Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdradziłas?? -SONDA

28 wrz 2014 - 20:49:29

Cytat
Tysiia20
Kazdy z nas czasem spotka taka osobe ktora nas zafascynuje ale zeby od razu zdradzac nie. Czasen nie warto marnowac udanego zwiazku jesli oczywoscie jest udany dla skoku w bok.
Moj chlopak mial kilka dziewczyn przedemna i 3/4 z nich go zdradzilo bo w ciagu 1 tyg bycia razem sie z nimi nie przespal. Wlasnie przez takie dziewczyny normalne uczciwe kobiety sa narazone na stereotypy ze kobieta zdradza.

I NIE zdradzilan :-)


Normalni faceci nie ruszają takich dziewczyn! Szybko zdobyta to może być też szybko stracona, więc żaden poważny chłop na taką nie poleci.

zdradziłas?? -SONDA

13 lis 2014 - 20:04:49

Tak, zdradziłam.
Miałam przeogromne wyrzuty sumienia, na prawdę, czułam się jak ostatnia..., no.
Mam na tyle kochanego, wyrozumiałego i pełnego wiary we mnie mężczyznę, że gdy opadła jego wściekłość i wszystkie emocje, to od razu mi wybaczył.

zdradziłas?? -SONDA

13 lis 2014 - 20:10:35

Nie. Nie potrafiłabym tego zrobić, a tym bardziej żyć z tą myślą i z człowiekiem, którego skrzywdziłam.

zdradziłas?? -SONDA

23 lis 2014 - 16:34:44

NIgdy. I nie dopuszczam takiej sytuacji. To zawsze byłby dla mnie definitywny koniec zwiazku obojętnie czy z mojej czy mojego faceta strony.

zdradziłas?? -SONDA

23 lis 2014 - 16:38:30

Nigdy ;)
Brzydzę się zdradą ;)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

zdradziłas?? -SONDA

27 lis 2014 - 13:08:17

Ja zdradziłam i do dziś żałuję.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

zdradziłas?? -SONDA

27 lis 2014 - 13:33:40

zdradzilam, i mimo wszystko robie to do tej pory, i nie załuje.

zdradziłas?? -SONDA

27 lis 2014 - 13:44:48

Tak ale to było dawno temu już nie jesteśmy razem zdradziła go z moim mężem nie żałuję

zdradziłas?? -SONDA

05 gru 2014 - 12:55:13

czytałyście "Życie podziemne mężczyzny"? wydaje mi się, że to faceci raczej nas zdradzają... i to nałogowo niestety

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

zdradziłas?? -SONDA

09 gru 2014 - 23:16:05

Tak, zdradzałam mojego chłopaka przez rok. I nie żałuję ani trochę. Dzięki temu wreszcie zdecydowałam się go rzucić- był okropną osobą.

Teraz jestem już 2 lata z chłopakiem z którym go zdradzałam i bardzo go kocham i nigdy bym go nie zdradziła.

Tamtego zdradzałam chyba po to, żeby mieć wreszcie pretekst do zostawienia go. I dzięki Bogu, że to zrobiłam.

Nie żałuję, gdybym miała zrobić to drugi raz, zrobiłabym, zdradzałabym go znów.

zdradziłas?? -SONDA

03 mar 2015 - 15:21:41

nie!

zdradziłas?? -SONDA

14 kwi 2015 - 17:49:11

Ja nie zdradziłam, ale dwa razy krążyło mi to po głowie. Później miałam ogromne wyrzuty sumienia, mimo że do niczego nie doszło to jakoś później, szczególnie w niedzielne wieczory, kiedy siedzieliśmy sami, przytuleni, czułam, się brudna. Od tamtej pory, nie dopuszczam do siebie tych myśli. Kocham swojego męża, chociaż między nami nie ma żadnej praktycznie namiętności, to dla chwili uniesienia nie będę przekreślała więzi, która między nami jest.

zdradziłas?? -SONDA

01 lip 2015 - 13:15:13

zdradziłam? i tak i nie. kiedyś kiedyś jak nawet 20 lat nie miałam, o byłm z chłopakiem, i owszem spotykałam się ukradkiem z innym, ale do samego stricte seksu nie doszło, choć było blisko, i nie ukrywam, ze chciałam. więc to taka zdrada i nie zdrada, ale postrzegam ją jako zdradę.
ale potem jak byłam na stałe już z innym mężczyzną to nie zdradziłam !

zdradziłas?? -SONDA

12 lip 2015 - 22:46:49

nie

zdradziłas?? -SONDA

14 lip 2015 - 16:45:49

Nigdy w życiu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy :( tabletki i mdłości