Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

02 gru 2013 - 18:07:27

Bieda-pojecie wzgledne, dla jednej bieda jest to ze mama czy tata nie da na nowe spodnie a dla drugiej bieda jest to ze przychodzi do domu po szkole i jak co dzien nie ma co jesc,w domu zimno,ojciec siedzi caly dzien na kanapie-zachlany bez zadnych perspektyw na lepsze jutro. przyznam wam-mialam sponsora -zadbany,kulturalny, mily ,obyty...uslyszalam kiedys od niego ze to nie ja "daje ciala" tylko ON-bo ma zone,rodzine a mimo to... dzieki niemu skonczylam jedna ,druga szkole. w domu rodzinnym nic dobrego mnie nie czekalo... Problemem wielu dziewczyn jest to ze nie potrafia sobie powiedziec dosc!! przyzwyczajaja sie do luksusu-a uroda przemija. Kiedy ja stanelam na nogi nasze drogi sie rozeszly...Na poczatku bylo ciezko, byly problemy z samoakceptacja siebie, tak jak mowicie spojrzeniem sobie w lustro ale to wszysko zalezy od silnego charakteru jedna sobie z tym poradzi a druga juz gorzej. Ja nie zaluje niczego :D

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

03 gru 2013 - 11:30:25

Sponsoring to trudna sprawa i jak napisała kama-kamila, trzeba podejść do tego indywidualnie. Oczywiście uważam to za zło, dziewczyna trudniąca się tym niszczy sobie życie (i także komuś, np. jakiemuś mężowi, nawet jeśli on chce tego). Natomiast warto czasem spiąć się i poszukać innej możliwości zarobku.

SPONSORING

03 gru 2013 - 21:59:13

Cytat
jagodova
brak pozytywizmu, hahaha... pozytywizm to kierunek w literaturze. :D

dla mnie to zwykłe dziwkarstwo. sorry. nie mogłabym uprawiać seksu za kasę, bo później brzydziłabym się sobą.

Dokładnie tak chciałam to skomentować. :)

SPONSORING

14 gru 2013 - 22:15:59

nie wyobrażam sobie takiego trybu życia :o pomijając brak szacunku do siebie u takich kobiet to uderza mnie też totalny brak ambicji w życiu. No chyba, że ktoś uzna za ambitne dotrzeć do celu poprzez płatne randki :o
trochę przerażające, że to jest coraz popularniejsze :/

SPONSORING

04 sty 2014 - 01:04:45

hehhehehe nazywajmy rzeczy po imieniu to po prostu kurestw.......o ;-)

SPONSORING

05 sty 2014 - 19:58:24

Najlepiej to niech się każdy swoim tyłkiem zajmie.To było, będzie i nic na to nie poradzimy.Pogdybać jest fajnie :)

SPONSORING

06 sty 2014 - 14:52:08

dziwka będzie dziwką

SPONSORING

15 sty 2014 - 16:57:12

Cytat
Narcyza_Frey
"Żyjemy w czasach"

hahahahhahah, napiszcie jeszcze coś, o tym w jakich czasach żyjemy ;D

bo w innych czasach nie było sponsoringu...




NIkt nie twierdzi, ze wczesniej nie było prostytucji. Teraz wiele dziewczyn sypiając za prezenty uważa, że nie są prostytutkami, ponieważ nie stoją przy drodze. Czytaj ze zrozumieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 16:57 przez lisek897.

SPONSORING

18 sty 2014 - 13:57:44

Cytat
intermaniaczka
Najlepiej to niech się każdy swoim tyłkiem zajmie.To było, będzie i nic na to nie poradzimy.Pogdybać jest fajnie :)

O tym samym pomyślałam. Co mnie obchodzi czyjaś du*a. Niech każdy robi co chce, dopóki innych nie krzywdzi.

SPONSORING

20 sty 2014 - 18:27:40

Seks za pieniądze był, jest i będzie. Jak to mawiają znasz imię i fakt a nie historię, więc nie oceniaj. Każdy niech się o swoje cztery litery martwi i swą moralność ocenia. Ja bym nie poszła, ale kumam, że są różne sytuacje, każdy ma inne podejście do seksu, swego ciała, szacunku. Żyjemy w konsumpcyjnym świecie i niestety takie zjawiska będą coraz częstsze. Ja tam uważam, że głupszy jest facet, który płaci za coś, co może mieć za darmo, a nie kobieta, która robi to co niektóre za darmo, w jeszcze gorszym stylu ( typu laska w kiblu na dyskotece )...

SPONSORING

21 sty 2014 - 23:52:40

Cytat
kama-kamila
Bieda-pojecie wzgledne, dla jednej bieda jest to ze mama czy tata nie da na nowe spodnie a dla drugiej bieda jest to ze przychodzi do domu po szkole i jak co dzien nie ma co jesc,w domu zimno,ojciec siedzi caly dzien na kanapie-zachlany bez zadnych perspektyw na lepsze jutro. przyznam wam-mialam sponsora -zadbany,kulturalny, mily ,obyty...uslyszalam kiedys od niego ze to nie ja "daje ciala" tylko ON-bo ma zone,rodzine a mimo to... dzieki niemu skonczylam jedna ,druga szkole. w domu rodzinnym nic dobrego mnie nie czekalo... Problemem wielu dziewczyn jest to ze nie potrafia sobie powiedziec dosc!! przyzwyczajaja sie do luksusu-a uroda przemija. Kiedy ja stanelam na nogi nasze drogi sie rozeszly...Na poczatku bylo ciezko, byly problemy z samoakceptacja siebie, tak jak mowicie spojrzeniem sobie w lustro ale to wszysko zalezy od silnego charakteru jedna sobie z tym poradzi a druga juz gorzej. Ja nie zaluje niczego :D
Chciałabym wiedzieć jak "mocny" trzeba mieć charakter, żeby z tym normalnie żyć i jak potem się szanować. Co z tego jaką szkołę się skończy, czy ile otrzymało się prezentów, kiedy ma się takie wspomnienia...

