Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:03:23

<moderacja> typowy przykład, klasyczny wręcz, nie oszukujmy się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 17:47 przez moderator.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:04:55

mama przyjaciolke któa mama starsznie rozpieszczala ciuszki, kosmetyki i tak dalej. Zawsze powtarzala ze jesli zabraknie jej mamy to bedzie musiala poszuakc sponsora dlatego ze jest tak przyzwyzcajona do wydawania i tyle !

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:07:57

Podobna sytuacja jak studentek, które przyjeżdżają do miasta na studia, nie maja gdzie mieszkać, znajdują kawalera z mieszkaniem, ale nie płaca mu, tylko 1-2 razy w tyg idą d niego do sypialni. Dla mnie to masakra, i smutny fakt. Przez takie laski faceci uważają, że wszystkie dziewczyny są łatwe i wystarczy im coś kupić, by wylądowały z nim w łóżku.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:08:04

Patologia :-))

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:11:36

Mnie to wcale nie przeraziło wręcz rozumiem te kobiety.
Pochodzą z biednych rodzin, mają chorych rodziców na utrzymaniu, potrzebują na studia skąd taka dziewczyna ma na to zarobić?
Oczywiście nie popieram tego ale nie komentuje w chamski sposób ale staram się zrozumieć. Mam koleżankę, która to robi po prostu z biedy. Zawsze kiedy ma pieniądze przekłada spotkania jak najdalej bo nie chce tego robić jak ma w tej chwili pieniądze. Drugi przykład to moja daleka kuzynka miała chore dziecko. Potrzebowała nagle 20 tys. na jego operacje i zaczęła uprawiać ten "zawód" i w ten sposób w miesiąc zebrała 20 tys. zł i przestała to robić. Dziewczyny na prawdę okażcie trochę zrozumienia bo w tych czasach trudno o dobrą pracę skoro zapotrzebowania na różne rzeczy jest wielkie:)

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:13:43

Konsumpcjonizm, pogoń za kasą, za godnym życiem- to są Nasze czasy.. Przykre, że wszystko sprowadza się do prostokątnego papierka..

Cytat
maxfactor
Mnie to wcale nie przeraziło wręcz rozumiem te kobiety.
Pochodzą z biednych rodzin, mają chorych rodziców na utrzymaniu, potrzebują na studia skąd taka dziewczyna ma na to zarobić?
Oczywiście nie popieram tego ale nie komentuje w chamski sposób ale staram się zrozumieć. Mam koleżankę, która to robi po prostu z biedy. Zawsze kiedy ma pieniądze przekłada spotkania jak najdalej bo nie chce tego robić jak ma w tej chwili pieniądze. Drugi przykład to moja daleka kuzynka miała chore dziecko. Potrzebowała nagle 20 tys. na jego operacje i zaczęła uprawiać ten "zawód" i w ten sposób w miesiąc zebrała 20 tys. zł i przestała to robić. Dziewczyny na prawdę okażcie trochę zrozumienia bo w tych czasach trudno o dobrą pracę skoro zapotrzebowania na różne rzeczy jest wielkie:)
Cytat
orijanna
Cytat
aazz
Po pierwsze , to hipokryzja wylewa się bokami w tym wątku.
Po drugie , każdy ma swoją cenę.Każdy.Syty głodnego nigdy nie zrozumie.
Po trzecie co w tym złego jeżeli nikt nikogo nie zmusza siłą.Kiedyś samiec płacił samicy jabłkami,jagodami,posłaniem - ta wtedy z nim kopulowała.

Sponsoring?To taka droga na skróty.Takie jagody od samca dla samicy.Co w tym niemoralnego?Nic.

(Z punktu widzenia ewolucyjnego tak sobie teraz pomyślałem....to nawet naturalne , bo scoro samiec ma te jagody , to przeszedł naturalną selekcję ewolucyjną.Zatem można z nim 'beztrosko' kopulowac postrzegając jako 'samca alfę' - bo ma jagody).

