Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból menstruacyjny

16 kwi 2020 - 23:58:06

jak sobie radzicie z dużym bólem menstruacyjnym? Mój jest nie do wytrzymania, ledwo daję radę jakoś w pracy usiedziec. Myślałam o hormonach ale z drugiej strony nie chciałabym być skazana ciągle na tabletki, dzen w dzień, koszt też niemały, jak brralam kiedys to bardzo źle sę czułam.

ból menstruacyjny

17 kwi 2020 - 03:23:36

A to, co "subtelnie" reklamowałaś 3 tygodnie temu nie działa? Nie szkodzi, zaraz pewnie jakaś "koleżanka" (tylko się nie pomyl przy logowaniu :D) zaproponuje alternatywę nuci

ból menstruacyjny

07 maj 2020 - 14:12:46

leżenie, bardzo delikatna dieta bo chodzenia nawet na dwójkę sprawia, że mnie aż zgina.. do tego ciepły termoforek, 3 tabletki ketonalu i jakoś można żyć.

ból menstruacyjny

07 maj 2020 - 22:14:20

Nie mam z tym problemu, czasem ewentualnie silniejszy skurcz się zdarza, ale taki do wytrzymania. Gorzej jest z bólem pleców tuż przed.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

ból menstruacyjny

03 sie 2021 - 20:56:28

Albo leki na receptę typu Ketonal, albo antykoncepcja hormonalna. Recepty na to i na to możesz otrzymać od lekarza zdalnie, tj bez wychodzenia z domu w serwisie lekarzonline.eu

ból menstruacyjny

21 sie 2021 - 12:43:32

Cytat
turyssia
jak sobie radzicie z dużym bólem menstruacyjnym? Mój jest nie do wytrzymania, ledwo daję radę jakoś w pracy usiedziec. Myślałam o hormonach ale z drugiej strony nie chciałabym być skazana ciągle na tabletki, dzen w dzień, koszt też niemały, jak brralam kiedys to bardzo źle sę czułam.

ja standardowo no-spa i termofor :)

ból menstruacyjny

22 lis 2022 - 13:26:38

Ja jadę na nimesliach na receptę, inaczej bym nie była w stanie funkcjonować...

ból menstruacyjny

28 maj 2023 - 19:30:56

witam, przy silnych bólach menstruacyjnych konieczna jest konsultacja z lekarzem ginekologiem.
moja dziewczyna tu zagląda https://doctorpro.pl/lodz/services/gynecology/treatment-of-menstrual-dysfunction
ma bardzo bolesne miesiączki i ciężki zespół napięcia przedmiesiączkowego
Bardzo lubi tego lekarza, też mam zamiar iść do niej na badanie profilaktyczne.

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 2/5

ból menstruacyjny

14 sie 2023 - 09:48:37

To prawda, mogą to być objawy endometriozy i na pewno nie powinno się tego bagatelizować. W szpitalu medicover są specjaliści i odpowiednia diagnostyka tej choroby, warto się tam zgłosić po pomoc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korekcja uszu