Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

24 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 59 60 -->

SPONSORING

09 lut 2014 - 15:48:01

nie chodzi o to. bo zarabianie w ten sposób, kiedy masz już nóż na gardle rozumiem. lepiej się zeszmacić niż dać własnemu dziecku umrzeć z głodu..
Tylko nie czaję tych dziewczynek co to mają po 17 at i myśłą że tykiem świat zwojują bo muszą mieć na tipsy czy solarium. to jest właśnie tragedia.

a owa pani o której wspomniałam mieszka z mężem i ojcem którzy pracują. nigdy im niczego nie brakowało, ale dla niej to chyba fajna rozrywka

SPONSORING

11 lut 2014 - 13:15:55

chyba już wolę takie dziewczyny które w ten sposób zarabiają niż jęczą i marudzą że jakie to one nie są biedne i że nie ma pracy i że nie da się wyjechać za granicę i skąd brać pieniądze. to jest sposób na zarabienie pieniedzy taki samo niewdzięczny jak sprzątanie ulicy czy opieka nad starszymi ludzmi tylko ludzie po prostu mają różne bariery psychiczne i fizyczne. dla kogoś szczytem okropienstwa jest sponsoring, ktoś inny może mieć odruch wymiotny na samą myśl o przewijaniu małych dzieci

SPONSORING

12 lut 2014 - 09:32:29

dokładnie. nikt nie wie w jakiej sytuacji kiedyś się znajdzie. teraz łatwo mówić, ale nie wiesz jak będzie za 5/10 lat.
może to być sposób na zeszmacenie się, bo panience rodzice nie dali tysiaka na telefonik, a może być jedynym sposobem aby przeżyć. żyjemy niestety w państwie, gdzie praca jest tak samo spotykana jak 6 w Lotto...

SPONSORING

12 lut 2014 - 22:07:59

czytajac ten wątek czułam się jakbym oglądała film sponsoring:) Fajny temat, ale to smutne ze coraz młodsze dziewczyny zajmują sie takim precedensem.

SPONSORING

13 lut 2014 - 00:10:59

Wlasnie o tym pisalam ze rozumiem dziewczyny które maja ciezka sytuacje finansowa , nie maja z czego żyć itd i podejmują sie sponsoringu. Ale dziewczyn które nie maja na solarium czy nowe buty do kolekcji i maja sponsorow to kompletnie nie maja u mnie poparcia i będę je negować . . .

SPONSORING

13 lut 2014 - 13:58:07

Jaka różnica czy za numerek zgarniesz 100 czy 1500. Zwykłe prostytutki które zaliczą wszystko i koleżanki które zaliczają sponsora to jeden i ten sam gatunek tylko te sponsorowane uważają same siebie za te bardziej ekskluzywne. Seks bez uczuć a za pieniądze ZAWSZE będzie zwykłym kur***wem. Przeczymy w ten sposób swojemu instynktowi i potrzebie bycia docenianą jako wartościowa kobieta i kiedyś matka. Co powiesz swojemu dziecku za parę lat.... Jak mamusia była piękna i młoda to nie chciało jej się tyrać więc dała dupy jakiemuś bogatemu frajerowi... Motywujące. Jak sama się będziesz czuła gdy kiedyś zrozumiesz ,że to co robiłaś nie wiele różniło się prostytucji???

SPONSORING

25 lut 2014 - 15:20:27

Sadzę podobnie jak część dziewczyn tutaj. Jeżeli kobieta samotnie wychowuje dziecko i jest jej bardzo ciężko a musi utrzymać jakoś dziecko i za coś zapłacić rachunki a nie a za co kupić chleba to rozumiem że posuwa się do sponsoringu. O ile chodzi o te które nie będą pracować za 1000 zł miesięcznie bo wolą iść na łatwiznę bo muszą sobie kupić setną sukienkę bądź torebkę od chanel lub kilka razy w ciągu miesiąca wybrać się do kosmetyczki lub do fryzjera to już lenistwo i brak szacunku, pewnie męża też będą szukały z grubym portfelem.

