Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wakacje last minute

13 minut temu

Budowa domu

37 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 19:49:20

Inaczej nie moge tego zatutułowac tak sie sprawy mają. Odczuwam dziwny, rozrywający ból podczas wprowadzenia penisa lub dildo do pochwy to raz a dwa po prostu jakby fizyczny opór nie do przebicia. Ginekolog ma problem nawet z wykonaniem usg dopochwowego. Zaznaczę, że mam prawie 30 lat. Wolałabym aby pisały osoby, które podejdą poważnie do sprawy bo znajac zycie moga posypać się prześmiewcze posty. Chciałabym w koncu poczuć swoją kobiecość a nie mogę. Jesli ktoś ma podobny problem i chce sie podzielic swoimi doswiadczeniami moze smiało pisać na priv wiadomo nie o wszystkich szczegółach chce sie pisac na forum.

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 20:21:57

To raczej nie forum od tego typu spraw.

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 20:29:47

hmm zaraz zaraz ginekologia wiec wszystko się zgadza

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 21:22:04

a co na to ginekolog? Jeśli wszystko od strony ginekologicznej jest w porządku to pozostaje psycholog (albo wino).

nie może we mnie wejść

29 lip 2018 - 21:39:25

Ginekolog zasugerowal, ze mimowolnie zaciskam miescie co wskazuje na pochwice ale sam tego nie powiedzial sama poszukalam informacji. Mam zamiar isc do innego ginekologa moze bedzie wstanie mi pomoc a tymczasem probuje znalezc kogos z tym problemem.

nie może we mnie wejść

30 lip 2018 - 17:50:41

swego czasu na tvn style kiedys dziewczyna miała podobny problem i pomogli jej wiec moze zgłos sie do jakiejs kliniki gtóra zajmuje sie waginoplastyka oni najpredzej ci pomoga i informacji pełno znajdziesz wpisujac w google
http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/pochwica-przyczyny-objawy-i-leczenie_36606.html
https://zdrowie.tvn.pl/a/co-to-jest-pochwica-jakie-leczenie-i-cwiczenia-warto-wyprobowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-30 17:52 przez agata74.

nie może we mnie wejść

09 sie 2018 - 17:57:19

Dzięki agata74 właśnie skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu.

nie może we mnie wejść

09 sie 2018 - 22:24:53

Moja znajoma miała kiedyś podobny problem. Niestety nie pamiętam dokładnie co to było, ale miała jakiś zabieg/operację i dopiero po niej mogła bez okropnego bólu uprawiać sex. Dziwne, że ginekolog nic Ci nie doradził. Poszukaj innego, bo to chyba on powinien być osobą, która pomoże i powie co zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Luteina