Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki antykoncepcyjne

09 lut 2016 - 14:26:05

Hej dziewczyny. Potrzebuje waszej pomocy. To jest mój pierwszy raz jak pisze na forum wiec prosiłabym o wyrozumiałość. Mam 21 lat od kiedy pamiętam zawsze miałam okres nieregularny. Co 40 dni nieraz 36 a nieraz 48 dni różnie to bywało. Udałam się do ginekologa pod wstępnych badaniach Pani doktor przepisała mi tabletki antykoncepcyjne Cyprest. W związku z tym ze mam problem z trądzikiem nie tylko na twarzy ale również na deklodzie i plecach a żadne środki od dermatologa nie pomagały. Skończyłam właśnie 4 opakowanie tabletek. I niestety okres jak miałam tak ciągle mam. Przez 4 miesiące jak biorę tabletki ro może 3 tygodnie nie miała okresu. Ból podbrzusza i krwawienie z zaskoczenia. Jeden dzień jest na drugi nie ma później znowu jest. Nie ukrywam ze jest to uciążliwe. A więc pytanie teraz do was czy mialyscie tez takie problemu i kiedy one ustały? I co mogę zrobić żeby to krwawienie minęło?

tabletki antykoncepcyjne

04 mar 2016 - 19:19:22

Proponuje walnąć te tabletki w kąt ... a jeśli już tak bardzo chcesz się faszerować antykoncepcją, zrób badania hormonalne. Dramatem dla mnie jest to, ze dziś lekarze dają antykoncepję na problemy z trądzikiem :/ porażka...

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 19:43:53

No najlepiej zrobić badania, bo inaczej przy każdych tabletkach sytuacja bedzie się powtarzać

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 19:57:32

Dokładnie, porób badania, możliwe, że masz jakieś zaburzenia hormonalne. Na trądzik wypróbuj mydło dudu osun, jest rewelacyjne.

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 20:56:37

Ja też miałam poważne problemy z trądzikiem i okazało się, że mam za wysoki testosteron. I miałam do wyboru- albo jakieś blokery albo tabletki anty. obniżające hormon. Lekarka mi od razu powiedziała, że tabletki są łagodniejsze a na blokery nie wiadomo jak zareaguje mój organizm. Więc niestety czasem na trądzik nie ma innego wyjścia tylko leczenie hormonalne.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki antykoncepcyjne

31 mar 2016 - 19:23:56

Badania hormonalne to była podstawa przy przepisywaniu mi tabletek. Do Vibinu, który biorę już długo mój organizm "przywykł" po 3 cyklach już w pełni.

tabletki antykoncepcyjne

22 lis 2016 - 13:55:57

koniecznie porobić badania :) mi się udało z tabletkami, też miałam nieregularne okresy, do tego mega bolesne przez macicę dwurożna i po belarze się unormowało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skurcze macicy