Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty

13 lis 2015 - 17:27:47

Czy ktoś z was stosuje microgynon 21 jakie wrażenia?

tabletki anty

15 lis 2015 - 14:19:40

niestety nie pomogę - ja mam vixpo i póki co sobie chwalę. Miałam kiedyś inne i strasznie mnie bolała głowa a na dodatek nudności miałam jakieś 2 godz po zażyciu. Teraz jest dobrze i niech tak zostanie

tabletki anty

28 gru 2015 - 10:37:10

o matko tylko nie VIXPO!!! Przezylam z nimi koszmar, ciagle nieustajace krwawienie, noga mi tak spuchla ze mialam podejrzenie o zakrzepice. Ale na kazdego inaczej dzialaja ..

tabletki anty

28 gru 2015 - 11:05:16

Ja stosuje. U mnie żadnych problemów nie wywołuje a stosuje je od dłuższego czasu. Żadnych skoków wagi, bólu głowy czy nudności . Cena jest bardzo niska :)

tabletki anty

28 gru 2015 - 22:18:18

WITAM,stosowałam Microgynon jakieś pięć lat temu, jak miałam 23 lata, brałam je trochę dłużej niż rok. Nie miałam żadnego skoku wagi. Może tez wynika to z tego, że zawsze byłam szczupła i nie widziałam u siebie tendencji do tycia. Na początku jego przyjmowania wszystko było ok, ale po ponad pół roku zauważyłam, że strasznie ciężko mój organizm przechodzi czas odstawienia. Objawiało się to bólami głowy, rozdrażnieniem i stanami depresyjnymi. Gdy minęło 7 dni i zaczynałam kolejne opakowanie, ból głowy ustępował. Oprócz tego innym objawem było charakterystyczne pocenie się.
Wreszcie poszłam po rozum do głowy i postanowiłam odstawić tabletki z nadzieją, że wkrótce będę chciała zostać matką. Niestety tabletki wyrządziły nic więcej niż ogromne spustoszenie w moim organizmie i nie mogłam powrócić do normalnych cykli. Co lepsze na wyrównanie cyklu lekarz zalecił plastry antykoncepcyjne, które stosowałam przez trzy miesiące. Efekt - raczej żaden. Po kilku latach borykania się z nieregularnymi cyklami i obserwacją własnego ciała doszłam do wniosku, że nie warto było tracić zdrowia i przyjmować nadprogramowych dawek hormonów w postaci tabletek. Stosujemy prezerwatywy i to wystarcza. Czuję się świetnie. Po 2 tygodniach od odstawienia czułam się jakbym stapała 10 cm nad ziemią. poprawił się nastrój.
Szanujmy swoje zdrowie. przyjemność swoja drogą, ale nie bez powodu w opakowaniu znajduję się gruba ulotka z opisem skutków ubocznych.
gdybym mogła cofnąć się w czasie, to nie poszłabym do ginekologa po tabletki.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

tabletki anty

29 gru 2015 - 21:16:48

Miałam diane35 pózniej microgynon - straszny szit dla organizmu :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podejrzewam ciąże