Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wy też miałyście ten problem?

27 sty 2016 - 16:38:10

Hej dziewczyny :)

Witam Was w te środowe popołudnie z małym pytaniem oraz prośbą o podzielenie się ewentualnymi doświadczeniami w tych sprawach

Zacznę od tego, że oczywiście nie liczę, że któraś "zdalnie" mnie zbada i będzie wiedziała co mi jest. Za tydzień mam wizytę u Gina i wtedy wszystko się wyjaśni, natomiast chciałabym się dowiedzieć czy Wy miałyście kiedyś podobnie i jak się Wasz problem rozwiązał :)

Otóż.. Spóźnia mi się okres już prawie 3 tygodnie. Oczywiste jest, że zrobiłam test, coby wedzieć ewentualnie czy to ciąża. Test zrobiłam ok 10 dnia po terminie spodziewanego okresu. Wyszedł negatywny. Okres dalej mi się spóźniał, do tego zaczęły przychodzić dziwne czasami silne bóle brzucha oraz tam w środku. Dodam, że mam rzadką przypadłość - tyłozgięcie macicy, co sprawia, że każde skurcze są jeszcze bardziej przeze mnie odczuwalne. Powiększyły mi się trochę piersi oraz mam lekkie mdłości, lecz wiem, że przed okresem też czasami takowe się zdarzają. Do tego od wczoraj mam lekkie brązowe plamienia. Mogłabym zrobić kolejny test, natomiast doświadczenie po mojej przyjaciółce, która zrobiła 3 testy i wszystkie były negatywne, co było nie miarodajne, ponieważ była w ciąży, jakoś mnie od tego odciąga. Wiem, że za tydzień mam wizytę i wszystkiego się dowiem, ale chciałabym się od Was dowiedzieć czy może miałyście podobną sytuację i co Wam było?

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Czy Wy też miałyście ten problem?

27 sty 2016 - 17:05:28

Miewam podobnie i tak mi się wydaje że lada dzień dostaniesz miesiączkę...

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Czy Wy też miałyście ten problem?

31 sty 2016 - 12:45:06

Poczytaj tutaj <moderacja, spam> o pierwszych objawach ciąży, Obserwuj swoje ciało. Testy takie z apteki czasem są zawodne - zwłaszcza jak masz jakieś problemy ginekologiczne. Jeśli chcesz rzetelnej informacji to pozostaje test z krwi - do tego nie musisz iść do lekarza. W laboratorium za drobną opłatą bez skierowania takie wykonują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 20:45 przez moderator.

Czy Wy też miałyście ten problem?

31 sty 2016 - 12:49:27

ja jestem przykładme robienia 2 razy testów o róznbych porach dnia i wykazywały negatywne ale jak poszłam na usg to sie okazało ze jestesm w ciazy, ale ze kazdy organizm jest inny najlepszym potwierdzeniem tego czy ktos jest w ciazy czy nie badanie u dupologa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zrosty po cesarce pomocy