Obecnie rozmawiamy o:

Zabieg na zmarszczki

gorący temat

Odzież dla faceta

przedwczoraj o 14:56

sklep z biżuterią

przedwczoraj o 13:43

pępek nie chce odpaść

przedwczoraj o 10:51

Zoozoola sukienki

przedwczoraj o 9:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Mam problem odnośnie miesiączki. Mam niedoczynność tarczycy, poza tym lekarz 3 miesiące temu przepisał mi leki sterydowe na zatoki. Od tamtego czasu zauważyłam, że mój okres trwa 1-2 dni(w 2 dzień praktycznie wcale nie krwawi), a trwał zwykle 4 ze średnim krwawieniem. Ponadto przytyłam 2-3kg - wiem że przy okresie jest to normalne, jednak nigdy nie zauważyłam tego. Z chłopakiem robiliśmy to miesiąc temu jednak nie zakończyło się to w środku.
Stąd też moje pytanie do was: czy sterydy mogą powodować krótsze miesiączki i tycie? Albo czy mogą być to objawy ciąży, chociaż z tego co piszę jest to raczej niemożliwe?
Proszę o odpowiedzi.
Z góry dziękuję :)

Sterydy, jak najbardziej, mogą powodować tycie. Problemy z tarczycą mogą wpływać na miesiączkowanie. natomiast nikt na forum Ci nie napisze czy mogłaś zajść w ciążę, przecież żadna z nas przy tym nie była.

Właśnie chodziło mi o to, czy sterydy mogą to powodować - chociaż nie rozumiem bo rano waga pokazywałam mi 51,5 kg, teraz 50 :)
Dziękuję za odpowiedź, teraz wiem na czym stoję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

implant antykoncepcyjny