Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okres w ciąży

27 paź 2015 - 20:35:24

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jakaś z Was miała może okres w ciąży?

Zacznę od początku.

Mam 24 lata, staramy się z mężem już kilka miesięcy o maleństwo. ;)
Zawsze miałam regularne miesiączki. Cykl przeważnie trwał 25 dni, a sam okres 4/6 dni.

Teraz okres spóżnił się jeden dzień, chociaż tym się aż tak nie zdziwiłam, jak tym, że mój okres TRWAŁ NIE CAŁE 3 DNI i był baardzo słaby. Zazwyczaj zużywam w ciągu okresu nawet 3 paczki podasek, a tym razem nawet jednej paczki nie zużyłam.

Okres dostałam 22 pazdziernkia, a skończył mi się 25 pazdziernika.

Dziś byłam na badaniu betaHCG, jutro mam wyniki, robiłam testy ciążowe płytkowe, ale wyszły negatywnie.

Teraz moje pytanie do Was ;) Czy któraś może z Was tak miała? ;)

okres w ciąży

27 paź 2015 - 20:52:07

Występują raczej plemienia w momencie,gdy dzieje się coś złego lub po prostu gdy jajeczko zagnieżdża się w macicy. Takie plemienia maja inną konsystencję i inny kolor. Najlepiej udać się do lekarza. Chodź to że trwał o jeden dzień krócej nniż zwykle to nic niepokojacego.

okres w ciąży

27 paź 2015 - 21:00:30

życzę ci ciąży ale teraz kiedy bardzo chcesz dziecka będziesz wszędzie widziała oznaki ciąży. Może lepiej poczekaj na wyniki do jutra. Jednak myślę,że nie jesteś w ciąży. Okres był, test negatywny...

okres w ciąży

27 paź 2015 - 21:00:55

Jutro wszystko się okaże :)
Wg mnie mało prawdopodobna jest tu ciąża.

okres w ciąży

27 paź 2015 - 21:07:24

Ja tak miałam, że przez cztery miesiące miałam okres :) i to najnormalniejszy w świecie czyli 8-10dni :) dopiero jak mi brzuszek urósł okazało się, że będzie chłopak :) a testy robiłam 4!! żaden nie był pozytywny :P dopiero usg pokazało fasolkę ;) ot taka niespodzianka hahaha...moja niespodzianka w styczniu skończy 5 lat :) staramy się o dziecko i również czekam do niedzieli z utęsknieniem, być może tym razem się udało? :( a z życia wiem, że im bardziej pragniesz, tym gorzej na tym wychodzisz :) więc życzę szczęścia w "manewrach wojskowych" :P

okres w ciąży

28 paź 2015 - 08:37:40

dziękuje Wam dziewczyny ;) Jesteście świetne ;)

Ale to tak jest, jak chcesz dzidzusia to wszędzie widzisz oznaki ciąży...

Dziś po 11 odbieram wyniki, a wizytę u lekarza mam dopiero 6 listopada.


jak odbiore wyniki to napiszę, bo i tak pewnie nie bede wiedziała jak je odczytać ;))

Ogólnie wiem pewnie, że się nakręcam, no ale chyba taka już jest kobieta.
Jak bardzo coś chcesz to tego niedostaniesz ;(

ale mam nadzieje, że jest w mnie ta fasolka ;) tym bardziej , że moja mama również miała ze mną "okres" do 3 miesięcy. Więc może ja też tak bede miała. ;) - wiem, wiem, że już sobie wmawiam ;P
Wcześniej jak robilam testy i wychodziły negatywne to mówiłam sobie jeszcze nie czas...masz czas na dziecko jeszcze, pozwiedzamy świat z mężem, ale ja już nie chce ;P

Tylko kurde denerwuje mnie strasznie to gadanie rodziny, kiedy dziecko? starace się już? No cholera jasna, kogo to obchodzi. Ehh...długo można by gadać..

Proszę dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki ;) Na pewno napiszę co pokazały wyniki ;))


iwonanowakowska mam nadzieje, że Tobie się również uda ;))


Pozdrawiam Was serdecznie ;* ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-28 08:57 przez mines911.

okres w ciąży

28 paź 2015 - 12:14:20

Znalazłam taka tabelke jak interpretować wyniki bety


normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie od ostatniej miesiączki:
3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

okres w ciąży

28 paź 2015 - 14:19:15

Dziękuje bardzo...ale niestety :( nie tym razem ;(

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:09:24

Cytat
mines911
Dziękuje bardzo...ale niestety :( nie tym razem ;(
pociesza następnym razem się uda tylko się tak nie nakręcaj i podejdź do tego spokojnie bez emocji;)

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:11:10

Staram się, ale to nie takie łatwe :(
no, ale cóż widocznie jeszcze nie pora na nas...

bardzo dziękuje za miłe słowa :*:)

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:11:57

już temat zamknięty ale napiszę tylko, że ja w ciąży miałam w dzien przewidywanej miesiączki sporo śluzu takiego jak w dni płodne. A kilka dni przed śluz z plamką krwi i to była pewnie implantacja. Mój ginekolog twierdził, że krew jasna czerwona w ciązy nie wróży nic dobrego jedyne co może wystąpić to ciemnobrązowe plamienia, inaczej coś jest nie tak.
Ja niestety poroniłam ale rozumiem Cię bo staram się już ponad 3 lata i moje szczescie trwało jedynie 6 tygodni.

Powodzenia, trzymam kciuki aby szybko się udało :) tylko nie myśl tak o tym :)

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:12:43

już temat zamknięty ale napiszę tylko, że ja w ciąży miałam w dzien przewidywanej miesiączki sporo śluzu takiego jak w dni płodne. A kilka dni przed śluz z plamką krwi i to była pewnie implantacja. Mój ginekolog twierdził, że krew jasna czerwona w ciązy nie wróży nic dobrego jedyne co może wystąpić to ciemnobrązowe plamienia, inaczej coś jest nie tak.
Ja niestety poroniłam ale rozumiem Cię bo staram się już ponad 3 lata i moje szczescie trwało jedynie 6 tygodni.

Powodzenia, trzymam kciuki aby szybko się udało :) tylko nie myśl tak o tym :)

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:18:48

Ewelino, baardzo, ale to baardzo współczuje :*
Kurde, powiem szczerze, że nie myślałam,że zajście w ciąże to problem ( dla niektórych).

Nakręcanie się jest najgorsze :( no , ale kurde to jakoś samo przychodzi.

Nie no ja już nic nie wiem, moja dobra zanajoma to testy nie potwierdziły , krew również jej nie wykazała, że jest w ciąży a dopiero USG i to w 3 miesiącu, a najśmieszniejsze jest to, że leczyli ją na anemie, a teraz ma pięknego rocznego chłopca ;)

okres w ciąży

28 paź 2015 - 15:32:22

co zrobić... jednym się udaje od razu a inni się starają dłużej i stresują. Sama się martwię jak to będzie jak ja będę się starać, pewnie będę czuć to samo co ty:(

okres w ciąży

28 paź 2015 - 16:51:57

No nie wiem, kurde teraz mam wizytę na 6 listopada i zobaczymy co mi lekarz powie, mam nadzieje, że nie wykryje mi nic złego ;( też dlatego nie chodziłam bo boje się, że może mi powiedzieć, że coś ze mną nie tak ;( no ale cóż trzeba iśc i zobaczymy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół policystycznych jajników,a ciąża,proszę o pomoc.