Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bhcg - prosze o pomoc

07 gru 2015 - 15:13:25

Witam dziewczyny, pomóżcie bo nie wiem jak to zinterpretować...
w czwartek dowiedzieliśmy sie ze będziemy rodzicami. w piątek rano poszłam zrobić poziom BHCG i dziś je odebrałam. według wyników jestem w 5 tygodniu ciąży..., więc musiałam w nią zajść chyba 2 miesiące temu..., ale poprzednio miałam okres, fakt duszo skąpszy i skończył się po 2 dniach ale, normalnie mam 3 więc się jakoś nie przejęłam bo myślałm ze to jakieś zaburzenie.
ale chodzi mi o to czy skoro według hcg jestem w 5 tygodniu od zapłodnienia?, czyli ogólnie w 7?
jutro ide dopiero do lekarza i zastanawiamy się właśnie jak to jest???

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 15:44 przez filipkasia.

bhcg - prosze o pomoc

10 sty 2016 - 14:35:43

Cytat
filipkasia
Witam dziewczyny, pomóżcie bo nie wiem jak to zinterpretować...
w czwartek dowiedzieliśmy sie ze będziemy rodzicami. w piątek rano poszłam zrobić poziom BHCG i dziś je odebrałam. według wyników jestem w 5 tygodniu ciąży..., więc musiałam w nią zajść chyba 2 miesiące temu..., ale poprzednio miałam okres, fakt duszo skąpszy i skończył się po 2 dniach ale, normalnie mam 3 więc się jakoś nie przejęłam bo myślałm ze to jakieś zaburzenie.
ale chodzi mi o to czy skoro według hcg jestem w 5 tygodniu od zapłodnienia?, czyli ogólnie w 7?
jutro ide dopiero do lekarza i zastanawiamy się właśnie jak to jest???




Ciążę liczy się od 1 dnia miesiączki, jeśli według bety nie zgadza ci się np. o 1/2 tygodnie to może owulacja ci się przesunęła

idz do lekarza badz skonsultuj sie z położna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks po porodzie