SPONSORING

07 mar 2014 - 10:56:46

Do pracy się zabrać a nie... Jakbym nie miała pieniędzy, a chciałabym markowe ciuchy - mogę wybrać się do lumpeksu. Bez przesady! To takie ważne jest? Współczuję rodzicom, ja bym się załamała jakby moja córka tak postępowała.
Chyba nie mogę tego czytać, bo robię się nerwowa zaraz :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 11:00 przez atraminad.

SPONSORING

08 mar 2014 - 10:52:28

Coraz wiecej jest takich dziewuch co robia to za darmo,takie sa wszedzie w clubach ich najwiecej,puszczaja sie z kazdym za darmo..

SPONSORING

09 mar 2014 - 17:35:11

Znam kilka studentek, które mają stałych sponsorów. O dziwo, większość z tych dziewczyn pochodzi z bardzo zamożnych rodzin, gdzie rodzice wysyłali im miesięcznie na utrzymanie nawet po 3-5tys. zł. Dla nich to oczywiście za mało, bo muszą mieć oryginalne torebeczki Chanel, okularki Ray Ban, itp.
Jedna z nich (studentka prawa), "upolowała" sobie bogatego faceta z 20 lat starszego od niej. Ile on jej nakupował biżuterii, ciuchów, butów. Praktycznie co 2 miesiące wstawia na fejsa fotki z kolejnych wakacji, jak nie Malediwy, to Dominikana, itd.
Kupił jej też dwa małe pieski, wyraźnie wszystkim podkreślała, że są rasowe, że mają rodowód, bo jakby że inaczej...
Rozumiem gdyby nie miała co jeść, za co utrzymać mieszkania, gdyby jej rodziców nie było stać aby pomóc córce, a nigdzie pracy nie mogłaby znaleźć, ale żeby puszczać się za takie pierdoły?

SPONSORING

10 mar 2014 - 20:11:26

Pierwsze co nachodzi mi na myśl jak czytam ten wpis to pazerność. Wygląda na to że uważa się za lepsze bo ma okulary za 500 a nie jak większość z sieciówki. Ciekawe gdzie do pracy pójdzie jak będzie musiała bo jak teraz musi mieć około 5000 zł na przeżycie plus dodatki od miłego Pana więc wątpię aby praca za 2000zł była dla niej. Jak tak się tym chwali i wszyscy wiedzą to co na ten temat rodzina? Nie wstydzi się tego co robi a wręcz przeciwnie?

SPONSORING

16 mar 2014 - 12:44:23

Smutne to wszystko, nie rozumiem takich Kobiet, które nie mają ambicji same coś osiągnąć, żyją w dobrych domach i jeszcze łapią się bogatych.. Trochę szacunku..!

SPONSORING

25 mar 2014 - 01:58:48

Cytat
SrokaN89
Dziewczyny te zazwyczaj pochodzą z patologicznych biednych rodzin, w których rodzice piją, często nie pracują i nie mają pieniędzy na podstawowe potrzeby. Laski uczyć się nie chcą, pracować też nie, a wyglądać lepiej chcą. Jak już pracują, to tylko jako barmanka, kelnerka lub gdzieś w markecie, więc kokosów nie mają... ]


Mam to rozumieć jako negowanie 'lasek' pracujących na tych stanowiskach? Przepraszam bardzo, ale również pracuje jako kelnerka zarabiając średnio 2tyś miesięcznie, a poczułam się teraz jakbym pracowała jako kelnerka, bo jestem zbyt tępa żeby się wziąć za inną prace lub zbyt leniwa . . . Powinnaś myślec zanim coś napiszesz, bo przepraszam bardzo ale praca kelnerki czy barmanki wcale nie jest gorsza od tej pracy w biurze. ;] Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 02:03 przez wikyyy71.

SPONSORING

08 kwi 2014 - 22:11:06

Dla mnie to wszystko nie jest jednoznaczne, nie potrafię powiedziec ani czy to jest ok, czy nie - kilka stron tego samego medalu.

SPONSORING

18 kwi 2014 - 14:19:12

Cytat
Aleksa331
Dla mnie to wszystko nie jest jednoznaczne, nie potrafię powiedziec ani czy to jest ok, czy nie - kilka stron tego samego medalu.
też tak sądzę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie o spermę