Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

15 paź 2013 - 00:16:32

dokladnie...tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono-ktos tak kiedys powiedzial.Nie znamy sytuacjii tych dziewczyn nie wolno oceniac.Prawo podazy i popytu-nie byloby frajerow zdradzajacych zony,nie byloby dziewczyn sprzedajacych swoje ciala.A nie wiem czy nie podjelabym desperackiej decyzji jesli potrzebowala bym pieniadze a nie mialabym wsparcia rodziny(mowie tu o kasie na operacje jakies czy inne wazne zyciowe sprawy)mam dzieci-a dla nich zrobilabym pewnie wszystko i w nosie bym miala godnosc swa itd...wiadomo ze to nie zadne wyjscie,ale po czesci potrafie choc troche wczuc sie w sytuacje kobiet ktore sa prostytutkami bo tak wlasnie trzeba to nazwac.Wydaje mi sie ze to nie jest droga na latwizne....one zaplaca za to naderwana psychika ,uzaleznieniami...to jest dramat tych kobiet,watpie szczerze ze LUBIA to co robia...eh rozpisalam sie...ale nie oceniajmy jak nie znamy.

SPONSORING

22 paź 2013 - 08:22:29

tragedia.Ja też nie mam pracy i kasy.Jest mi cholernie ciężko,nikt mi pieniążków nie daje,no chyba że na bilet do szkoły.Ale w życiu bym nie oddała swojego ciała ca 1500zł;/
no ale te dziewczyny są cfane,słyszałam kiedyś w autobusie jak jedna laska do drugiej(młodziutka,pewnie jeszcze niepełnoletnia) i głosik miała młodziutki.Ładna nie była,ale za to szczupła i ładne włosy miała i fajnie była ubrana.Do rzeczy:Chwaliła się,że ma aż 3 sponsorów.Masakra jakby dostawała 1500zł od każdego co miesiąc,to ma 4,500 zł...jezu to już do pracy chodzić nie trzeba bo po co;/

Porąbane to wszystko.

SPONSORING

22 paź 2013 - 19:47:37

A mi nie żal takich dziewczyn, bo robią to z własnej woli, szybko i łatwo chcą zarabiać kasę. to ku...wy po prostu i tyle, kogo tu żałować. Nie zasłaniajmy się biedą.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

SPONSORING

26 paź 2013 - 18:38:34

koszmar... niestety mocno prawdziwy

SPONSORING

28 paź 2013 - 18:14:17

Wy się smiejecie. Ja poszukując pracy na portalu znanym nam tablica napisałam, że szukam pracy. Dopisałam tam, że każdy rodzaj, że nie boję się wyzwań, a na koniec napisałam, że TYLKO POWAŻNE OFERTY. Po 10 minutach dostałam wiad. czy interesuje mnie praca jako biurowa. Napisałam, że jeśli chodzi o umawianie spotkań to nie jestem zainteresowana. Jedno mnie zdiwiło, ze się podpisywał jako 'data1', i z tym nickiem miał e-maila. Napisał, żebym na e-mala pisała. Okazało się, że otwiera nowa filię swojej firmy. Zaapytałąm się o nazwę firmy, i gdzie się znajduję, a on, znowu, że otwiera tę filię swojej firmy, w mojej okolicy, i że pracowałabym u niego jako sekretarka, ale do tego, że spotykalibyśmy się, w WIADOMYM CELU. :o Odmówiła. Pomimo, że też jest mi cięzko bo mam 18 lat. Uczę siew weekendy bo ze fryzjerstwa musiałam odejść, z powodu, że nie miałąm pieniędzy na przybory,ksiązki. A teraz szukam a nie mam nawet, w jakich butach wyjść.

SPONSORING

05 lis 2013 - 16:52:46

Żyjemy w czasach, w których gówno nazywane jest twarogiem. Seks za pieniądze to prostytucja i mówienie o tym sponsoring nie sprawi że stanie się czymś zupełnie innym.

SPONSORING

06 lis 2013 - 09:57:48

Cytat
Idka19
co się dzieję z tą Polską....

Piszesz jakby tylko POLKI uprawiały sponsoring, a to chyba "przyszło" do nas jak halloween i walentynki z.... za oceanu
Cytat
lisek897
Żyjemy w czasach, w których gówno nazywane jest twarogiem. Seks za pieniądze to prostytucja i mówienie o tym sponsoring nie sprawi że stanie się czymś zupełnie innym.

Cała prawda o sponsoringu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-06 10:03 przez pola55.

SPONSORING

06 lis 2013 - 21:33:29

Cytat
lisek897
Żyjemy w czasach, w których gówno nazywane jest twarogiem. Seks za pieniądze to prostytucja i mówienie o tym sponsoring nie sprawi że stanie się czymś zupełnie innym.

ale to logiczne i nikt nie uważa, że to coś innego.

SPONSORING

11 lis 2013 - 22:12:14

taka sytuacja dzieki naszym cudownym politykom i systemie...
taka biedna studentka woli w noc zarobic tyle ile w tesco w 2 miesiace musialaby przewalac towar.a gdzie jest godnosc czlowieka kiedy oferuja mu 4zlote za godzine pracy i to jeszcze umowa o dzielo w hipermarkecie nanocna zmiane?

dzieki Bogu ze ucieklam z tego beznadziejnego kraju

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

14 lis 2013 - 08:22:07

chcesz się spotkać
spotkanie Wrocław sponsorowane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 08:27 przez maiki12.

SPONSORING

18 lis 2013 - 13:32:00

"Żyjemy w czasach"

hahahahhahah, napiszcie jeszcze coś, o tym w jakich czasach żyjemy ;D

bo w innych czasach nie było sponsoringu...

no dobrze, bo ja jeszcze tego nie wiem, może któraś z was (najlepiej piszących o dzisiejszych czasach ;D) powie mi w którym roku wymyślono to novum?

SPONSORING

20 lis 2013 - 21:02:12

Też kiedyś jakiś koleś napisał mi pod zdjęciem jednej z aukcji "piękne ciało" czy coś w tym stylu a potem dostałam wiadomość z propozycją podobnej treści,czyli że szuka dyskretnej itp.itd...Tragedia.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

SPONSORING

29 lis 2013 - 09:55:43

Do końca nie mam zdania w temacie,
wydaje mi się, że każda sytuacja jest inna, i to kobieta sama musi zdecydować, czy jej takie układy odpowiadają czy nie

SPONSORING

29 lis 2013 - 15:16:46

Ja ostatnio umieściłam ogłozenie, że jako młoda matka podejme prace dorywczą i facet odpisał, że szuka kogos do pomocy do biura i dyskretnego układu za 2500zł miesięcznie... I weż tu znajdź normalna pracę :/ MASAKRA

SPONSORING

30 lis 2013 - 23:53:30

Cytat
missy23
Ja ostatnio umieściłam ogłozenie, że jako młoda matka podejme prace dorywczą i facet odpisał, że szuka kogos do pomocy do biura i dyskretnego układu za 2500zł miesięcznie... I weż tu znajdź normalna pracę :/ MASAKRA

u mnie w mieście to na porządku dziennym. :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks po porodzie :(