Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, mamy zamiar zacząć starać się o kolejne dziecko, jak na razie noszę wkładkę domaciczną miedzianą, chce ją wyjąć w najbliższym czasie.
Jaki jest koszt wyjęcia takiej wkładki - chciałabym wiedzieć - chociaż w przybliżeniu, zanim pójdę na wizytę do ginekologa.
Jak to jest po wyjęciu? czy trzeba odczekać jakiś czas i dopiero zacząć starania? Może któraś z Pań była w podobnej sytuacji i coś mi podpowie.
pzdr :)

up

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-08 10:48 przez wesola_kostka.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Ja mam wkładkę hormonalną Levosert i lekarz wspominał, że gdybym chciała zajść w ciąże praktycznie zaraz po wyjeciu mogę starać się o dziecko, nie wiem jak w przypadku Twojej, ale to może być podobnie. Wyjmiesz,cykl sie ureguluje i można działać :)

też mi się wydaje, że jak tylko wszystko Ci sie ułoży i wyreguluje to można będzie się od razu o dziecko starać :) mam koleżanki, które robiły sobie przerwy na dzieci między wkładkami i bez problemu zachodziły w ciąże. ja chyba zdecydowałabym się na założenie z powrotem levosertu od razu po porodzie, bo można karmić piersią nawet przy tej wkładce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torbiel na jajniku - operacja - proszę o pomoc kobietki kóre miały