Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 19:49:20

Inaczej nie moge tego zatutułowac tak sie sprawy mają. Odczuwam dziwny, rozrywający ból podczas wprowadzenia penisa lub dildo do pochwy to raz a dwa po prostu jakby fizyczny opór nie do przebicia. Ginekolog ma problem nawet z wykonaniem usg dopochwowego. Zaznaczę, że mam prawie 30 lat. Wolałabym aby pisały osoby, które podejdą poważnie do sprawy bo znajac zycie moga posypać się prześmiewcze posty. Chciałabym w koncu poczuć swoją kobiecość a nie mogę. Jesli ktoś ma podobny problem i chce sie podzielic swoimi doswiadczeniami moze smiało pisać na priv wiadomo nie o wszystkich szczegółach chce sie pisac na forum.

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 20:21:57

To raczej nie forum od tego typu spraw.

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 20:29:47

hmm zaraz zaraz ginekologia wiec wszystko się zgadza

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 21:22:04

a co na to ginekolog? Jeśli wszystko od strony ginekologicznej jest w porządku to pozostaje psycholog (albo wino).

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 21:39:25

Ginekolog zasugerowal, ze mimowolnie zaciskam miescie co wskazuje na pochwice ale sam tego nie powiedzial sama poszukalam informacji. Mam zamiar isc do innego ginekologa moze bedzie wstanie mi pomoc a tymczasem probuje znalezc kogos z tym problemem.

nie może we mnie wejść

30 lip 2018 - 17:50:41

swego czasu na tvn style kiedys dziewczyna miała podobny problem i pomogli jej wiec moze zgłos sie do jakiejs kliniki gtóra zajmuje sie waginoplastyka oni najpredzej ci pomoga i informacji pełno znajdziesz wpisujac w google
http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/pochwica-przyczyny-objawy-i-leczenie_36606.html
https://zdrowie.tvn.pl/a/co-to-jest-pochwica-jakie-leczenie-i-cwiczenia-warto-wyprobowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-30 17:52 przez agata74.

nie może we mnie wejść

09 sie 2018 - 17:57:19

Dzięki agata74 właśnie skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu.

nie może we mnie wejść

09 sie 2018 - 22:24:53

Moja znajoma miała kiedyś podobny problem. Niestety nie pamiętam dokładnie co to było, ale miała jakiś zabieg/operację i dopiero po niej mogła bez okropnego bólu uprawiać sex. Dziwne, że ginekolog nic Ci nie doradził. Poszukaj innego, bo to chyba on powinien być osobą, która pomoże i powie co zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Luteina