Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Antykoncepcja Belara

22 lut 2016 - 22:42:03

Cześć dziewczynki . Czy ktoras z wasz uzywa tych tabletek i moze mi coś wiecej o nich powiedziec? Jak sie po nich czujecie ? jakieś skutki uboczne? dzisiaj wziełam pierwsza tabletkę i chciałabym wiedziec czego moge sie spodziewać .;)


pozdrawiam.

Antykoncepcja Belara

22 lut 2016 - 22:50:22

Ja brałam i jak po (chyba) wszystkich tabletkach jednofazowych przytyłam i miałam cellulit. Z pozytywnych skutków to ładna cera i bardzo (naprawdę) wyraźne powiększenie piersi - bez operacji :D

Jednak nie sugeruj się tym za bardzo, bo każda kobieta inaczej reaguje na dane tabletki. Zaczęłam od kilku miesięcy brać tabletki trójfazowe i bez diety cellulit się zmniejszył, a waga też spadła :)Cera jednak trochę gorsza, zwłaszcza w trzecim tygodniu :D

Antykoncepcja Belara

22 lut 2016 - 22:56:00

Szczeze mowiac to były by moje 3 tablety wczesniej bo kazdych tyłam i rosły mi piersi wiec chyby w tym przypadku moge sie tego spodziewac . bardziej chodiz mi o nastrój? jak sie czułas? mialaś huśtawkę nastrojów ? tego sie obawiam bo po ostatnich tabletach mialam wrazenie ze jestem chora psychicznie w przenośni :)

Cytat
laylax33
Szczeze mowiac to były by moje 3 tablety wczesniej bo kazdych tyłam i rosły mi piersi wiec chyby w tym przypadku moge sie tego spodziewac . bardziej chodiz mi o nastrój? jak sie czułas? mialaś huśtawkę nastrojów ? tego sie obawiam bo po ostatnich tabletach microgynon21 mialam wrazenie ze jestem chora psychicznie w przenośni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 22:57 przez laylax33.

Antykoncepcja Belara

22 lut 2016 - 23:21:23

ja używam, nie przytyłam ale moje libido jak po każdych tabletkach anty jest prawie zerowe. No i miesiączkę mam zawsze 7 dni, przy innych tabletkach trwał 3-4.

Antykoncepcja Belara

23 lut 2016 - 00:14:57

Przy dobrze dobranych tabletkach nie ma skutków ubocznych. Brałam zarówno dwuskladnikowe, jak i jedno. Nie wiem co to skutki uboczne.

Antykoncepcja Belara

22 lis 2016 - 13:28:57

u mnie podobnie, w pierwszym miesiącu małe plamienia a potem już totalnie nic, czuję się jakbym nic nie brała :) cera wyraźnie się poprawiła

Antykoncepcja Belara

10 kwi 2018 - 14:52:13

Na każdego działają inaczej, więc tak jak dziewczyny pisały - jedna będzie narzekała, a druga zachwalała, nie ma na to reguły. ;) Dobrze dobrane tabletki nie powinny dawać żadnych skutków ubocznych. ;)

Antykoncepcja Belara

10 kwi 2018 - 16:34:41

ja jestem tylko ciekawa jakie jest póżniej odreagowanie jak się przestanie to łykać.
Nikt o tym nie mówi jak wpływa na nasze zdrowie . tyjemy
chudniemy
rozwalamy hormony
zarastamy włosami
wysypki
rozdrażnienie itd,,,,, można by wymieniać bardzo długo .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Intymny problem