Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

27 sty 2016 - 16:26:30

Dziewczyny od kilku miesięcy mam wkładke hormonalna Levosert. Pierwsze miesiące mój organizm nieco się przyzwyczajał do czegoś nowego, ale obecnie jest już ok. Czy są tu jakieś kobitki. które maja taka wkładke i moga podzielić sie opinia jak sie czują obecnie? Jak wyglądały ich początki?

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

LEVOSERT - kto ma?

02 lut 2016 - 18:09:26

Najlepiej bedzie jak zapytasz o nią swojego ginekologa. A czy Ty juz rodziłaś dzieci? Tabletki sie sprawdziły?

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

10 lut 2016 - 20:32:33

Nie rodziłam, a Levosert jest również dla nieródek. Ginekologa pytam i on zawsze znajdzie jakąs dobrą odpowiedz i mowi, abym sie nie martwiła na zapas, jednak dobrze jakby odpowiedziała jakas osoba, która tez ma taką wkładkę..

LEVOSERT - kto ma?

19 lut 2016 - 19:14:50

Cytat
mrfka1
Najlepiej bedzie jak zapytasz o nią swojego ginekologa. A czy Ty juz rodziłaś dzieci? Tabletki sie sprawdziły?
czy tylko ja nie rozumiem co ta odpowiedź ma wnosić do dyskusji? :D nie odpowiadasz na pytanie i w zasadzie nie wiadomo o co Ci chodzi.
po pierwsze-jaki sens ma tu pytanie czy koleżanka rodziła już dzieci? wkładkę hormonalną mogą stosować kobiety które rodziły i te, które cudowny okres macierzyństwa mają jeszcze przed sobą.
sama mam wkładkę i moim zdaniem to całkiem normalne, że na początku było różnie. organizm się przyzwyczaja do nowej sytuacji, mi lekarz mówił że 2-3miesiące mogą takie być. w moim przypadku po dwóch miesiącach miałam już same plamienia, zniknęły też uciążliwe bóle menstruacyjne

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

20 lut 2016 - 10:05:58

Właśnie chyba myli się często wkładkę ze spiralą i stąd pewne pytanie koleżanki o to czy rodziłam, bo spirale lekarze odradzają kobietom, które jeszcze nie rodziły - ja nigdy jeszcze nie rodziłam i według mojego ginekologa jeśli chodzi o wkładkę nie miałam żadnych przeciwwskazań, bo wkładki z hormonami faktycznie zakłada się również kobietom takim jak ja.

@Gocha007 a ile czasu Ty masz wkładkę? Ja właśnie założyłam, bo chciałam wyleczyć moje bardzo dlugie i bolesne miesiączki, przy wkładce jest lepiej, ale myslałam, że w ógole nie będe miala okresu, a jeszcze go mam chociaż z wkładką mogę liczyć już ponad 4 miesiące za sobą...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-20 10:06 przez AniutkaSz.

LEVOSERT - kto ma?

24 lut 2016 - 21:04:25

wcale nie ma gwarancji, że okres zniknie. faktycznie, często się to zdarza, ale nie jest to konieczne. wkładkę często stosuje się do leczenia bardzo obfitych i bolesnych miesiączek, także za zadanie ma trochę redukować te przypadłości. ja mam już prawie rok

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

06 mar 2016 - 19:13:21

Zgadzam się - konsultowałam ostatnio z ginekologiem i chyba źle go zrozumiałam na początku, że nie bede miałą na pewno okresu. Teraz wiem, że nie ma 100% pewności, że okres zniknie całkowicie, ale w wielu przypadkach zanika nawet po kilku miesiącach dopiero, albo jest bardzo niewielki dlatego własnie wkładka pomaga w leczeniu długich i bolesnych miesiączek. Ja przed założeniem levosertu miałam bardzo bolesne krwawienia i trwaly czasem nawet do 10 dni, a teraz max 2-3 dni bezboleśnie i po sprawie, wiec w tym przypadku się i tak sprawdza.

LEVOSERT - kto ma?

14 mar 2016 - 19:12:51

i to chyba główne zastosowanie :) u mnie powoli zanika okres, czasami plamienia mam a czasami autentycznie ciężko się zorientować aż. ważne by pilnować wizyt kontrolnych

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

15 mar 2016 - 16:00:00

Nie w każdym przypadku może nastąpić zanik okresu, ostatnio rozmawiałam o tym z moim ginekologiem i powiedział, że to loteria i noigdy 100% zapewnienia dac nie może, że okresu nie będzie. Jednak jak będzie, to na pewno krótszy i mniej obwity.

LEVOSERT - kto ma?

20 mar 2016 - 23:34:26

a czy zakładając wkładkę ktoś dał Ci 100% pewności, że zniknie? nie ma takiej pewności, bo nie to jest jej zadaniem głównym. jeśli się zmniejsza, znika to tylko się cieszyć

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

29 mar 2016 - 20:23:19

Pewności nie ma, ale taką wkładkę stosuje się właśnie w leczeniu obwitych miesiączek: w ulotce jest napisane: "System stosowany jest w leczeniu nadmiernych krwawień miesiączkowych"

LEVOSERT - kto ma?

20 kwi 2016 - 15:49:42

Hej dziewczyny,ja mam Levosert od 3 miesięcy,przez pierwszy miesiąc było ok,a potem zaczeło mnie trochę piec w tych miejscach,czułam jakiś dyskomfort,byłam u gina i twierdził,że wszystko jest ok,żadnych niepokojących zmian.Niestety ten stan trwa,skóra mnie swędzi,do tego pieką mnie pośladki,mam dyskomfort przy chodzeniu,wszystko mnie "tam" drażni.Zapisałam się po raz drugi do gina i mam zamiar ją usunąc,bo wychodzi na to,że mam na nią uczulenie :/.Może chociaż,któraś z Was miała podobnie,bo mi to spedza sen z powiek,troche szkoda mi kasy,ale cóż znowu będe męczyć się z tabsami,pozdrawiam

LEVOSERT - kto ma?

24 kwi 2016 - 22:27:34

nic podobnego, nie miałam takich przebojów, u mnie jakoś wszystko w porządku po założeniu systemu było. może jakiś konkretny składnik Ciebie podrażnia? przejdź się do ginekologa, niech Cię dokładnie przebada i zrobi wywiad

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

25 kwi 2016 - 21:28:38

Niestety nigdy nie można wszystkiego przewidzieć i może faktycznie masz jakieś uczulenie, ale swoją drogą to dziwne, bo tworzywo z którego jest wkładka jest obojętne dla organizmu, więc teoretycznie nie powinno powodować żadnych alergii. Może to wcale nie wina wkładki, ale jakaś infekcja się przyplątała - warto się zbadac pod tym kątem.

LEVOSERT - kto ma?

27 kwi 2016 - 15:49:45

Hej dziewczyny,dziękuję za odpowiedz.Jutro wybieram sie do innego ginekologa,ciekawe co powie,swoją drogą pare dni temu dyskomfort zmniejszył się,ale zauważyłam,że mam według mnie oczywiście, zmiane grzybiczą u wejścia do pochwy(taki biały nalot),także mam takie wrażenie,że organizm w końcu "to" z siebie wyrzucił.Napisze jutro co powiedział lekarz,pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy Wy też miałyście ten problem?