Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

głupie schizy

07 cze 2018 - 14:50:20

Witam dziewczyny,potrzebuje waszej pomocy.
Wczoraj wziełam tabletke antykoncepcyjna a po godzinie zjadlam jogurt z musli, jak sie okazalo zawierał on siemię lniane.
Od wczoraj schizuje ze mogła sie nie wchłonąc...ponoć siemie tworzy jakis sluz itp i nic sie nie wchlania ale nie wiem czy tylko jak sie pije te glutki tzn. zaparzony len czy wystarczy ziarenka i juz...pomóżcie okrzyczcie ze schizuje....

głupie schizy

07 cze 2018 - 15:25:12

rozumiem, że owego jogurtu zjadłaś co najmniej wiadro

głupie schizy

07 cze 2018 - 15:29:45

jeden kubek:)drugi wieczorem ale to juz zbyt odlegle od tabletki

głupie schizy

07 cze 2018 - 17:27:08

pierwsze słyszę aby od siemienia się hormony nie wchłaniały. Owszem tworzy śluz który zabezpiecza błonę śluzową żoładka przed podrażnieniem. Wazne aby nie popijac tabletek tego typu mlekiem ale nie slyszalam aby ktos zaszedl w ciaze z powodu zjedzenia jogurtu po tabletce anty:)

głupie schizy

08 cze 2018 - 00:49:57

Głuptas z Ciebie :) Nawet jeśli to siemie tak działa , bo tworzy ochronę dla żołądka to po jednym jogurcie nic nie będzie.Nie ma takiej opcji.Nie martw się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-08 00:50 przez motylek76.

głupie schizy

04 lip 2018 - 23:29:16

ja tam biorę belarę już długo i że na przykład antybiotyki mają wpływ na skuteczność ogólnie na działanie tabletek to tak, ale siemię pierwsze słyszę; nie sądzę żeby coś takiego było; wedlug mnie nie masz się czym przejmować :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża prawdziwa czy urojona