Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf

ŁÓŻKOWE - śmieszne sytuacje

23 mar 2015 - 11:39:12

Cytat
xDuska
podbijam :-)) sylwester, walentynki dzien kobiet moze cos sie wydarzyło? :))

Tak, wydarzyło. W grudniu od Mikołaja dostałam rózgę i jak to zobaczyłam to zaczęłam pejczować Mikołaja. Okazało się, że ten to nawet to lubi i w ramach podziękowania dał mi drewnianego kota :)

23 mar 2015 - 12:25:55

Cytat
malmie
Cytat
xDuska
podbijam :-)) sylwester, walentynki dzien kobiet moze cos sie wydarzyło? :))

Tak, wydarzyło. W grudniu od Mikołaja dostałam rózgę i jak to zobaczyłam to zaczęłam pejczować Mikołaja. Okazało się, że ten to nawet to lubi i w ramach podziękowania dał mi drewnianego kota :)
Malmie, Ty perwersie jeden! :D

23 mar 2015 - 13:57:15

2 lata temu pojechałam z moim S na wakacje z jego siostra i jego rodzicami :) no i pewnego razu jego rodzice poszli na plaże a nam sie zachciało wiec poszliśmy do łazienki szmera bajera wiecie i w trakcie mój kochany złapał sie ręką za rurkę na której wisiała zasłona od prysznica i jest w trakcie orgazmu ściska tą rurkę i nagle huk ! cała zasłona leży ja w śmiech, on przestraszony nie wie co sie stało hahah do dziś mamy z tego niezły ubaw :D dobrze że nie poleciał razem z tą zasłona :P
kolejna sytuacja na tych samych wakacjach kochamy się w pokoju na łóżku dosyć ostro, już po wszystkim patrzymy a tam tapeta ze ściany odkleiła się i nas elegancko przykryła :D haha
to były super wakacje :) takie plusy z domków letniskowych :) tanio i śmiesznie :D
bo gdy byśmy wynajmowali pokój w hotelu to już nie było by takich śmiesznych przygód :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

11 wrz 2015 - 16:41:49

Nie wiem czy powinnam się z tego śmiać czy nie, ale u mnie problem jest taki, że mój facet szybko dochodzi. I o ile na początku traktowałam to tak, że bardzo mu się podobam, o tyle teraz jest to trochę męczące.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

14 wrz 2015 - 16:57:11

Dziwne, bo przecież są różne środki na tego typu dolegliwości, jak chocażby orgasm control. Dostępny jest zarówno w żelu, spray jak i tabletkach. Nam jak na razie wystarczyło stosowanie żelu i sprayu. Też miał problemy ze zbyt szybką erekcją. Teraz może dłużej niż ja.

niezweryfikowana

15 wrz 2015 - 06:53:00

Dłuzej niż kobieta to również nie za bardzo :P Ale jeśli robi to kilka sekund i po kilku ruchach jest koniec to jest jeszcze gorzej :P MMass czy piszesz tutaj o tym środku może? http://orgasmcontrol.pl/ ?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

16 wrz 2015 - 15:48:13

Cytat
elvirr
Dłuzej niż kobieta to również nie za bardzo :P Ale jeśli robi to kilka sekund i po kilku ruchach jest koniec to jest jeszcze gorzej :P MMass czy piszesz tutaj o tym środku może? http://orgasmcontrol.pl/ ?

Tak, to dokładnie te środki. One są dostępne w kilku opcjach: żel, spray czy tabletki. My stosowaliśmy te dwa pierwsze - czyli żel lub tabletki.
Powiem Ci że z krótkodystansowca, może teraz nawet dłużej ode mnie :)

niezweryfikowana

21 wrz 2015 - 16:16:54

Kupiliśmy ten środek w żelu i rzeczywiście jest lepiej :) Mój facet nakłada to pod prezerwatywę...
Mówi że trochę może mniej czuje, ale przez to dłużej może. Spokojnie te 20 min jest w stanie wytrzyma :)
Dzięki :*

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

29 gru 2015 - 21:21:07

A mój to długodystanoswiec - ostatnio szalelismy tak, że łóżko stukało o sciane - jak skonczylismy sąsiedzi nam odpukiwali :P

A mój to długodystanoswiec - ostatnio szalelismy tak, że łóżko stukało o sciane - jak skonczylismy sąsiedzi nam odpukiwali :P

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-29 21:21 przez AniutkaSz.

12 sty 2016 - 12:56:40

Nie wiem, kto bardziej speszony musiał wyjść z tego zdarzenia. XD

23 sty 2016 - 11:40:44

A mnie się tylko parę razy zdarzyło głową walnąć w ścianę lub łóżko. :D

A mnie się tylko parę razy zdarzyło głową walnąć w ścianę lub łóżko. :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-23 11:41 przez Aureliex3.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

04 lut 2016 - 09:52:56

Mi to chyba tylko zdarzyło się piernąć :P
Ale jeszcze przypomina mi się to http://hardcorowo.pl/55894_Przychodzi_baca_do_sypialni.html :P

Mi to chyba tylko zdarzyło się piernąć :P
Ale jeszcze przypomina mi się to http://hardcorowo.pl/55894_Przychodzi_baca_do_sypialni.html :P

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-04 09:52 przez mariola1133.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

05 lut 2016 - 22:17:52

Dziewczyny Wasze sytuacje na wieczór rozbawiły mnie do łez!!!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

18 kwi 2016 - 06:40:09

U nas w sprawach łóżkowych generalnie jest okey, tylko mój facet ma jakieś tam kompleksy na punkcie wielkości swojej męskości. Uważa, że powinien być większy. Osobiście uważam, że mógłby być trochę większy, ale bez przesady - można przecież nadrobić techniką. Oczywiście zapewniam go, że wszystko jest okey.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzydka dla męża