Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

47 minut temu

elektryka sklep

53 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki antykoncepcyjne

09 lut 2016 - 14:26:05

Hej dziewczyny. Potrzebuje waszej pomocy. To jest mój pierwszy raz jak pisze na forum wiec prosiłabym o wyrozumiałość. Mam 21 lat od kiedy pamiętam zawsze miałam okres nieregularny. Co 40 dni nieraz 36 a nieraz 48 dni różnie to bywało. Udałam się do ginekologa pod wstępnych badaniach Pani doktor przepisała mi tabletki antykoncepcyjne Cyprest. W związku z tym ze mam problem z trądzikiem nie tylko na twarzy ale również na deklodzie i plecach a żadne środki od dermatologa nie pomagały. Skończyłam właśnie 4 opakowanie tabletek. I niestety okres jak miałam tak ciągle mam. Przez 4 miesiące jak biorę tabletki ro może 3 tygodnie nie miała okresu. Ból podbrzusza i krwawienie z zaskoczenia. Jeden dzień jest na drugi nie ma później znowu jest. Nie ukrywam ze jest to uciążliwe. A więc pytanie teraz do was czy mialyscie tez takie problemu i kiedy one ustały? I co mogę zrobić żeby to krwawienie minęło?

tabletki antykoncepcyjne

04 mar 2016 - 19:19:22

Proponuje walnąć te tabletki w kąt ... a jeśli już tak bardzo chcesz się faszerować antykoncepcją, zrób badania hormonalne. Dramatem dla mnie jest to, ze dziś lekarze dają antykoncepję na problemy z trądzikiem :/ porażka...

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 19:43:53

No najlepiej zrobić badania, bo inaczej przy każdych tabletkach sytuacja bedzie się powtarzać

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 19:57:32

Dokładnie, porób badania, możliwe, że masz jakieś zaburzenia hormonalne. Na trądzik wypróbuj mydło dudu osun, jest rewelacyjne.

tabletki antykoncepcyjne

16 mar 2016 - 20:56:37

Ja też miałam poważne problemy z trądzikiem i okazało się, że mam za wysoki testosteron. I miałam do wyboru- albo jakieś blokery albo tabletki anty. obniżające hormon. Lekarka mi od razu powiedziała, że tabletki są łagodniejsze a na blokery nie wiadomo jak zareaguje mój organizm. Więc niestety czasem na trądzik nie ma innego wyjścia tylko leczenie hormonalne.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki antykoncepcyjne

31 mar 2016 - 19:23:56

Badania hormonalne to była podstawa przy przepisywaniu mi tabletek. Do Vibinu, który biorę już długo mój organizm "przywykł" po 3 cyklach już w pełni.

tabletki antykoncepcyjne

22 lis 2016 - 13:55:57

koniecznie porobić badania :) mi się udało z tabletkami, też miałam nieregularne okresy, do tego mega bolesne przez macicę dwurożna i po belarze się unormowało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skurcze macicy