Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

36 minut temu

dieta organizacja

50 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Cześć. Czy ktoś z Was może robil jakiś test na kłykciny konczyste? Problem polega na tym,że posiadam. Wymrazałam sobie juz u 3 ginekologów ale one ciągle wracają i już nie wiem co mam robić. Nie było to boelsne ale zabiegi są kosztowne ponieważ płacilam za kazdy z nich prawie 500 zł. Ale co z tego jak wszystko niestety powróciło :(

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Test na hpv robiłas?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Nie. A to ma jakiś związek?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

O matko dziewczyno oczywiście że tak ! Kłykciny konczyste są własnie powodowane przez wirusa hpv i właśnie powinno się na początku zbadac jaki ejst to typ wirusa. I nie są to żadne żarty ponieważ większość typów jest niegroźnych ale niektóre mogą zwiększać zachorowanie na raka i warto jest wiedzieć czy akurat masz ten typ wirusa po to aby monitorować organizm. Większośc organizmów samoczynnie radzi sobie z wirusem hpv jednak widocznie skoro Tobie te klykciny ciagle wyskakuja to znaczyże masz wirusa w formie przewlekłej. Dziwię się ,ze własnie ginekologdzy nie zlecili Ci badani ale po prostu od razu kierowali na wymrazanie. Mose po prostu chcieli Cię naciagnać?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 08:45 przez rozzalin.

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Tak na marginesie. To taki test robi się u lekarza czy może w przychodni?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GINEKOLOG facet czy kobieta?