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

30 sty 2014 - 19:00:43

A później może chcą założyć rodziny, mieć kochającego męża i gromadkę dzieci? Nie wierzę, żeby kiedykolwiek do tego doszły... Brak słów!!

SPONSORING

02 lut 2014 - 19:28:00

W miejscowości, z której pochodzę jest pełno dziewczyn, które "sprzedają się" za doładowanie do telefonu, nowy ciuch, telefon czy w ogóle jakąkolwiek kasę, aby potem pójść na dyskotekę i kupić sobie tak jak inni lepszego drinka. Dziewczyny te zazwyczaj pochodzą z patologicznych biednych rodzin, w których rodzice piją, często nie pracują i nie mają pieniędzy na podstawowe potrzeby. Laski uczyć się nie chcą, pracować też nie, a wyglądać lepiej chcą. Jak już pracują, to tylko jako barmanka, kelnerka lub gdzieś w markecie, więc kokosów nie mają... Rzadko odwiedzam moją rodzinna miejscowość, ale z tego co zauważyłam, tutejsze dziewczyny sponsorowane nie mają akurat drogich ładnych ciuchów, biżuterii, nie jeżdżą na zagraniczne wakacje. Kupienie bluzki w lokalnym sklepie i wyjazd na jednodniową wycieczkę nad morze to już jest szczyt i mega luksus na jaki nie mogłyby sobie inaczej pozwolić. Lecz skala tego zjawiska jest tutaj ogromna. Dziewczyny wstawiają półnagie zdjęcia na portale społecznościowe, ogłaszają się na portalach typu Roksa, a jedna rekordzistka pokazywała się nawet na showup - ie. Miała pecha, ponieważ wszyscy tutaj się znają, została rozpoznana, a filmik krążył przez dłuższy czas po internecie. Patologia!!! Gardzę takimi osobami, nie mam do nich szacunku, w ogóle nie jest mi ich żal. Znam ludzi, które też mieli biedę, ale dorobili się w życiu dzięki pracowitości, sumienności, rzetelności i przebojowości. Dziś mają solidne wykształcenie i dobrą pracę.

SPONSORING

07 lut 2014 - 17:21:59

u mnie w bloku mieszka taka dziewczyna. nawet się z tym nie kryje że co chwila schodzi do innego auta i jadą w park (no bo w domu dzieci są)... straszne

SPONSORING

08 lut 2014 - 16:24:42

Wszystkie dziewczyny które uwazaja to jako dziw*** dawanie ci** za pieniądze itd znakiem tego ze nie mieliście w życiu tak ze glod zaglądal wam do du*** !! Bo taka prawda jak byscie byli samotnymi matkami , od nikogo nie mieli byscie pomocy , byly byscie zdane same na siebie i dziecko plakalo by ze jest glodne to co powiedzialbyscie "zjesz synuś za tydzień jak przyjdą pieniądze z opieki" ??? Nie mając możliwości znalez prace , byc bez środków do życia , to takie dziewczyny tak mnie sie wydaje szukaja sponsorow nie z przyjemnosci dla siebie tylko patrza względem swojego dziecka , chcą by mial lepsze życie , by nie chodzil glodny , brudny itd . A co byscie zrobimy jak by Np.wasza mama zachorowala i jedyna opcja żeby wyzdrowiala i zyla jest operacja za ktora musicie zaplacic ogromna sume ! I co poszly byscie do pracy do biedronki za 1200zl na miesiąc ?? Czy poszukali byscie sponsora i miec w miesiącu 5tysiecy albo i wiecej . . . Różne sytuacje w życiu sie zdążają wiec nie negujmy takiej formy zarobku. Ja osobiście dostalam mnostwo ofert od sponsorow , zaczepiali mnie na ulicy itd. Ale nie skorzystalam , choć kto wie jak bym byla w sytuacji gdzie nie mam za co zjesc , bez pomoc bliskich , itd moze i bym zgodzila sie choć i tak musiala bym to gleboko przemyśleć , ale nie mowie nie . . . Fakt faktem jest taki ze niektore dziewczynki szukaja sponsora bo mamusia nie dala pieniędzy na spodnie , blyszczyk , i one są bardzo biedne !!!! . . . Wiec niech wiekszosc z was nie neguje tego bo jak obudzicie sie kiedyś i okaze sie ze jestescie w czarnej du*** bez perspektyw na życie , bez kasy na jedzenie , rachunki itd to wtedy będzie rozszerzać nogi za pietnascie trzecia i nie bedziecie myslaly o wstydzie , co inni powiedzą itd !!!! Byle żeby wyjsc z dna !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vibin mini