Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

06 lip 2016 - 14:50:05

Większość z Was ocenia jedynie te kobiety, a kim jest taki "mężczyzna", który płaci za seks, na dodatek większość z nich ma żony i dzieci...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 23

SPONSORING

18 sie 2016 - 08:33:57

Jak dla mnie facet korzystający z takich usług jest tak samo żałosny, jak kobieta, która je oferuje. Ale cóż, taka natura ludzkości od zarania dziejów.

SPONSORING

26 wrz 2016 - 12:35:01

hmmmhmm

SPONSORING

09 paź 2016 - 11:26:46

Cytat
aniablond
ja uważam, że nikogo nie powinno interesować życie innych. Dziewczyny Wy same też nie rozliczajście swojej moralności na forach przez obce osoby, które jeśli mają inny tryb życia, inne warunki życia i przekonania to tego nigdy nie pojmą. Ja sama również pracuje, studiuje zaocznie i tak mam faceta ze sponsoringu którego poznałam na portalu www.piekneibogaci.pl Sama nie wiem kiedy i po co się tam zarejestrowałam ale poszło.. odezwał się mężczyzna który najpierw spodobał mi się wizualnie, potem okazało się że jest niezwykle inteligentny, zabawny.. i dobry w łóżku. Sama rozkosz. Mi nie spieszy się do związków, a dzięki temu stać mnie na wygodne zycie.

Popieram. Każdy żyje jak chce i każdy powinien ocenic swoją sytuację indywidualnie. Znam pewną dziewczynę która żyje ze sponsoringu i ma się dobrze.

SPONSORING

03 sty 2017 - 09:42:58

nazwałabym to po imieniu, ale ponoć nie wypada używać takich słów...

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

17 lut 2017 - 13:43:52

Brak słów... :(

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

10 mar 2017 - 14:27:12

ciekawe

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

17 mar 2017 - 10:45:58

sponsoring to po prostu prostytucja ładnie nazwana. Ale jakby nie było facetów gotowych płacić za takie usługi to i tego typu lasek by nie było. To działa w obie strony bo każdy kij ma dwa końce.

sponsoring to po prostu prostytucja ładnie nazwana. Ale jakby nie było facetów gotowych płacić za takie usługi to i tego typu lasek by nie było. To działa w obie strony bo każdy kij ma dwa końce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 10:45 przez dorosly.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

23 mar 2017 - 10:27:25

Współczuję takich pomysłów.

SPONSORING

19 kwi 2017 - 20:24:24

Sam system mnie nie dziwi: jest popyt, jest podaż.
Nie potępiam ani sponsora, ani dziewczyny. Ale chciałabym, żeby rzecz była nazywana po imieniu, czyli jest dziwkarz i prostytutka. Powody są oczywiście różne ale często chodzi tu o podniesienie standardu życia i wtedy również trzeba powiedzieć: sprzedaję się za buty/torebkę/sukienkę a nie, że "co w tym złego, że od daje mi prezenty skoro mu się podobam" i inne tego typu dyrdymały.
"Pozytywizm". OMG

SPONSORING

04 maj 2017 - 22:35:43

Mnie takie coś brzydzi - zawsze jest jakieś wyjście nawet z najgorszego bagna... Korzystanie ze sponsoringu to według mnie totalne zeszmacenie i pójście na łatwiznę.

SPONSORING

15 maj 2017 - 22:08:57

sponsoring - meskim okiem na damskie szafy pe el.

Witam serdecznie!

Jedyny mozliwy i realny sponsoring mija sie z celem gdy ogloszenie dziewczyny trafia na portal ogolnodostepny.

Na szafa pe el. Mozna mowic tylko o zakupie i sprzedazy rzeczy noszonych, np takich jak ponczochy itp.
Fetyszysci znalezli by cos dla siebie.
Sponsoring w Polce to bajka, a co najwyzej 2 lub 3 spotkania.

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

22 sie 2017 - 14:59:26

dla mnie to taka sama szmatka jak ta tirów co podmywa się butelką, swoją drogą czy jej potem hehe pipka nie boli

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

SPONSORING

21 wrz 2017 - 16:57:16

To by ło jest i będzie. Widocznie nie każdemu facetowi chce się umawiać na randki, związek a na końcu sex. Wolą iść na skróty. To samo z kobietami nie wszystkie chcą pracować, kariera itd wolą iść na skróty i dziennie zarobić tyle co inne w markecie na kasie w biedronce.

SPONSORING

10 paź 2017 - 12:38:51

Ja chyba staje się coraz bardziej liberalna... a może po prostu nie oceniam z koro nie jestem w stanie określić całej sytuacji. Po co oceniać?? Każda osoba ma swój system wartości jeżeli nas nie krzywdzi to gówno nas to powinno obchodzić! to jak z aborcją... jesteś przeciw to nie robisz., ale prawo wyboru należy się każdemu. Nikt nie każe się zapisywać na <moderacja-link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-21 09:14 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks w 3 letnim zwiazku