Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam póki co możliwości konsultacji z ginekologiem, a moze któraś z was była w podobnej sytuacji i umiałaby mi odpowiedzieć na pytanie- co moze byc przyczyną tego, ze krwawienie z odstawienia wypada mi w rożne dni (piątki, soboty lub niedziele)? Nie pomijam tabletek, ale sporadycznie zdarza mi się, ze biorę tabletki np. 1-2h pozniej niż normalnie, czy takie wahania przy godzinie zażywania tabletek sa w stanie wpłynąć na długość cyklu?

Nie wiem dlaczego tak jest ale też tak mam :)
W sumie to się do tego przyzwyczailam i nie uznaje tego za coś dziwnego ;)

to pytanie tak na serio?? ściana przecież miesiąc miesiacowi ( 30, 28-29, 31 dni )nie równy to tak jak bys była zdziwonia czemu 1 dzień miesiaca nie wypada zawsze w poniedziałek ;) to raz dwa tabletki bierzesz 21 dni potem odstawiasz na 7 dni i w tym czasie powinno wystapic krwawienie ale z tym tez róznie. Krwawienie ma przedział czasowy 7 dni i nie jest tak ze odstawiasz i nasteppneo dnia okres tylko najczesciej 3-4 dzień u kazdego jest inaczej.

wydawalo mi się po prostu, ze to krwawienie powinno występować w równych odstępach czasu, tzn. w kazdym cyklu np. trzeciego dnia po zakończeniu opakowania, ale skoro to nie działa w ten sposob to ok, rozumiem.

ja zawsze mam 4-5 dnia. na początku miałam zawsze w środę, później przesunęło mi się na czwartek a teraz od kilku miesięcy znów środa. i tak to lepsze niż niespodzianka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy podczas okresu mogę pójść do ginekologa ?