Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 18:28:10

Wutajcie ! Mieszkam na stałe w UK więc tutaj na żadną pomoc medyczna w kobiecych sprawach nie mogę liczyć...
Ostatni normalny okres miałam 09.03 , cykle 28 dniowe. Zamiast okresu w kwietniu dużo śluzu i bóle podbrzusza - 1 na 4 testy pozytywne.
krwawienie dosyć silne 22 kwietnia, wykluczyły ciążę... Nadal bolą piersi, mam mdłości bóle podbrzusza... Jedyne badania jakie mi zrobiono to mocz i krew na ciążę, na USG sie nie kwalifikuje. Dziś już 32 dzień po ostatnim krwawieniu, objawy nadal dziwne...
Czy to może być coś poważnego? Czy warto pilnie lecieć do Polski? :/

22 maj 2018 - 18:45:04

ja bym leciała do polski i robiła badania zdrowie ma sie jedno, zrobisz co bedzesz uważała

22 maj 2018 - 19:05:30

Cytat
agata74
ja bym leciała do polski i robiła badania zdrowie ma sie jedno, zrobisz co bedzesz uważała
tak tak , trzeba przyjechać do kraju i porobić badania
Tylko czemu nie możesz tam zrobić USG?.

22 maj 2018 - 19:11:18

Nie widzą potrzeby. Znalazłam klinike Polska, ale z dojazdem około 200 funtów - badania krwi itd. I zamknę się w 500 funtach.... Dla mnie to bylo szokiem, bo rodzinny wysłał na pogotowie, a tam stwierdzili, że usg jest nie potrzebne

22 maj 2018 - 20:22:35

mnie to akurat nie dziwi bo w anglii słuzba zdrowia jest tragiczna, w niemczech tez juz sie tak robi . A u nas tak marudza na nasza słuzbę nasi lekarze chociaż maja wiedze a nie jak te ciucmoki nibylekarze europejscy. Znajoma poroniła to w anglii nawet nie zbadali czy w macicy nic nie zostało stwierdzili ze samo sie oczysci. druga przyjaciólka miała złamany paliczek u nogi to prepisali jej apap nawet zwolnienia nie dostała a przeciez jak złamanie sie zle zrosnie to potem jest problem.Tak wiec anglia fajna tylko byleby nie zachorowac

23 maj 2018 - 17:26:37

ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .

zweryfikowana
Moderator

23 maj 2018 - 20:42:19

nie lubię zaglądać komuś do portfela ale tutaj chodzi o twoje zdrowie a ono jest bezcenne :( jeśli taniej wyjdzie ci wyjazd do Polski to jedź nie zastanawiaj się bo podejrzane te twoje objawy

23 maj 2018 - 21:00:51

Cytat
banach
ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy.

24 maj 2018 - 07:08:12

Cytat
agata74

ja nie bardzo rozumiem .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy.
jesli tak mówisz to tak , ale jak na czarno to możesz wykupić też pakiet medyczny .

26 maj 2018 - 18:08:45

Cytat
banach

ja nie bardzo rozumiem .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy. jesli tak mówisz to tak , ale jak na czarno to możesz wykupić też pakiet medyczny .
pewnie ze mozna ale ludzie nie mysla, kombinują chca korzystac tylko z przywilejów ale jak musza cos od siebie dac lub wykazac ze te przywileje im sie naleza to odwracaja kota ogonem. Ile to razy miałam sceny robione przez polaków mieszkajacych w USA posługuja sie czesto 2 paszporatmi wymiennie jak im sie zachce a potem awantury jak im sie tłumaczy ze tak nie mozna.

27 maj 2018 - 00:14:57

Jeżeli tak cię to martwi i nie potrafisz na miejscu nic załatwić, to umów telefonicznie w polsce wizytę u jakiegoś ginekologa i wsiadaj w samolot, w kilka dni załatwisz wszystko i będziesz wiedziała co się dzieje. Raczej na szafie nikt ci nie udzieli odpowiedzi co ci jest.

01 lip 2019 - 12:05:31

Ja również był zainwestowała w zdrowie, jeśli nie jest to ciąża to na bank coś jest nie tak. Jak już wyjaśnisz co to to zastanów się nad antykoncepcją jakąś dobrą i do tego zdrową. Ja od kilku miesięcy używam diafragmę caya łącznie z żelem plemnikobójczym. Diafragme zaproponowałam i lekarz bo nie mogłam barć tabletek ze względu na podejrzenie zakrzepicy. Używam jej zawsze przed stosunkiem i wyjmuje po, ma jeden rozmiar więc nie ma szans że się nie dopasuje, poza tym jest niewyczuwalna podczas stosunku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja Cilest/Elin