Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

02 maj 2015 - 21:37:29

jak to sie mowi syf kiLa mogila

4 tys to duzo? to sa przeciez grosze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 21:39 przez Yvetterabenda.

SPONSORING

24 maj 2015 - 19:58:32

Dziwię się, że dziewczyny decydują się na takie układy. Zestarzeje się, zbrzydnie i co dalej zrobi ze swoim życiem? Dla mnie to forma prostytucji.

SPONSORING

01 sie 2015 - 00:32:16

Czas skończyć z tanimi usprawiedliwieniami. Sponsoring to jest wyrafinowana forma prostytucji. Nie oszukujmy się.

SPONSORING

09 sie 2015 - 23:37:46

kiedyś jak byłam na studiach (ale to byly te jeszcze tak zwane 'inne czasy';) miałam koleżankę - Asię. i ona mi kiedyś powiedziała, ze w zasdzie nie miała by nic przeciwko temu żeby zostać utrzymanką i żeby uprawiać seks za pieniadze, bo... bo ona lubi seks. - takie było jej wytłumaczenie. i potem zaczęłam zauważąć, ze jej życie to głównie kręci sie wokół seksu. i jedynie o tym mówi, a mnie jako wtedy jeszcze nie tak bardzo doświadczonej jak ona było z tym jakoś źle. chyba sie zachłusnęła dziewczyna wejściem w dorosłość. urwał mi się z nią kontakt jeszcze na studiach, ale z tego co potem gdziesz słyszałam, to dopięła swego i znalazła sobie sponsora, a potem znalazła dla siebie miejsce w domu pomoy jak okaząło sie zą facet nie był tym za kogo siepodawał i jak ją zostawił pobitą na lodze (dosłownie - lodzie, bo zima była). Strzeżcie śe, wszystki, ktorym to przez myśl przeszło.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

SPONSORING

08 paź 2015 - 10:34:00

Prowokacja ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

13 paź 2015 - 17:52:27

Ja się nie dziwię, znam to z drugiej strony, mój przyjaciel często korzystał z tego typu usług i powiedział mi, że może zrobic hierarchie zawodów gdzie przykładne mamy i żony często miewają 2 życie

SPONSORING

02 lis 2015 - 00:48:22

Zyjemy w wolnym swiecie,robimy co chcemy i za ile chcemy. Jedne wolaja kase od kochankow a inne od cudzych mezow haha....a te obrotniejsze od jednych i drugich. Szkoda, bo to czesto bardzo mlode dziewczyny i pakuja sie w "cos" i traca nad tym kontrole, nie potrafia juz inaczej tzn wrocic do nizszego poziomu zycia.

SPONSORING

09 lis 2015 - 16:50:14

Ja powiem tak - wszystko jest dla ludzi: jest popyt to jest i podaż.
Prostytucja powinna być w PL zalegalizowana bo i tak jest! Tylko wszyscy zamiatają pod dywan jakby nikt nie wiedział gdzie w każdym mieście jest burdel.

Transakcja wymiany - kasa fiskalna i może zasiłki dla samotnych matek by wzrosły ;)

Niesmaczy mnie widok kobiety która tak zarabia, zwłaszcza jeśli życie ją do tego nie zmusiło a wyrachowanie, jednak gorsi są mężczyźni którzy zamiast uczciwie porozmawiać z partnerką o potrzebach- uciekają w długi, nałogi i prostytucję.

...ale jak sobie wybierzesz tak masz

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

SPONSORING

18 lis 2015 - 11:56:10

Niestety ale w internecie pełno ogłoszeń szukam sponsora itp. Dziewczyny same pchają się w takie układy. Nikt nich do tego nie zmusza. A to że to zwykłe szmatki - no cóż, pełno tego na świecie.

SPONSORING

22 lis 2015 - 19:36:26

jesli interesowała by Was praca na kamerkach chetnie przybliże wam ten temat:)piszcie priv :)

SPONSORING

07 lut 2016 - 09:05:40

Nazwijmy rzeczy po imieniu.. to forma prostytuowania się. Sama miałam problemy finansowe, ale postanowiłam się wziąć za normalną pracę. Pieniądze dziś są, a jutro ich nie ma.. a godność traci się tylko raz.

SPONSORING

12 mar 2016 - 17:31:56

To smutne co się wyrabia:(

SPONSORING

11 maj 2016 - 19:13:15

szok

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

19 maj 2016 - 06:50:49

Nie zgodziłabym się na taki układ, chociaż miewałam koleżanki które się na to godziły.

SPONSORING

06 cze 2016 - 21:44:03

Cytat
Crazy_Lala
Nazwijmy rzeczy po imieniu.. to forma prostytuowania się. Sama miałam problemy finansowe, ale postanowiłam się wziąć za normalną pracę. Pieniądze dziś są, a jutro ich nie ma.. a godność traci się tylko raz.
Godność to, coś co zależy od ciebie, jeśli ty czujesz sięponiżania w jakiejś sytuacji, nie znacyz, że ktoś inny ma tak samo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sampoczucie