Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niedawno byłam u ginekologa w sprawie zapisania tabletek antykoncepcyjnych , lekarz zbadał mnie , zrobił cytologię i teraz mam się zgłosić na wizytę żeby się dowiedzieć jakie mam wyniki i jakie tabletki będą dla mnie odpowiednie ,tylko że w tym dniu będę mieć okres. Myślę ze skoro wcześniej bylam badana to teraz nie będzie mialo to znaczenia czy bede miec okres . Jak myślicie ?Czy mogę pójść spokojnie ? Czy przełożyc wizytę kiedy będę po okresie ?

Spokojnie mozesz isc skoro byłas badana.Na kazdej wizycie pytają o date ost. miesiączki i zapisują w karcie.
Lekarz nie musi badac za kazdym razem.
Wiem bo do gina chodzę ponad 10 lat po anty lub z ciązami wiec jestem częstym gosciem:)

Wiesz co, zadzwon do przychodni i po prostu zapytaj czy podczas okresu mozesz byc badana, ale jesli sie wstydzisz (wiem ze to wstydliwy temat) to przesuń wizytę. Zaoszczędzisz sobie stresu a przeciez nic sie nie stanie jesli przyjedziesz kilka dni pozniej :)

Spokojnie możesz iść. Z tego co napisałaś wynika, że lekarz nie będzie Cię badał, tylko omówi wyniki i zapisze tabletki, więc okres nie przeszkadza. A tabletki bierze się od 1 dnia okresu, więc jak od razu wykupisz, to nie będziesz czekała kolejnego miesiąca na branie antykoncepcji.

zapytaj , zadzwoń .
Niektórym lekarzom to nie przeszkadza ,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opóźnione zażycie tabletki Sylvie20