Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdradziłas?? -SONDA

14 lip 2015 - 16:57:20

TAK ZDRADZIŁĄM - i nie załuje :)
Mam teraz cudownego faceta któremu tego napewno nie zrobie ;)

zdradziłas?? -SONDA

14 lip 2015 - 17:15:56

hej. jestem chlopakiem mam dziewczyne ale chetnie ją zdradzam oczywiscie tak dyskretnie bo lubie odrobinę adrenaliny

zdradziłas?? -SONDA

19 lip 2015 - 23:28:38

Nie zdradziłam

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

zdradziłas?? -SONDA

10 sie 2015 - 11:03:30

Ja kiedyś w liceum przechodziliśmy z chłopakiem poważne trudności i ja wyżalałam się z tych problemów mojemu przyjacielowi i pod wpływem chwili pocałowaliśmy się. Wiem, że to nie to samo co zdrada ale czułam się z tym potwornie.

zdradziłas?? -SONDA

19 sie 2015 - 15:57:34

Męża nie i nie zamierzam :).
Kiedyś za nastolatki zdradziłam chłopaka ze starszym i nie żałowałam ;)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

zdradziłas?? -SONDA

02 wrz 2015 - 13:38:53

Bo jak w związku układa się dobrze to nie widzę sensu zdrady.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

zdradziłas?? -SONDA

13 paź 2015 - 17:50:12

Jak masz w domu to co potrzeba to nie zdradzasz, a jak nie to szukasz i niestety wchodzisz w to

zdradziłas?? -SONDA

13 paź 2015 - 18:17:24

Cytat
Hilka_Hilka
czytałyście "Życie podziemne mężczyzny"? wydaje mi się, że to faceci raczej nas zdradzają... i to nałogowo niestety

Już nie rób z kobiet takich świętych. Kobiety też zdradzają, ale do tego się nie przyznają otwarcie jak mężczyźni. I nie wierzę w to, że większość z was jest taka wierna ;]
Laski są również podłe względem mężczyzn jak mężczyzna względem kobiety ;]

zdradziłas?? -SONDA

09 lis 2015 - 21:11:37

A



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-09 21:12 przez agmycha.

zdradziłas?? -SONDA

09 lis 2015 - 21:29:14

nie

zdradziłas?? -SONDA

04 gru 2015 - 23:39:10

Co to za związek w którym istnieje słowo zdrada? To sie jednoznacznie łączy z rozstaniem, bo jesli sie zdradza to albo sie nie kochalo albo jest sie totalnym bezuczuciowcem. Ja bym w zycu nie wybaczyla zdrady i nie ptrafilaym sobie spojrzec w twarz gdyby ja to zrobila..

Co to za związek w którym istnieje słowo zdrada? To sie jednoznacznie łączy z rozstaniem, bo jesli sie zdradza to albo sie nie kochalo albo jest sie totalnym bezuczuciowcem. Ja bym w zycu nie wybaczyla zdrady i nie ptrafilaym sobie spojrzec w twarz gdyby ja to zrobila..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-04 23:39 przez Izabellkaa.

zdradziłas?? -SONDA

05 gru 2015 - 01:33:40

Cytat
freshly
Nie zdradziłam fizycznie, ale będąc w związku poznałam kogoś i przez krótki czas bardzo intensywnie myślałam o tej osobie i zastanawiałam się "co by było gdyby.."
Boże mam teraz to samo ale ta druga strona też myśli

zdradziłas?? -SONDA

07 sty 2016 - 14:21:52

Dla mnie zdradą jest nawet flirt z inną osobą.
Aktualnego faceta nie potrafiłabym aktualnie zdradzić, jest dla mnie zbyt ważną osobą, mam do niego zbyt wiele szacunku, kocham go i chciałabym z nim ułożyć sobie życie.
Jednakże kiedyś zdradzałam swojego byłego, ale dopiero wtedy, gdy wiedziałam, że on kręci z wieloma dziewczynami a żyje na mój koszt, dodatkowo nie mogłam się go pozbyć, nie chciał wyprowadzić się z mieszkania, które ja opłacałam, które ja wynajmowałam... Cóż, także...
Krótko mówiąc zdradzałam go, kiedyś pracowałam jako barmanka, byłam doceniana przez gości klubu /był to klub taneczny, gdzie mógł każdy przyjść wypić drinka, piwo czy cokolwiek i się bawić do trzeciej lub czwartej w nocy/... Poznałam tam wielu facetów, ale spotykałam się z nielicznymi i to tylko takimi, gdzie wiedziałam, że nic z tego nie będzie...

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

zdradziłas?? -SONDA

11 sty 2016 - 11:09:52

jeśli pocałunek z nieznajomym, w grę butelkę ( chłopaka miałam od 3 miesięcy) zalicza się do zdrady ...

zdradziłas?? -SONDA

11 sty 2016 - 11:42:12

NIE

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutyna