Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 18:28:10

Wutajcie ! Mieszkam na stałe w UK więc tutaj na żadną pomoc medyczna w kobiecych sprawach nie mogę liczyć...
Ostatni normalny okres miałam 09.03 , cykle 28 dniowe. Zamiast okresu w kwietniu dużo śluzu i bóle podbrzusza - 1 na 4 testy pozytywne.
krwawienie dosyć silne 22 kwietnia, wykluczyły ciążę... Nadal bolą piersi, mam mdłości bóle podbrzusza... Jedyne badania jakie mi zrobiono to mocz i krew na ciążę, na USG sie nie kwalifikuje. Dziś już 32 dzień po ostatnim krwawieniu, objawy nadal dziwne...
Czy to może być coś poważnego? Czy warto pilnie lecieć do Polski? :/

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 18:45:04

ja bym leciała do polski i robiła badania zdrowie ma sie jedno, zrobisz co bedzesz uważała

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 19:05:30

Cytat
agata74
ja bym leciała do polski i robiła badania zdrowie ma sie jedno, zrobisz co bedzesz uważała
tak tak , trzeba przyjechać do kraju i porobić badania
Tylko czemu nie możesz tam zrobić USG?.

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 19:11:18

Nie widzą potrzeby. Znalazłam klinike Polska, ale z dojazdem około 200 funtów - badania krwi itd. I zamknę się w 500 funtach.... Dla mnie to bylo szokiem, bo rodzinny wysłał na pogotowie, a tam stwierdzili, że usg jest nie potrzebne

Co się dzieje? :/

22 maj 2018 - 20:22:35

mnie to akurat nie dziwi bo w anglii słuzba zdrowia jest tragiczna, w niemczech tez juz sie tak robi . A u nas tak marudza na nasza słuzbę nasi lekarze chociaż maja wiedze a nie jak te ciucmoki nibylekarze europejscy. Znajoma poroniła to w anglii nawet nie zbadali czy w macicy nic nie zostało stwierdzili ze samo sie oczysci. druga przyjaciólka miała złamany paliczek u nogi to prepisali jej apap nawet zwolnienia nie dostała a przeciez jak złamanie sie zle zrosnie to potem jest problem.Tak wiec anglia fajna tylko byleby nie zachorowac

Co się dzieje? :/

23 maj 2018 - 17:26:37

ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Co się dzieje? :/

23 maj 2018 - 20:42:19

nie lubię zaglądać komuś do portfela ale tutaj chodzi o twoje zdrowie a ono jest bezcenne :( jeśli taniej wyjdzie ci wyjazd do Polski to jedź nie zastanawiaj się bo podejrzane te twoje objawy

Co się dzieje? :/

23 maj 2018 - 21:00:51

Cytat
banach
ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy.

Co się dzieje? :/

24 maj 2018 - 07:08:12

Cytat
agata74

ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy.
jesli tak mówisz to tak , ale jak na czarno to możesz wykupić też pakiet medyczny .

Co się dzieje? :/

26 maj 2018 - 18:08:45

Cytat
banach


ja nie bardzo rozumiem .
Wiem że moja kuzynka mieszka od lat w niemczech , leczy się też tam skoro jesteśmy w unii europejskiej to mamy prawo do badań tak jak do położenie się do szpitala .
Jak płacisz podatki w danym państwie to masz tez przywileje a jak ktoś robi na czarno to nie ma tych przywilejów to raz dwa słuzba zdrowia spda na psy w UE tak samo jak wiele innych rzeczy. jesli tak mówisz to tak , ale jak na czarno to możesz wykupić też pakiet medyczny .
pewnie ze mozna ale ludzie nie mysla, kombinują chca korzystac tylko z przywilejów ale jak musza cos od siebie dac lub wykazac ze te przywileje im sie naleza to odwracaja kota ogonem. Ile to razy miałam sceny robione przez polaków mieszkajacych w USA posługuja sie czesto 2 paszporatmi wymiennie jak im sie zachce a potem awantury jak im sie tłumaczy ze tak nie mozna.

Co się dzieje? :/

27 maj 2018 - 00:14:57

Jeżeli tak cię to martwi i nie potrafisz na miejscu nic załatwić, to umów telefonicznie w polsce wizytę u jakiegoś ginekologa i wsiadaj w samolot, w kilka dni załatwisz wszystko i będziesz wiedziała co się dzieje. Raczej na szafie nikt ci nie udzieli odpowiedzi co ci jest.

Co się dzieje? :/

01 lip 2019 - 12:05:31

Ja również był zainwestowała w zdrowie, jeśli nie jest to ciąża to na bank coś jest nie tak. Jak już wyjaśnisz co to to zastanów się nad antykoncepcją jakąś dobrą i do tego zdrową. Ja od kilku miesięcy używam diafragmę caya łącznie z żelem plemnikobójczym. Diafragme zaproponowałam i lekarz bo nie mogłam barć tabletek ze względu na podejrzenie zakrzepicy. Używam jej zawsze przed stosunkiem i wyjmuje po, ma jeden rozmiar więc nie ma szans że się nie dopasuje, poza tym jest niewyczuwalna podczas stosunku.

Co się dzieje? :/

30 lip 2020 - 08:53:12

A nie można w UK iść prywanie na USG? o.O Byś przynajmniej wiedziała co jest u Ciebie nie tak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja Cilest/Elin