Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wspomagacze dla starającej ;)

02 mar 2016 - 10:16:55

Witajcie, chciałam Was zapytać o sprawdzone sposoby, aby zajść w ciąże. Za miesiąc kończę terapię hormonalną ( za wysoki testosteron) i chciałabym starać się o dziecko. Czy macie wypróbowane jakieś naturalne/ apteczne suplementy, witaminy, dzięki którym udało Wam się zajść w ciąże? A może jakieś metody, dzięki którym szybko pojawił się dzidziuś?

wspomagacze dla starającej ;)

02 mar 2016 - 10:18:22

na pewno kwas foliowy, odpowiednia dieta, ruch, jak najmniej stresu i spiny że MUSISZ zajśc w ciążę JUŻ.

wspomagacze dla starającej ;)

02 mar 2016 - 20:36:09

Z tą spiną to chyba najtrudniej będzie :) Bo bardzo chciałabym być w ciąży i trudno będzie tak po prostu nie myśleć o tym.

Z tą spiną to chyba najtrudniej będzie :) Bo bardzo chciałabym być w ciąży i trudno będzie tak po prostu nie myśleć o tym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-02 20:36 przez sowa1801.

wspomagacze dla starającej ;)

02 mar 2016 - 20:54:29

Jeżeli będzie spina to ciązy nie będzie, moim zdaniem to najważniesza rzecz żeby nie myśleć,że musisz mieć to dziecko. Żadne leki wtedy nie pomogą.

wspomagacze dla starającej ;)

02 mar 2016 - 21:34:10

Witam
Mam już synka który w marcu skończy roczek. Staramy się o rodzeństwo jak narazie bezskutecznie. Mysle że tak jak ktoś napisał nie spinac się ale ta myśl o dziecku jest w głowie i nie da się tak łatwo pozbyć czy zbagatelizowac. Niby mowie mężowi że aż tak mi nie zależy bo przecież mamy juz bobasa ale prawda jest taka że zależy mi bardzo oooo mocno :(

wspomagacze dla starającej ;)

31 maj 2016 - 18:35:36

warto też podrzucać partnerowi kwas foliowy - zwiększa jakość nasienia :)

wspomagacze dla starającej ;)

19 lip 2016 - 08:40:31

To prawda, ja mojemu mężowi tez dawałam kwa foliowy w trakcie starań :) Oczywiscie sama też przyjmowałam folik. A ostatnio a aptece widziałam, że jest Folik Mama odpowiedni dla danego etapu ciazy z dodatkowymi wtaminami, ale nie z tablicą mendelejewa :P Bo takich naszpikowanych kapsułek to się wystrzegałam.

wspomagacze dla starającej ;)

19 lip 2016 - 09:30:59

Ja przed obiema ciazami łykałam kwas foliowy,i w ciągu miesiąca zachodzilam w ciążę...nie wiem czy to była reguła,ale mam maloplytkowosc i obniżony poziom kwasu foliowego

wspomagacze dla starającej ;)

11 paź 2016 - 10:23:26

no ja tak samo, nie jestem zwolenniczką tych wszystkich multiwitamin dla kobiet w ciąży, przecież zdrowa dieta powinna być priorytetem a suplementacja to tylko kilku najpotrzebniejszych witamin na danym etapie ciąży (a te się przecież zmieniają wraz z kolejnymi trymestrami)

wspomagacze dla starającej ;)

28 sty 2018 - 18:53:36

Ja łykam kwas foliowy już bardzo długo i to nie pomaga. Gadanie o luzie bardziej irytuje. Jestem w trakcie diagnostyki.

wspomagacze dla starającej ;)

20 lut 2018 - 15:34:04

Cytat
YesNoMaybe
@sowa1801 udało się?
dopieor dziś odczytałam. Udało się w pierwszym cyklu, włąśnie roczniak już biega po pokoju ;)

wspomagacze dla starającej ;)

22 lut 2018 - 11:48:55

@sowa1801 aaaa super!! szkoda, że tak rzadko Mamusie tu zaglądają, nie ma z kim poplotkować np o problemach roczniaków :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

wspomagacze dla starającej ;)

10 sie 2018 - 15:09:36

Starając się o malucha, to trzeba przede wszystkim wcześniej się zbadać, żeby sprawdzić, czy nie ma żadnych niedoborów itd. Bo oprócz kwasu foliowego, kobiecie, która stara się o dziecko, potrzebny jest też magnez, jod, witamina D i kwas DHA. Dobrze mieć to wszystko w jednym suplemencie, żeby nie łykać wielu tabletek.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

wspomagacze dla starającej ;)

24 lis 2018 - 22:50:42

tak, też jestem za tym żeby szukć takich witamin które będą miały wszystko w jednym, u mnie mamadha premijm się sprawdzilo, ma bardzo dużo dha i to mnie chyba najbardziej do tych tabltek przekonało, nie jem zbytnio ryb i żeby w diecie to przyjąć to by było bardzo trudno a nie chciałam się martwić ze maluszkowi czegos brakuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża po wyjęciu wkładki domacicznej