące na to ze zgorszeniem ,,,na samą mysl o tym az mnie ciary przechodza:) mozecie sie smiac ale jestem pewna ze kazda zz nas ma czasem grzeszne mysli ,,,,:,,,,,,,,,,,,,piszcie dziewczyny posmiejmy sie pozartujmy,,,:) na wesoło :),,,,,,,,,,,,,,,,,,jak przeczytałam dopisze to bardzo zgorszonych tym osob,,,mysle z emoja fantazja erot,w koscielem jest znikomym grzechem w porownaniu do dziewczym rzekomych katoliczek oburzonych i zgorszonych a uprawiajacyxh sex przed slubem:) wspołzycie sexualne wg wiary bez zawrcia zwiazku małzenskiego jest jednym z najciezszych grzechów a uprawianie z wieloma facetami to juz w ogole ,w prownaiu z tym moja fantazja to mniejsze zło:) ja sama sie do tego nie stosuje ale nie rozumie niektorych obłudnych osob ktore mnie krytykuja jako zgorszone a same nie ida do slubu jako dziewice:))Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 05:17 przez jonasz71.

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:54:30

o ty zboczku ;))

ja mam ale się wstydzę :P

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:55:57

Cytat
j_ulka
o ty zboczku ;))

ja mam ale się wstydzę :P,,,,,,,,no napisz :) nie badz taka :),,,,,,
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:57:05

My z moim mamy zamiar w cieplejsze dni pojechać gdzieś autem, za las, nad jezioro ;) nie muszę chyba opisywać o co chodzi ;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:59:27

Cytat
jalubiehardcorex33
My z moim mamy zamiar w cieplejsze dni pojechać gdzieś autem, za las, nad jezioro ;) nie muszę chyba opisywać o co chodzi ;)

my tak kiedyą zrobiliśmy - niewypał straszny ;)))


moje fantazję ... hmmm ;) czasami chciałabym tak z "zaskoczenia" no wiecie trochę nawet brutalnie :)
czasami mam sny o sexie grupowym (MMF) ale w realu nigdy bym na to nie poszła :) kiedyś mi się śniło że zabawiałam się z lekarzem w gabinecie :P
nie będę więcej pisać bo uznacie mnie za zboczeńca i niewierną narzeczoną ;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 09:59:41

Jest wiele takich,ale to nie do opowiadania na forum :D

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 10:00:04

hmmmm.. a mi sie czesto dziewczyny snia...(:&;)

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:39:54

Moje są tak perwersyjne, że zamknęliby mnie za zboczenie jakbym o tym tu napisała.

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:42:16

Cytat
jalubiehardcorex33
My z moim mamy zamiar w cieplejsze dni pojechać gdzieś autem, za las, nad jezioro ;) nie muszę chyba opisywać o co chodzi ;)

popieram :D

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:42:29

Twoje marzenie wydaje mi sie obrzydliwe

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:45:27

chce zeby moj chlopak przebral sie za mala owieczke i mnie zgwalcil


zwierzeta mnie nie kreca, ale on jako owieczka mala slodziutka niewinna tak :P glupie to strasznie

aha mam ochote potem ogolic ta owieczke



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 13:47 przez aniusieek.

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:46:10

ja w stroju clowna, on w stroju dziobaka, szybki seks w piaskownicy, i te zgorszone koty co tam akurat kupkały :0

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:51:32

Kurcze... teraz i na mnie przechodzi Twoja fantazja w kościele ;D muszę ją kiedyś zrealizować - byłoby bardziej hardkorowo podczas jakiegoś nabożenstwa czy coś ;dd

A moje to jest seks w autobusie na tylnim siedzeniu, ewentualnie pociągu, i w basenie tudzież w morzu ;))):d

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:52:00

Cytat
oryginal
ja w stroju clowna, on w stroju dziobaka, szybki seks w piaskownicy, i te zgorszone koty co tam akurat kupkały :0


jesteś boska pozdro....

a co do mnie to z zaskoczemnia trochę mrocznie...

marzenia erotyczne

20 mar 2012 - 13:52:56

Cytat
jonasz71
jak zaszalec to zaszalec:) opiszcie dziewczyny swoje marzenia erotyczne :) zapewna każda z nas je ma lub przynajmniej wiekszosc :) czesto sa one wstydliwe nierealne ale jednak są:) ja sie odwaze jako pierwsza ,moje marzenie niespełnione (mąz nie chce sie zgodzic chyba ze go upiję:)) SEX w kosciele,w małym kosciólku na uboczu wieczorkiem,pusto w srodku i my :) pozycja obojetna, najlepiej brutalnie na szybko przy scianie na stojąco :)zapach kadzideł twarze z figur i obrazów patrzące na to ze zgorszeniem ,,,na samą mysl o tym az mnie ciary przechodza:) mozecie sie smiac ale jestem pewna ze kazda zz nas ma czasem grzeszne mysli ,,,,:)

Haha ostatnio o tym myślałam, ale mój na to też nie pójdzie :D Chyba, że będzie mocno wstawiony. Resztę marzeń udało mi się spełnić :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletka PO = aborcja