Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

16 minut temu

hala łukowa

34 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Antykoncepcja Cilest/Elin

29 maj 2018 - 19:01:30

Witam, stosuję od niedawna Elin to nowy Cilest. Jakie miałyście doświadczenia z Cilestem? I ta dawka 35 mcg, czy to bardzo dużo?

Antykoncepcja Cilest/Elin

29 maj 2018 - 20:11:47

jak był Cilest to go stoowałam z rok. nie był dla mnie zły potem zmieniłam na Naraya i po nich byłam nerwowa

Antykoncepcja Cilest/Elin

20 cze 2018 - 13:43:41

Na każdego tabletki antykoncepcyjne działają inaczej - u jednych w organizmie gromadzi się woda, a innym spada libido, jeszcze inne miewają zawroty głowy lub plamienia, więc pytanie kogoś ja na niego działają jest moim zdaniem bez sensu. Jednym przypasują takie, a innym inne - każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. ;)

Antykoncepcja Cilest/Elin

04 lip 2018 - 23:23:32

dokładnie, zgadzam się s przedmówczynią; ja na przykład belarę biorę i nie mam uwag; nawet pms i moja drażliwość przed okresem zniknęła i cera ładniejsza; kwestia dobrego dobrania do danego organizmu;

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Antykoncepcja Cilest/Elin

21 wrz 2018 - 12:52:31

Ja dopiero niedawno rozpoczęłam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi i mi lekarka poleciła Vibin mini. Są to tabletki o obniżonej ilości hormonów, poleca się je głównie osobom młodym :) Dobrze się na nich czuję i jestem z nich zadowolona. Może spytaj o nie też swojego ginekologa?

Antykoncepcja Cilest/Elin

21 wrz 2018 - 15:24:01

Vibin mini to to samo co Yaz i Yasminelle, po tych tabletkach we Francji występowały liczne zgony. Szczerze odradzam Wam dziewczyny, niepokojący jest fakt że te tabletki są reklamowane na róznych forach. Drospineron nie jest polecany jako lek pierwszego wyboru. Uwaga na tabletki z drospineronem w tym Vibin.

Antykoncepcja Cilest/Elin

21 wrz 2018 - 17:39:35

w życiu nie brałam i nie mam zamiaru brać.
dziewczyny popatrzcie jak babki po tym po odstawieniu wyglądają, jak krowy .

Antykoncepcja Cilest/Elin

20 mar 2019 - 13:36:54

Ja po tabletkach antykoncepcyjnych również miałam problemy ze zdrowiem, owulacja i miesiączkami. Po ich odstawieniu nie miałam okresu przez 5 miesięcy. Po ciążach nie zdecydowałam się na powrót do hormonów, dziś stosuje urządzenie do wyznaczania dni płodnych komputer cyklu myway, w dni płodne zabezpieczam się prezerwatywą.

Antykoncepcja Cilest/Elin

05 lip 2019 - 09:48:47

cześć!
Zgadzam się z Wami całkowicie - każda z nas jest inna i każdy organizm reaguje inaczej na daną metodę.
Co ważne, oprócz skuteczności hormonów, ważne jest przede wszystkim nasze samopoczucie - brak skutków ubocznych i ZDROWIE. Są przypadki kobiet, które w ogóle nie powinny stosować antykoncepcji hormonalnej. Ważne, żeby ginekolog podczas wizyty przeprowadził z Tobą dokładny wywiad i na jego podstawie wybrał metodę najlepszą dla Ciebie. Laboratoria oferują specjalne pakiety antykoncepcja - badania w kierunku zakrzepicy (genetyczne) oraz z krwi na krzepliwość.
W ulotkach dołączonych do środków hormonalnych są zawarte informacje o zakrzepicy. Polecam się z nimi zapoznać i podpytać lekarza o ryzyko jej wystąpienia przy stosowaniu hormonów.

Antykoncepcja Cilest/Elin

04 wrz 2019 - 18:49:23

trzeba być elastycznym przy stosowaniu metod leczenia

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Antykoncepcja Cilest/Elin

22 cze 2020 - 13:50:11

Receptę na tabletki anty lekarz może obecnie wypisać zdalnie (np. lekarzonline.eu). Fakt, początki bywają trudne, bo i lek nie zawsze jest odpowiednio dobrany, ale to nie trwa wiecznie, niedogodności mijają zazwyczaj po max 3 miesiacach.

Antykoncepcja Cilest/Elin

17 lis 2021 - 16:56:53

jesli tabletki sa odpowiednio dobrane do organizmu, to nie powinno byc zadnych problemow, ja na przyklad biore drovelis, maja w skladzie estetrol, ktory jest neutralny dla organizmu, dla watroby, dzieki temu nie ma ryzyka zakrzepicy. Ogolnie to najbezpieczniejsze tabletki, nowosc w antykoncepcji

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Antykoncepcja Cilest/Elin

25 kwi 2022 - 12:52:06

Zanim mnie tabletki przypasowały to stosowałam 4 różne leki :/ Masakra jakaś była, ale teraz jest już spokój. No i masz rację, że receptę można dostać zdalnie, w tym także receptę na antykoncepcję awaryjną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

test ciążowy jaki wynik