Teraz kwestia priorytetu samicy...jednak to już bardziej złożony problem...Jedne potrzebują jagód od razu , drugie pomysłu na nie.A trzecie wynalazku w postaci rozpalenia ognia itd.itd.

jak Gucwiński, ale ma to sens :)
opowiem Wam anegdotę

Dawno, dawno temu na balu hrabia spotyka hrabine i prawi jej:
-Hrabino, jesteś piękna aż dech zapiera, oddałabyś mi się za całe majętności tego świata, gwiazdy i blask słońca...?
Hrabina na to:
-Ah hrabio...oddałabym się...
Hrabia dalej:
-Hrabino, jesteś najpiękniejsza wśród możnych dam tego balu...czy oddałabyś mi się za majątek mój, czterdzieści wsi, dwa miasta, siedem zamków?
Hrabina:
-Oh hrabio, schlebiasz mi...oddałabym się, czemu nie...
Hrabia dalej:
-Hrabino, jesteś piękniejsza niż wszystkie moje służące, które biorę do łózka, czy oddałabyś mi się za 50 zł?
Hrabina:
-Hrabio, czy hrabia myśli, że ja jakas prosta dziwka jestem?
Hrabia:
-To już ustaliłem, teraz negocjuję cenę.........
Cytat
patusiowa_ona
ciekawi mnie co by zrobiła każda z Was gdyby straciła pracę, do nowej daleka droga, portfel pusty, nie masz na życie, na najmniejsze potrzeby, na czynsz-nie zapłacisz stracisz mieszkanie. I ktoś Wam wyskakuje z propozycją jednego jedynego spotkania za 1500zł.
Założe się,że większośc z Was by się zgodziła myśląc : " to tylko jeden raz, jeden jedyny, a spłace czynsz i jakoś ten miesiąc zleci."

no jakbyście się zachowały w takiej sytuacji, ?
strasznie ostro krytykujecie te dziewczyny,a nie znacie ich sytuacji osobistej, prywatnego życia..

święte słowa
Dokładnie. Każdą sytuację trzeba rozpatrywać indywidualnie, a nie <moderacja>

"przekonanie to luksus tych, którzy stoją z boku"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 17:49 przez moderator.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:12:30

Cytat
domestos_king


Ale tu nie ma im czego współczuć, one to robią bo chcą. Chcą mieć na lepsze ubrania, kosmetyki, wyjścia do pubu itp. One to robią z własnej woli. Nie mówię jakby je ktoś do tego zmuszał, to owszem, żal by było takich dziewczyn. Ale takie co dla własnego prestiżu uprawiają sex za kase? To chore.

Jak czytałaś cały post to była tam dziewczyna, która chciała spłacić swoje długi i nie żyć w strachu, że któregoś dnia zapuka windykator, dla takiej sytuacji jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo żyć w ciągłym strachu też niszczy psychikę, ale jeśli chodzi o szukanie sponsora tylko dlatego, żeby mieć lepsze ciuszki itp. to już dla mnie nie pojęte i chyba nigdy tego nie zrozumiem.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:13:09

A jak im to pasuje i daje szczęście to niech mają tych swoich sponsorów:)
Każdy jest kowalem swojego losu...;]

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:15:07

a po co nam te szczegóły linki itd.chyba nie mamy po 13lat i wiemy że na świecie dzieją się różne rzeczy.<moderacja> było jest i będzie bez względu na to czy to się nazywa to sponsoringiem czy inną jeszcze ładniejsza nazwą.co tu przezywać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 17:50 przez moderator.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:16:12

Każdy ma swoją moralność .

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:16:58

masakra;/

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:26:27

załamka weszłam na ta stronę co podałaś..... brak poczucia godności mają ludzie....

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:29:43

-justaana-

To co napisałaś jest skrajnością , a nie opieramy się na tego rodzaju przykładach.

Poza tym chodzi tu o moralnosc samicy , a nie samca.Samiec chce tylko kopulowac , to jego pierwotny instynkt.Człowiek to przecież zwierze nie zapominaj o tym.I jeszcze setki tysięcy lat , aby przeszedł jakąś sensowną ewolucję.

Więc czy on ma żonę , dzieci , co to za różnica?To zwykły zwierzak z pierwotnym instynktem.

Akurat abstrahując od tego że jestem facetem uważam że 'wina' leży po stronie samicy.Bo jeżeli samica nie da to samiec nie weźmie.Zresztą samice same wyewoluowały taką gratyfikację.

Zatem scoro 'rozwiązaliśmy' ten problem skupmy się na moralności samicy , a nie samca.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:31:10

nie ma ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 18:24 przez cosmopolitanka.

SPONSORING

26 gru 2010 - 14:35:24

Samce , samice , kopulacja , jagody.Natura.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdradziłas?? -SONDA